Close
Account
Forgot password?
REGISTER
Close
Cart

Bathroom Scales

yüzvevücutbakımı

BATHROOM SCALES

Close
Filter
Categories
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
Price

Çevre Dostu Cam Baskül Modelleri

Arzum çevre dostu cam baskül modelleri, farklı renk seçenekleri ile banyolarınızda, mutfağınızda ya da evin istediğiniz herhangi bir köşesinde kullanabileceğiniz yaşam koçunuz olacak. Pilsiz teknolojisi ile ömür boyu kullanım imkanı sunan Arzum çevre dostu cam baskül modelleri, tek bir buton ile çalışabilme özelliği sayesinde pratik bir kullanıma da olanak sağlar. Butona basıldığı anda gücünü kendi üreten Arzum cam basküller, çalışmak için herhangi bir enerji kaynağına ihtiyaç duymaz ve tamamen çevre dostudur.

LCD dijital ekranı bulunan Arzum çevre dostu cam baskül modelleri, bu sayede son derece rahat görüntüleme imkanını sunar. 150 kilograma kadar ağırlık ölçümü yapabilen banyo baskülleri, minimum 100 gramlık hassasiyete sahiptir. En popüler Arzum baskül modelleri arasında yer alan cam basküller ayrıca aşırı yük uyarısı ile sizi haberdar eder.

Dijital Cam Baskül Modelleri

İndirimli dijital baskül fiyatları ile sahip olabileceğiniz en kaliteli baskül çeşitleri arasında Arzum dijital cam baskül modelleri de yer alır. Ultra ince tasarımları ile dikkat çeken cam baskül modelleri ile şık bir tasarım sunar.

Dört adet hassas algılayıcısı bulunan Arzum dijital basküller, LCD dijital ekran ile rahat okuma imkanı sağlar. Otomatik kapanma ve sıfırlama özelliğinin yanı sıra, ağırlık birimi değiştirme seçeneği de Arzum dijital cam baskül modellerini sizin için en ideal seçeneklerden birisi haline getirir. Bu sayede, kilo takibinizi kilogram (kg) üzerinden yapabileceğiniz gibi pound birimi (lbs) üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun baskül fiyatları ile alabileceğiniz Arzum dijital cam baskül çeşitleri, dayanıklılıkları ile size uzun yıllar boyunca güvenle kullanım imkanı sunar. Yüz ve vücut bakımı kategorisini inceleyerek evinize uygun renk seçeneklerini içeren ve ihtiyacınız uygun baskül çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Bluetooth Özellikli Smartfit Baskül Modelleri

Yüz ve vücut bakımı kategorisinde yer alan Arzum Smartfit baskül, son teknoloji vücut analiz baskülü çeşitleri arasında yer alır. Bluetooth bağlantılı olarak çalışan Arzum Smartfit baskül sayesinde ayrıntılı kilo takibinizi akıllı cihazlarınız aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bluetooth özellikli Arzum Smartfit baskül modelleri, dijital baskül modellerinde olduğu gibi oldukça cazip baskül fiyatlar ile beğeninize sunulur. Bu sayede kaliteli bir banyo baskülü almayı düşünüyor ve aynı zamanda da bütçenizi zorlamak istemiyorsanız cazip baskül fiyatları ve kampanyalı Arzum baskül modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Üstelik farklı renk seçeneklerine ve şık görünüme sahip baskülleri, banyolarınız için nitelikli bir dekorasyon ürünü olarak da değerlendirebilirsiniz.

Arzum Vücut Analiz Baskülü

Arzum baskül modelleri arasında en popüler ürünlerden birisi olan vücut analiz baskülü, detaylı vücut analizi yapabilme özelliği sayesinde yağ, su, kas ve kemik ölçümünü en doğru şekilde analiz ederek ekrana yansıtır. Vücut analiz baskülü, 8 farklı hafıza kaydı, rahatlıkla okunabilen LCD ekranı, boy ve ağırlık için birim değiştirme düğmesi ve otomatik sıfırlama ile kapanma düğmesi gibi özellikleriyle de sizi fazlasıyla memnun edecek.

Arzum Baskül Fiyatları

Cazip baskül fiyatları ile satın alabileceğiniz en şık Arzum baskül modelleri arasında, dijital cam baskül, çevre dostu cam baskül, bluetooth özellikli Smartfit baskül ve vücut analiz baskülü yer alır. Uygun baskül fiyatları üzerinden size sunulan Arzum baskül modelleri ile ideal kilo kontrolü sağlayabilirsiniz. Hesaplı baskül fiyatları ile bütçenizi zorlamadan sağlıklı yaşamın keyfini sürebilirsiniz.

Rengarenk Baskül Modelleri Arzum'da!

Hem ihtiyaçlarınızı karşılayan hem de son derece zarif görünümleri ile girdiği her eve apayrı bir canlılık katan rengarenk Arzum baskül modelleri ile evinizi taçlandırın! Şeker pembesi, açık mavi, siyah, beyaz ve daha birçok renk seçeneği arasından dekorasyonunuza uygun tonlarda basküllere arzum.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Read More... Read Less...