Close
Account
Forgot password?
REGISTER
Close
Cart

Handstick Vacuum Cleaner

mutfak

HANDSTICK VACUUM CLEANER

Close
Filter
Categories
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
Price

Arzum Dikey Elektrikli Süpürge

İstisnasız her insan evinin temiz ve pak olmasını ister. Lakin ev temizliği yapılırken minik engellere takılmak sizi zora sokabilir. Ergonomik ve kullanışlı tasarımlar için kollarını sıvayan Arzum, dikey elektrikli süpürge modelleri ile temizlik sırasındaki konforunuzu arttırıyor. Arzum dikey elektrikli süpürge modelleri uzun gövdesi ve yüksek performanslı çekim gücüyle tüketicilere sunuluyor. Piyasaya sunulduğu an itibariyle büyük beğeni toplayan Arzum dikey elektrik süpürgesi modelleri uygun fiyatlarıyla da alıcıları memnun etmeyi başarıyor.

Arzum’la Pratik Tasarımlar ve Konforlu Temizlik

Arzum, her ürününde kaliteyi üst seviyede tutarak hem fonksiyonel özellikleri hem de tasarımlarıyla elektrikli ev aletleri sektöründe ilk sıralarda yer alıyor. Süpürge tasarımlarında yer alan yüksek çekim gücü, toz taneciklerinin halı yüzeyinde kalmasını engelleyerek sağlıklı bir ortam sunuyor. Koltuk ve kanepelerde biriken toz tanecikleri, Arzum dikey elektrik süpürgesinin emiş gücüne direnç gösteremiyor ve hazne içerisinde hapsoluyor.

Minimal ve şık tasarımlara sahip Arzum dikey elektrik süpürgesi modelleri, dikey konumda saklanabilme imkanı da sunuyor. Evinizin dekorasyonuna uygun renk seçenekleri sayesinde dilerseniz göz önünde de tutabileceğiniz dikey elektrik süpürgesi modellerini, dilerseniz de kapı arkası ve duvar arası gibi en dar alanlarda dahi rahatlıkla saklayabilirsiniz. Temiz bir ev için, ergonomik ve pratik tasarıma sahip Arzum dikey elektrik süpürgesi modellerinden birini tercih ederek kir ve tozlardan kurtulabilirsiniz.

Arzum Dikey Elektrikli Süpürge Özellikleri

Arzum Dikey Elektrikli Süpürge'nin dar alanlarda kullanımı oldukça kolaydır. Küçük olması nedeniyle evinizde çok az yer kaplar ve kaldırması oldukça kolaydır. Özellikle arabalarda, merdivenlerde manevra yaparak en küçük noktalara kadar ulaşır. Renkli tasarımlarıyla evinize uyumlu dikey süpürgeleri çok seveceksiniz.


Arzum Dikey Elektrikli Süpürge Modelleri

Arzum dikey elektrikli süpürge modelleri, gri ve siyah renklerin üzerine mercan, pembe, kahverengi ve gri detaylarla tamamlanan tasarımları ve fonksiyonel özellikleri ile evinizin baş köşesinde bulunmaya hazırlanıyor. Yerli menşeili Arzum dikey elektrik süpürgesi modelleri, 5 ve 6 metreye kadar uzanan kablo boyuyla evinizin her köşesine ulaşmanızı sağlıyor. 1 litre toz hacmi kapasitesi sunan cihazlar, toz torbasız hazne tasarımı ve yıkanabilir filtresi ile kolaylıkla temizlenebiliyor.

A sınıfı enerji tasarrufu sağlayan Arzum dikey elektrik süpürgesi modellerini, kullanacağınız alana uygun emiş gücü ayarına getirebilirsiniz. Sert zeminlerde ve halılarda ya da koltuk ve köşe alanlarda temizliğe uygun başlık aparatlarını kullanarak daha iyi bir performans elde edebilirsiniz. Dar uçlu boru, üçgen süpürme başlığı ve yüksek verimli süpürücü başlığı bulunan Arzum dikey elektrikli süpürge modelleri arasından kullanımıza ve temizlik yapacağınız alana en uygun tasarımı seçebilirsiniz.

Çıkarılabilir ana gövde tasarımına sahip olan elektrik süpürgesi modelleri ise pratik ve ergonomik el süpürgesine dönüşerek en dar yerlerde dahi arzu ettiğiniz performansı sunuyor. Kalorifer ya da radyatör petekleri arasını temizlemek için de kullanabileceğiniz Arzum dikey elektrikli süpürge modelleri, temizlik kurallarını değiştiriyor. 800 Watt değerine sahip cihazlar, pratik kullanımları ve yüksek performansı ile her evin temizlik ihtiyacını karşılamaya hazır!

Arzum Dikey Elektrikli Süpürge Fiyatları

Elektrikli ev aletleri sektöründe ilk tercihler arasında yer alan Arzum, 250’ye varan geniş ürün yelpazesi ile konforunuzu arttırıyor. Temizlikten kişisel bakıma, yiyecek ve içecek yapımından ütülemeye kadar evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her ürünü uygun fiyat alternatifleri ile ayağınıza getiriyor.

Temizlik kategorisinde bulunan; toz torbalı elektrikli süpürge, toz torbasız elektrikli süpürge, dikey şarjlı süpürge ve pratik elektrikli dikey süpürge modelleri ile seçim skalanızı çeşitlendiriyor. Arzum elektrik süpürgesi modelleri, farklı renk seçenekleri ve performans değerleri ile ihtiyacınıza en uygun elektrik süpürgesi tasarımına bütçenize hitap eden fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyor. Dilediğiniz elektrik süpürgesi modelini uygun fiyat avantajları ile satın almak için arzum.com.tr adresindeki kategorileri ziyaret edin ve konforunuzu arttırın!Read More... Read Less...