Close
Account
Forgot password?
REGISTER
Close
Cart

Vacuum Cleaner

elektiriklievaletleri

VACUUM CLEANER

Close
Filter
Categories
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
Price

Elektrikli Süpürge

Mutfak aletlerinden kişisel bakım ürünlerine, ütüden en iyi elektrikli süpürge modellerine kadar çok geniş bir ürün gamına sahip olan Arzum, dayanıklı ve pratik kullanım sunan ürünleri ile evinizdeki konforunuzu arttırıyor. Arzum elektrikli süpürge modelleri donanımı ve teknolojisi sayesinde temizlik yapmayı iş olmaktan çıkarıyor. Güçlü emiş gücü ve yüksek verimli motoru en inatçı tozları bile zeminden söküp alıyor.

Elektrikli süpürgeler kategorisinde toz torbalı elektrikli süpürge, toz torbasız elektrikli süpürge, dikey şarjlı süpürge ve dikey elektrikli süpürge modelleri yer alıyor. Sessiz çalışma işlevi, günün her saatinde kimseyi rahatsız etmeden temizlik yapmanıza izin verirken tasarruflu güç tüketimi bütçenize katkı sağlıyor.

Derinlemesine Temizlik için Güçlü Emiş Gücü

Arzum elektrikli süpürge modelleri toz torbalı ya da toz torbasız modelleri ile ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Toz torbalı elektrikli süpürgeler, tozların ve bakterilerin güvenli bir şekilde toplanmasına ve toz torbasının içi dolduğu zaman kolaylıkla çıkarılıp atılmasına imkan tanıyor. Dolu toz torbası çıkarılırken, kilitli giriş kısmı sayesinde tozlar etrafa tekrar dağılmıyor.

Arzum elektrikli süpürge modelleri kolay kullanımı ile de öne çıkıyor. Uzun kablo, kablo sarma özelliği, ana gövde üzerinde cihazın kontrolünü sağlayan fonksiyon tuşları, metal ve ayarlanabilir teleskopik boru, farklı yüzeyler için tasarlanan farklı süpürme aparatları derinlemesine temizlik için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor. Zemine göre ayarlanabilen süpürme başlığı, dar uçlu boru, temizleme başlığı, küçük fırça gibi aparatlar ulaşılması zor yerlerde etkili sonuçlar sağlıyor. Emiş gücü ayarı ile süpürgenin toz çekiş gücünü gereksiniminize ve yüzeye göre değiştirebilirsiniz.

Toz Torbasız Elektrik Süpürgeler Nasıl Temizlenir

Toz torbasız elektrikli süpürge modelleri, süpürme esnasında tozları, alerjenleri ve bakterileri çıkarılıp takılabilen toz torbası yerine toz toplama haznesinde biriktiriyor. Arzum, 4 litreye kadar toz toplama kapasitesi sunan modelleri ile uzun süre ara vermeden temizlik yapmanıza olanak tanıyor.

Cihazın performansını kaybetmemesi için dolduğunda toz haznesinin boşaltılarak temizlenmesi önem arz ediyor. Emiş gücü düştüğünde toz haznesi dolum göstergesi yanarak hazneyi boşaltma zamanının geldiğini haber veriyor. Toz haznesinin boşaltılması ise sadece birkaç adımda tamamlanıyor. Toz toplama haznesini çıkarmak için öncelikle süpürge hortumunun çıkarılması gerekiyor. Hortum çıkarıldıktan sonra toz haznesi çıkarma düğmesine basarak hazneyi yerinden alabilirsiniz. Haznenin kapak kilit düğmesine basarak kapağı açabilir ve tozlardan kurtulabilirsiniz.

Her Yere Ulaşan Dikey Elektrik Süpürgeleri

Arzum, pratik dikey süpürge ve dikey şarjlı süpürge modelleri ile temizlik için etkili çözümler sunuyor. Toz torbasız dikey elektrikli süpürgeler, ergonomik tutma sapı, zemine göre ayarlanabilir fırçası, güçlü emiş gücü ve sessiz çalışma özelliği ile hayatınızı kolaylaştırıyor. İşiniz bittiğinde süpürgeyi dar alanlarda dahi dikey olarak rahatça saklayabilirsiniz.

Dikey şarjlı süpürgeler ise kullanım kolaylığı sunarak konforunuzu artırıyor. Dikey şarjlı süpürgeler hem dikey süpürge hem de şarjlı el süpürgesi fonksiyonlarını taşıyor. Ana gövde olarak tasarlanan şarjlı el süpürgesi, tek tuşla dikey borudan ayrılıyor ve koltuk, masa gibi alanlarda kullanılabiliyor. Süpürge aparatları farklı yüzeylerde en iyi sonuçları elde etmenize olanak tanıyor.

Arzum Elektrikli Süpürge Fiyatları

Temizlik denince ilk akla gelen cihazlardan biri olan Arzum elektrikli süpürge modelleri, farklı tasarımları ile herkese hitap ediyor. Toz torbalı, toz torbasız, dikey ve şarjlı Arzum elektrikli süpürge modelleri dip bucak temizlik ve maksimum hijyen için gereksinimlerinizi karşılıyor. Emiş gücü ve yüksek performansı sayesinde her köşede derinlemesine temizlik vadeden Arzum elektrikli süpürgeler, pratik kullanımı ve teknolojisi ile beğeni topluyor. Her bütçeye uygun Arzum elektrikli süpürge fiyatları rahatlığı ve kaliteyi keşfetmenizi sağlıyor.

Read More... Read Less...