Close
Account
Forgot password?
REGISTER
Close
Cart

Blender

mutfak

BLENDER

Close
Filter
Categories
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
Price

Arzum Blender Modelleri

Arzum küçük ev aletleri, elektrikli ev aletleri sektöründe liderliği ve kalitesi ile dikkat çekiyor. Ürettiği çözümler sayesinde mutfak işlerinde yorulanlara, vaktini mutfakta geçirmesi gereken ya da yemek hazırlama işlemleri ile uğraşmayı sevenlere büyük avantajlar sağlıyor.

Herkesin tüketmeyi sevdiği çorba, ayran, domates püresi ve milkshake gibi gıdaları yüksek hızda çırpmak için tasarlanan Arzum blender modelleri aynı zamanda ekmek kırıntısı, fındık, mantar, havuç, çikolata gibi katı gıdaların öğütülerek toz haline getirilmesi konusunda kolaylık sunuyor. Eski rendelerin yerini alan blenderlar sayesinde normalde rendeyle 10 dakika süren çikolata veya havucu öğütme işlemini 2 dakikadan az bir sürede tamamlayabilirsiniz. Arzum’un sizler için özenle tasarladığı blender çeşitleri ile hem zamandan tasarruf edebilirsiniz hem de fazla güç kullanarak kendinizi yormanıza gerek kalmaz. Şık tasarımları ile mutfağınıza renk katacak olan Arzum blender modelleri, temizlik konusunda da kolaylık sağlıyor. Motor kısmından kolayca sökülebilen demir bıçak kısımları, doğrudan suya tutarak veya bulaşık makinesine atarak kolayca temizleyebilirsiniz.

Blender Nasıl Kullanılır

Arzum blender modellerinin üst kısımları, ele tam oturan ergonomik yapıda tasarlanmıştır. El ile tuttuğunuz kısım plastik malzemelerden üretilmektedir. Bu bölümde aynı zamanda blenderı çalıştırmaya ve modelin özelliklerine göre devir hızını ayarlamayı sağlayacak bir takım düğme ve anahtarlar bulunur. Blenderın alt kısımları ise genellikle metal malzemelerden yapılır. Metal malzemenin en uç kısmında etrafı koruyucu bir hazne ile çevrili iki veya üç adet çelik bıçaklar vardır. Bir tabak içerisine koyduğunuz malzemeyi öğütmek için, blenderı çalıştırarak öğütülecek malzemeye değdirmeniz yeterli olacaktır. Bıçakların üstündeki koruyucu ile etrafa sıçramaların da önüne geçilmiş olur.

Blender Çeşitleri

Blender modelleri genel olarak malzeme kalitesine, güç koşullarına ve kullanım özelliklerine göre değişmektedir. Birçok blenderın bıçak kısımları, bulaşık makinesinde güvenli ve kolay bir şekilde yıkanmaktadır. Blenderların motor gücüne bakıldığında ise farklı hız seçenekleri mevcuttur. Arzum blender modelleri 1500 Watt gücü ile, günlük kullanımda ya da zorlu çırpma ve karıştırma işlemlerinde en büyük yardımcınız olur.

Blender modelleri, genel olarak geleneksel blender ve el tipi blender olmak üzere iki çeşittir. Geleneksel blenderlar; döner bıçaklar ve kapaklı bir sürahi benzeri aparattan oluşur. Bıçaklar malzemeleri parçalamak ve öğütmek için daire şeklinde döner. El blenderı ile kıyaslandığında daha güçlüdür. Sürahiye sahip oldukları için öğütülmek istenen malzeme parçalama sırasında etrafa sıçramaz. Sürahiler üç farklı malzemeden üretilmektedir. Bu malzemeler plastik, cam ve paslanmaz çeliktir. Sürahinin kalitesi blender modellerinde fiyata doğrudan etki etmektedir. El tipi blenderler çırpma, karıştırma ve hafif parçalama işlemleri için üretilmiştir. Taşıması ve kullanımı pratik olduğu için günlük kullanımda en büyük yardımcınız olarak karşınıza çıkarlar. Ayrıca boyutlarının ince ve küçük olması da tencere, sürahi gibi elinizin altına gelen her malzeme ile uyumlu kullanım sunar.

Yapacağınız başka bir seçim ise kablolu ve kablosuz blender modelleridir. Kablolu blender modelleri, kablosuz modellere göre daha güçlüdür. Kablosuz blender kullanmanın avantajı ise elektrik kesintisi gibi beklenmedik anlarda da kullanılabiliyor olmasıdır. Ayrıca kablosuz olma özelliği sayesinde hareket imkanınız daha fazladır, dilediğiniz yerde kablosuz blenderınız ile çalışabilirsiniz. Tercih tamamen sizin!

Arzum Blender Fiyatları

Blender fiyatları, malzeme yapısına ve motor güçlerine göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli malzeme yapısı ve şık tasarımları ile göze çarpan Arzum blender modelleri her keseye hitap eden modelleriyle de öne çıkıyor. Kullanışlılık ve rahatlık bakımında fiyat/performans ürünleri olan Arzum blender modelleri, uygun fiyatlı blender modelleri arasında da liderliğini sürdürüyor. Arzum’un sık sık uyguladığı indirimler ve kampanyalar ile uygun fiyatlara bir blender sahibi olabilirsiniz. Birbirinden şık ve kullanışlı Arzum blender modelleri taksit imkanı ile arzum.com.tr’de sizleri bekliyor.

Arzum Blender Kampanyaları

Uygun fiyatlı blender çeşitleri ile öne çıkan Arzum blender modelleri, çeşitli kampanyalar ile müşterilere avantaj sağlar. Arzum, çeşitli küçük ev aletlerini birleştirerek oluşturduğu setlerle de müşterilerine alternatifler sunmaktadır. Uygun fiyatlı blender modelleri ve blender setleri için Arzum Blender kategorisine göz atmayı unutmayın!

Read More... Read Less...