Close
Account
Forgot password?
REGISTER
Close
Cart

Arzum OKKA

mutfak

OKKA TURKISH COFFEE MACHINE

Close
Filter
Categories
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
Price

ARZUM OKKA AİLESİ

1966 yılında yerli bir marka olarak kurulan ve pişirme ve kızartma, gıda hazırlama, içecek hazırlama, temizlik, ütü ve saç bakımı gibi birçok kategoride sunduğu yüzlerce ürün ile küçük ev aletleri sektöründe lider markalarından biri olan Arzum, teknolojiyi evinize getiriyor. Arzum, 250’den fazla ürün çeşidiyle tasarımı yaratıcılık ile harmanlayarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Aynı zamanda ürünlerini 35’e yakın ülkeye ihraç eden marka, bugün 10 milyonu aşkın eve ulaşıyor.

Arzum OKKA ailesinde OKKA Türk kahvesi makineleri ve kahve fincanı gibi birbirinden kullanışlı ürünler yer alıyor. OKKA Türk kahvesi makinesi, doğrudan fincana servis yapan ilk ürün olarak kabul ediliyor. 2014 yılında piyasaya sunulan ve hem yerel piyasada hem küresel pazarda adından söz ettiren Arzum OKKA Türk kahvesi makinesi, kolay kullanımı ve teknolojisi ile kahve keyfinizi bir adım öteye taşıyor.  

Arzum OKKA Ailesi ile Tam Kıvamında Kahveler

Fincanıyla, cezvesiyle ve taze çekilmiş kahvesiyle Türk kahvesinin kültürü, yüzyıllar geçse de değerini hiç kaybetmiyor. Üstelik bu değer köpüklü fincanlar, özel sunumlar ve taze kahve kokusu sayesinde gün geçtikçe daha da güçleniyor. Arzum OKKA ailesi, Türk kahvesi geleneğini en güzel şekilde yaşatmaya devam ediyor. OKKA kahve öğütücü makinesi ile hazırladığınız taze kahvenin kokusuna her yudumda şahit oluyorsunuz. OKKA Türk kahvesi makinesi modelleri her zaman tam kıvamında ve bol köpüklü kahveler hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız kahveyi Arzum kahve fincanı modelleri ile servis ederek OKKA’LI Türk Kahvesi deneyimini yaşayabilirsiniz.

OKKA Türk Kahvesi makineleri cezveli ya da doğrudan fincana servis sağlayan alternatifleri ile esneklik sunuyor. Arzum OKKA Grandio ve Arzum OKKA Minio cezveli kahve makinesi modelleri, dokunmatik kontrol paneli, akıllı su teknolojisi, fincan büyüklüğü ayarı, sesli ve ışıklı uyarı sistemi ile kahve keyfinizi artırıyor. Akıllı pişirme sensörü taşmayı önlerken, yavaş pişirme fonksiyonu közde kahve deneyimi yaşatıyor.

Arzum OKKA Türk kahvesi makinesi, doğrudan fincana servis özelliği ile en iyi kahve deneyimi sunuyor. Cihaz, tek fincan ya da iki fincana servis seçeneği, ışıklı ve sesli uyarı sistemi, kendi kendini temizleme ve yavaş pişirme işlevleri ile maksimum pratiklik ve lezzet sunuyor. Tam bir kahve severseniz, 3 kademeli fincan büyüklüğü ayarı ile kahvenizi büyük boy fincanda da hazırlayabilirsiniz.

Türk Kahvesi Yapmanın Püf Noktaları

Tarihten günümüze gelen miraslar arasında yer alan Türk kahvesi, bol köpüklü iken daha lezzetli oluyor. 40 yıllık hatırın dayanağı olarak bilinen bir fincan Türk kahvesi, sabırla ve özenle pişirildiğinde asıl lezzetine kavuşuyor. Lezzetli ve köpüklü Türk kahvesi yapmanın püf noktalarının başında ise kullanılan kahvenin taze olması geliyor. Taze çekilmiş kahve hem bol köpük elde etmenizi sağlıyor hem de lezzeti artıran bir kahve kokusu sunuyor.

Kahve yaparken kullanılan su da en az kahvenin tazeliği kadar önem arz ediyor. Kireçsiz ve tatlı su kullanarak daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca soğuk su kullanmak pişme süresini uzattığınından kahvenin kıvamını da arttırıyor. Su-kahve oranı da dikkat edilmesi gereken noktalar arasında bulunuyor. Bir fincan için 2 dolu çay kaşığı kahve yeterli oluyor. Ölçü olarak kullanılan fincanları tam doldurmamalı, telve ve köpük için alan bırakmalısınız. Kahve yapmanın olmazsa olmazı ise su ve kahve karışımını iyice karıştırmak ve yavaş yavaş pişirmek. Arzum OKKA ailesi üyeleri, kahvenin pişme süresini algılayarak size sıra dışı kahve keyfini yaşatıyor.

Arzum OKKA Ailesi Ürünleri ve Fiyatları

Dayanıklı ve yenilikçi elektrikli ev aletleri ile evinizdeki konforunuzu artıran Arzum, OKKA ailesi ile Türk kahvesi keyfini tüm dünyaya anlatmayı amaçlıyor. Pratik kullanım sunan ve kahvenizi tam istediğiniz gibi sunan Türk kahvesi makinesi modelleri, misafirlerinize bol köpüklü fincanlar servis etmenize olanak tanıyor. Kahve öğütücüler ve kahve fincanları kahve keyfinizi taçlandırıyor. Siz de Arzum OKKA kalitesini ve rahatlığını keşfetmek için kampanyaları ve indirimleri takip edin.

Read More... Read Less...