Close
Account
Forgot password?
REGISTER
Close
Cart

Men's Care

MENS CARE

Close
Filter
Categories
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
Price

Erkek Kişisel Bakım Ürünleri

Cesur, özgür ve yenilikçi stili ile tüm dünyada tanınan Ducati ve küçük ev aletleri sektörünün lider markalarından biri olan Arzum güçlerini birleştiriyor. Bu birliktelikten doğan Ducati by Arzum, yaratıcı tasarımları ile erkeklerin etkileyici görünümünü ön plana çıkarıyor ve stillerine vurgu yapıyor. Farklılığı destekleyen ve tasarımla performansı bir araya getiren Ducati by Arzum, içinizdeki karizmanın dışa vurmasını sağlıyor.

Ducati by Arzum erkek kişisel bakım ürünleri kategorisi altında yer alan vücut bakım setleri ve saç kesme makineleri, yenilikçi teknolojisi sayesinde her zaman bakımlı görünmek isteyen erkeklerin dikkatini çekiyor. Yüzde ve vücutta kullanılabilen vücut bakım setleri; saç, sakal ve tüm vücut kıvrımlarına rahatlıkla ulaşabilen işlevleri ile hayatınızı kolaylaştırırken, pratik kullanım sağlayan saç kesme makineleri çoklu saç kesim ayarları ile farklı saç modelleri denemenize imkan tanıyor.

Ducati by Arzum Erkek Bakım Setleri ile Maksimum Konfor

Vücut bakım setleri, yüz bakımı ve cilt bakımı konusunda özen gösteren erkeklere hitap ediyor. Ducati by Arzum Race erkek bakım seti ve Ducati by Arzum Circuit erkek bakım seti saç kesme, sakal ve vücut kıllarını düzeltme fonksiyonları ile beğeni topluyor. Güvenli kullanım sunan erkek bakım setleri, keskin ve uzun ömürlü titanyum bıçakları, hızlı şarj özelliği, 33 farklı sakal kesim ayarı ve 0.3 mm mikro kesim işlevi ile konforunuzu artırıyor. Hem pratik hem de kolay kullanım vadeden cihazlar, istediğiniz tarzda sakal modelleri için üstün performans sunuyor. Erkek bakım setleri şarjlı ya da kablolu kullanım seçenekleri sayesinde ekstra kolaylık sağlıyor. Çok fonksiyonlu erkek bakım setleri, kompakt saklama çantaları ile hem taşıma kolaylığı vadediyor hem de en dar alanlarda dahi yer kaplamıyor.

Yüz ve vücut kullanımı için özel olarak tasarlanan Ducati by Arzum Gearbox ve Ducati by Arzum Warm Up erkek bakım setleri pratik kullanımları ile dikkat çekiyor. Maksimum hassasiyet sağlayan titanyum bıçakları, sakal aparatı, farklı kesim ayarları ve aksesuarları sayesinde işinizi kolaylaştıran yüz ve vücut bakım setleri, kablolu veya şarjlı olarak kullanılabiliyor. Hızlı şarj özelliği barındıran vücut bakım setleri ise, sadece 90 dakikalık bir şarjla 60 dakika kablosuz olarak kullanım sunuyor.

Yüksek Performans Sunan Saç Kesme Makineleri

Ducati by Arzum, farklı erkek saç kesim modelleri denemek isteyen ve saç bakımına önem veren erkekler için kullanıcı dostu ve yüksek performanslı saç kesme makineleri sunuyor. Hızlı şarj ve güçlü performansları ile öne çıkan Ducati by Arzum S-Curve ve Steering saç kesme makineleri ile saçınıza zahmetsizce şekil verebilir ve her zaman stilinize vurgu yapabilirsiniz. 2 farklı hız ayarına sahip saç kesme makineleri şarjlı ya da kablolu olarak kullanılabiliyor. LED gösterge ışığı, küçük ve büyük saç tarakları işinizi kolaylaştırıyor. Uzun ömürlü titanyum ya da paslanmaz çelik bıçaklar, saç kesiminizi maksimum 2 mm’ye kadar hassasiyetle yapmanıza olanak tanıyor.

Ducati by Arzum Erkek Kişisel Bakım Ürünleri Fiyatları

Dünyanın iki dev markası Arzum ve Ducati’nin imzasını taşıyan Ducati by Arzum; cesur, özgür ruhlu ve stil sahibi erkeklere hitap ediyor. Marka, sıradanlığı reddederek erkek bakım ürünleri pazarına yepyeni bir soluk getiriyor.  

Ergonomik tutuşu ve modern tasarımı ile beğeni toplayan Ducati by Arzum erkek kişisel bakım ürünleri, kullanıcı dostu detayları ile öne çıkıyor. Ducati by Arzum, şarjlı ya da kablolu olarak kullanılabilen saç kesme makineleri ve erkek bakım setleri ile kişisel bakımınızda tüm hassasiyetlerinize önem veriyor. Erkek bakım setleri çoklu fonksiyonları ile saç, yüz veya vücut bakımı için evinizdeki en büyük yardımcılarınızdan biri oluyor. Saç kesme makineleri saçınıza dilediğiniz gibi ve kolaylıkla şekil vermenize olanak tanıyor. Üstelik erkek kişisel bakım ürünleri, kompakt tasarımları sayesinde küçük alanlarda bile rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Kişisel bakımı iş olmaktan çıkararak hayatınızı kolaylaştıran Ducati by Arzum kişisel bakım ürünleri fiyatları ile de tam not alıyor. Siz de Ducati by Arzum farkına en uygun fiyatlarla sahip olmak için kampanyaları ve indirimleri takipte kalın!

Read More... Read Less...