Close
Account
Forgot password?
REGISTER
Close
Cart

Hair Straightening Brush

kişiselbakımaletleri

HAIR STRAIGHTENING BRUSH

Close
Filter
Categories
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
Price

Arzum Saç Düzleştirici Fırça

Arzum Saç Düzleştirici Fırça, saç düzleştiricisinden ayıran özelliği fönlü görünümü yaratmasıdır. Birçoğumuzun vazgeçilmez saç aleti olan saç düzleştirici fırça, soğuk ve sıcak hava üfleme özelliğiyle saçlara istenilen şekli anında verir. Soğuk tarağı, saç uçlarına şekil vermede kolaylık sağlar. Geniş ve sık seramik tarak dişleri saçları kavrayarak daha etkili bir düzleştirme sağlar. Her saç tipine uygun 160-200 derece sıcaklık ayarı ile saçlarınız için en uygun sıcaklığı seçebilirsiniz. Turmalin iyon teknolojisi sayesinde saçlarınızın elektriklenmesini önler, saçlarınızın ipeksi ve parlak görünmesini sağlar. 30 dakika içerisinde işlem görmezse otomatik olarak kapanarak güvenli bir kullanım alanı oluşturur.
Arzum Saç Düzleştirici Fırça, saçlarınızı hem tarar hem kurutur hem de zamandan tasarrufunuzu sağlar.


Arzum Saç Düzleştirici Fırça Nasıl Kullanılır?

Saç düzleştirici fırçalar, normal bir saç fırçasından daha kalın kıllara sahiplerdir. Düzleştirmek için saçınızı sıkıştırmak yerine, telleri ısıtılmış kıllarının üzerinden kayarak parlak, doğal görünümlü, düz bir stil ortaya çıkarırlar. Saç düzleştirme fırçaları, güzel ve düz sonuçlar verebilen mükemmel bir araçlardır. Aynı zamanda saç düzleştiricilerden daha az zahmetlidirler.

Arzum Saç Düzleştirici Fırçaları kullanmak için, herhangi bir düğüm veya karışıklığı gidermek için saçınızı sıradan bir tarak veya saç fırçası ile fırçalayın, ardından saç düzleştirici fırçanızı açın. Saçınızın altındaki köklere, dışa bakacak şekilde yerleştirin. Saç demetinin arasından fırça kıllarının uçlarını göremiyorsanız, çok büyük bir demet kullanıyorsunuz demektir. Diğer elinizle saç demetini dışarıda tutun, sonra sıkıca ama yavaşça aşağı doğru fırçalayın. İlk kaydırmadan sonra farkı fark etmelisiniz, ancak mükemmel bir sonuç elde etmek için 2 veya 3 geçişe ve saçınız özellikle kıvırcıksa belki daha fazlasına ihtiyacınız olabilir.

Read More... Read Less...