Close
Account
Forgot password?
REGISTER
Close
Cart

Accessories

ACCESORRIES

Close
Filter
Categories
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
Price

Arzum Aksesuar

Arzum küçük ev aletleri, teknolojisi ve kullanıcı dostu özellikleri ile evinizdeki en büyük yardımcılarınız oluyor. Arzum, yüzlerce ürün çeşidi ile hem Türkiye’de hem dünyada sektörün lider markaları arasında yer alıyor. 10 milyondan fazla eve ulaşan Arzum; gıda hazırlama, içecek hazırlama, pişirme ve kızartma, temizlik, ütü, kişisel bakım gibi alanlarda hayatınızı kolaylaştırıyor.

Arzum elektrikli ev aletleri, konforlu bir yaşam için gereksinim duyacağınız tüm ürünleri beğeninize sunuyor. Diğer ürün grubunda yer alan şofben, su arıtma cihazları, radyatör, aksesuar çeşitleri ve vantilatörler evinizin farklı ihtiyaçlarını karşılıyor. Küçük ev aletleri aksesuar çeşitleri arasında yer alan fonksiyonel ürünler, Arzum küçük ev aletlerini uzun yıllar boyunca kullanmanıza olanak sağlıyor. Aksesuar çeşitleri ile ürünlerin fonksiyonlarından optimum bir şekilde yararlanabilir ve değişen kullanım niteliklerine uyumlu parçalar temin edebilirsiniz.

Arzum ile Hayatınızı Kolaylaştıran Detaylar

Ev işi denilince ilk akla gelenlerden biri olan temizlik, Arzum elektrikli süpürge modelleri ile çok daha kolay. Toz torbalı ya da toz torbasız elektrik süpürgesi modelleri güçlü emiş gücü, ergonomik tutuşu ile üstün konfor sağlıyor. Ayrıca evin her köşesine ulaşmanızı sağlayan çok amaçlı fırça aksesuar çeşitleri, elektrikli süpürge kullanımında maksimum rahatlık sunuyor. Perde, yatak, koltuk ve halılar için tasarlanan tamamlayıcı aksesuar çeşitleri tüm zeminlerde etkili temizlik vadediyor.

Toz torbasız elektrik süpürgesi modelleri, kolaylıkla çıkarılıp takılabilen toz haznesi ile, toz torbalı elektrik süpürgesi modelleri ise zahmetsizce değiştirilen toz torbası ile pratiklik sağlıyor. Toz torbalı modellerde kullanacağınız farklı hacim ve ebatlardaki toz torbaları, Arzum aksesuar çeşitleri arasında yer alıyor. Toz torbalı elektrik süpürgesi ve toz torbasız elektrik süpürgesi modelleri, tozları, görünmeyen bakteri ve mikropları güvenli bir şekilde topluyor. Sizin ve aileniz için sağlıklı bir yaşam alanı oluşturuyor.

Arzum ile Maksimum Hijyen

Arzum toz torbalı elektrik süpürgeleri, yüksek performansı ile dikkat çekiyor. Uzun kablo boyu ve kullanım avantajı sunan aparatlar ile evinizin her köşesine zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Toz torbalı elektrik süpürgesi modellerinde, güçlü performansı stabil tutmak için, cihazınızla uyumlu toz torbası kullanımına dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca toz torbası hacim olarak yeterli alana sahip olmalı. Arzum toz torbalı elektrik süpürgeleri arasında, toz torbası dolması halinde “dolu” uyarısı veren modeller de yer alıyor. Böylece torbanın doluluğunu sürekli kontrol etmenize gerek kalmıyor.

Dolu uyarısını aldığınızda elektrik süpürgesinin hortumunu, hortum giriş ağzından çıkararak, üst kapağını kolaylıkla açabilirsiniz. Dolu toz torbasını taşıyıcısı ile beraber çıkarabilir ve yeni toz torbasını rahatlıkla yerine takarak temizliğe devam edebilirsiniz. Bez toz torbası kullanıyorsanız toz torbasını boşalttıktan sonra tekrar süpürgeye takabilirsiniz. Arzu ettiğiniz kullanıma uygun olarak, yıkanabilir bez toz torbaları ve değiştirilebilir toz torbaları aksesuarlarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.  

Arzum aksesuar çeşitleri arasında yer alan toz torbası modelleri, geniş iç hacmine ve 5 katlı özel sentetik kumaşa sahip. Özel dokusu ve kumaş yapısı sayesinde sudan ya da nemden etkilenmeyen Arzum toz torbası, küçük delici ve yırtıcı malzemelere karşı da üstün performans sergiler. Bu sayede kesintisiz bir şekilde temizlik yapma imkanına tanır. Ayrıca kilitli girişe sahip Arzum toz torbası aksesuar çeşitleri, süpürgeden çıkartılırken toz, bakteri ve mikropların tekrar ortama dağılmasını önler.  

Arzum Aksesuar Fiyatları

Küçük ev aletleri sektörünün lider markalarından biri olan Arzum, yiyecek ya da içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım gibi kategorilerdeki yüzlerce ürün çeşidi ile hayatınızın her anında size eşlik ediyor. Yenilikçi tasarımlar, pratik kullanımı ile hem ev işlerini keyifle yapmanıza hem de mükemmel sonuçlar elde etmenize olanak tanıyor. Arzum küçük ev aletleri, işlevsellikleri ve modern tasarımları ile evinize kusursuz uyum sağlıyor.

Aksesuar çeşitleri ise, Arzum küçük ev aletlerini, uzun yıllar boyunca kullanmanıza ve yıllar geçse de en iyi performansı almanıza yardımcı oluyor. Mükemmel temizliğin olmazsa olmazlarından biri olan, Arzum toz torbalı elektrik süpürgesi modelleri, aksesuar grubundan temin edebileceğiniz toz torbaları ile her zaman ışıl ışıl zeminler sunuyor. Arzum aksesuar fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Siz de Arzum ürünlerinizi Arzum aksesuar modelleri ile tamamlayarak rahatlığın keyfini sürebilirsiniz.

Read More... Read Less...