Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Kapat
Sepetim

Türkiye’de İlk Ve Tek Karıştırıcılı Cezveli Sütlü Türk Kahvesi Makinesi Arzum OKKA Rich Spin M

Arzum OKKA Ailesi’nin yeni üyesi Arzum OKKA Rich Spin M, Türk kahvesi lezzetini yeniden yorumluyor. Klasik, sert, közde pişirme modlarının yanı sıra, Türkiye’de bir ilk olan karıştırarak sütlü Türk kahvesi pişirme özelliğine sahip Arzum OKKA Rich Spin M ile bol köpüklü, sütlü Türk kahvesi deneyimine hazır olun.

Devamını Oku
18.03.2022

The Inspired Home Show’da Arzum’a Büyük İlgi

Arzum, ev eşyaları endüstrisinin en ilham veren buluşması The Inspired Home Show’da Amerika pazarına özel Arzum OKKA Ailesi ve Arzum ürünlerini sergiledi. 5-7 Mart arasında Chicago’da düzenlenen, Avrupa'dan ve dünyanın pek çok ülkesinden sektörün önemli şirket ve markalarının katıldığı fuarda Arzum’un inovatif ürünleri büyük ilgi gördü.

Devamını Oku
18.03.2022

TEMİZLİKTE TEKNOLOJİ VE PERFORMANSIN EN KOLAY HALİ ARZUM’DAN

​ Arzum, Kadın Futbol Süper Ligi’nde mücadele veren Galatasaray Hepsiburada Üstün performans ve teknolojiyi bir arada sunan Arzum Magiclean Boost Dikey Şarjlı Süpürge, sağladığı hijyen ve kullanım kolaylığı ile temizliği keyfe dönüştürüyor.  

Devamını Oku
18.03.2022

Arzum Tech Brands Turkey’de Üst Üste Üçüncü Kez ‘En Teknolojik Marka’ Seçildi

​ Arzum, NielsenIQ Türkiye ve Pazarlamasyon iş birliğiyle gerçekleştirilen'Tech Brands Turkey’de, ‘Küçük Ev Aletleri’ kategorisinde

Devamını Oku
18.03.2022

Arzum Galatasaray Hepsiburada Kadın Futbol Takımı’nın Forma Kol Sponsoru Oldu

​ Arzum, Kadın Futbol Süper Ligi’nde mücadele veren Galatasaray Hepsiburada Kadın Futbol Takımı’nın forma kol sponsoru oldu. Yapılan sponsorluk anlaşması ile Galatasaray Kadın Futbol Takımı’nın 2021-2022 sezonunda Kadın Futbol Süper Ligi’nde oynadığı maçlarda, forma kolunda ‘Arzum’ yer alacak.  

Devamını Oku
18.03.2022

Arzum’un Anneler Günü filmine Kristal Elma’dan anlamlı ödül

Arzum’un Anneler Günü reklam filmi, Türkiye’nin en prestijli yaratıcılık ve pazarlama etkinliklerinden biri kabul edilen Kristal Elma 2021’de Online Film/Özel Günler kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Devamını Oku
03.01.2022

Yeni Arzum Freeshake şarjlı kişisel blender ile ister evde ister dışarıda sağlıklı karışımlar

Kışın soğuk günlerinde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu birbirinden sağlıklı ve lezzetli karışımları, yeni Arzum Freeshake şarjlı kişisel blender ile istediğiniz her yerde, hızlı ve pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Devamını Oku
03.01.2022

İnovasyon ve tasarımın öncüsü Arzum OKKA Design Week Turkey’de endüstri devleri arasında

​Arzum OKKA, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin ev sahipliğinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Design Week Turkey’in katılımcıları arasında yer aldı. Endüstri devleriyle tasarımcıları bir araya getiren etkinlikte konuşan Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı; “Sektörümüzde ses getiren birçok yeniliğe öncülük ettik. Her zaman olduğu gibi bundan sonra da tasarımı, en iyi inovatif ürünlerle birleştirmeye, yenilikler tasarlayarak tüketicilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

Devamını Oku
03.01.2022

Arzum OKKA ve Turkish Coffee Lady Vakfı’ndan Dünya Türk Kahvesi Günü’ne özel belgesel

Türkiye’nin sekiz farklı şehrinde çekilen ‘Başlangıç: Anadolu’nun Türk Kahvesi Öyküleri’ belgeselinin özel lansmanı, Arzum OKKA ve Turkish Coffee Lady Vakfı işbirliğiyle 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü’nde Times Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

Devamını Oku
19.11.2021

Arzum’un müşteri deneyimine A.L.F.A Awards’tan büyük ödül

Arzum, müşterileriyle sağlıklı ve sürdürülebilir bir ilişki kuran markaları onurlandıran A.L.F.A Awards’ta, Küçük Ev Aletleri kategorisinde yılın ‘Müşteri Markası’ seçildi.

Devamını Oku
19.11.2021