Close
Account
Forgot password?
REGISTER
Close
Cart

Stylers

mutfak

STYLER

Close
Filter
Categories
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
Price

Saç Şekillendirme Aletleri 

Mutfak aletleri, elektrikli ev aletleri hayatınızı kolaştıracak tasarımlara imza atarken saç şekillendirme aletleri, gündelik bakımınızı pratik ve konforlu bir hale getiriyor. Yenilikçi teknolojisi, kullanıcı dostu tasarımlarıyla küçük ev aletleri sektörünün öncü markalarından biri olan Arzum, her ihtiyacınıza eşlik edecek tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Mutfak aletleri, Arzum OKKA ailesi, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım aletleri kategorilerinde yer alan ürünler, dünyanın her yerinde yüzlerce eve ulaşıyor. 

Kişisel bakım aletleri kategorisinde saç bakımı, yüz ve vücut bakımı, erkek bakımı alt gruplarında bulunan ürünler, üstün performansları ve tasarımlarıyla tüm beklentilerinizi karşılar. Saç bakımı grubunun en pratik üyelerinden biri olan saç şekillendiriciler, bakımlı ve kolay şekillenen saçlara sahip olmanızı hızlandırır. Saç şekillendirici tarak, saç düzleştirici ve saç şekillendirici maşa modelleri saçınızın dokusuna zarar vermeden, pratik şekillendirme sağlar. Cihazlarda yer alan iyon teknolojisi ve yağ özleri sayesinde saçınızın parlaklığı ve sağlığı korunur.  

Saç Şekillendirici Tarak Modelleri 

Saç şekillendirici tarak modelleri ile istediğiniz şekle girmeyen saçınızı rahatlıkla düzleştirebilirsiniz. Düzleştirici fırça modelleri ile saçınıza şekil vermek için tek yapmanız gereken saçınızı nazikçe taramak. Avokado yağı, E vitamini katkılı seramik plakalara sahip ürünler, saçınızı tararken kolayca kayıyor ve saç yapısına zarar vermiyor. Yağ ve vitamin katkısı sayesinde saçlarınız gün boyunca parlak ve ışıl ışıl görünümünü koruyor. Turmalin iyon teknolojisi ile donatılan saç düzleştirici fırçalar, saçların elektriklenmesini önlerken ipeksi bir görünüm vadediyor.

Saç şekillendirici tarak modelleri, ayarlanabilir sıcaklık değerleri ile her saç tipinde istenilen sonucu veriyor. Tutma sapında bulunan LED ekran göstergesiyle ısı ayarını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Soğuk tarak uçları kullanım esnasında konfor sunuyor. Hızlı bir şekilde ısınan ve ısı koruma özelliğiyle pratiklik sağlayan şekillendiriciler, güvenliğinizi de sağlıyor. Saç düzleştirici fırçalar, açık unutulduğunda 30 dakika sonra otomatik olarak kapanıyor. Otomatik kapanma özelliği hem öngörülmeyen kazaları engelliyor hem de gereksiz enerji tüketiminin önüne geçiyor.

Düzleştirici ve Maşa Modelleri

Arzum saç şekillendiricileri, iki işlemi bir arada sunan saç şekillendirme aletleriyle işinizi kolaylaştırır. Seramik plakalara sahip cihazlar saçınızı düzleştirme işlemi esnasında doğal parlaklığını da korur. Keratin ve argan yağı katkılı plakaya sahip olan modellerle saçlarınız sağlıkla parlar ve uzun süre ışıltısını kaybetmez. Düzleştirme ve bukle yapma özelliğini bir araya getiren saç şekillendirme aletleri, aynı zamanda pratiklik sağlar. 

Saç Şekillendirici Nasıl Kullanılır?

Saçınıza şekil vermek için maşaları, düzleştiricileri, taraklı şekillendiricileri tercih edebilirsiniz. Özel tasarım gövdeye sahip ikisi bir arada şekillendiriciler sayesinde plakaların düz kısımlarını kullanarak düz saçlara, saçınızı plakaların dış kısımlarına sararak kusursuz buklelere sahip olabilirsiniz. Tarak tasarımına sahip ürünlerle, gündelik saç tarama işlemini yaparken düzleştirme işlevini gerçekleştirebilirsiniz. Saçınız için en uygun sıcaklık ayarını kolaylıkla seçebilir, sıcaklık bilgisini LED ekrandan takip edebilirsiniz. LED ekran, ürünü çalıştırdıktan sonra kullanıma hazır olduğunu görmenize de olanak tanır. 

Siz saçınızı şekillendirmeye hazırlanırken Arzum saç şekillericiler de hızlı ısınma teknolojiyle ideal ısı değerine ulaşır. Isı koruma özelliği, cihaz istediğiniz sıcaklığa geldikten sonra size saçınızı şekillendirmeniz için yeterli zamanı verir. Otomatik kapanma özelliği ile maksimum fayda sunan cihazlar, ergonomik tutma sapı, şık tasarımı uygun fiyat kalitesiyle her evin ihtiyaçları arasında yer alır.  

Saç Şekillendirici Fiyatları

Arzum saç şekillendirme aletleri, seramik plakaları ve kullanıcı dostu detayları ile saçınızı dilediğiniz gibi şekillendirmenize imkan tanır. İyon özelliği, saçlarınızın elektriklenmesine engel oluyor ve saçınızı ipeksi bir görünüme kavuşturur. 

Saç düzleştirici taraklar, saç düzleştiriciler ya da saç şekillendirici maşa modelleri, farklı kullanım detaylarıyla hızlı ve pratik bir hazırlık süreci vadediyor. Siz de dümdüz saçlara ya da kusursuz buklelere sahip olmak için Arzum saç şekillendirme aletlerini inceleyebilirsiniz. En uygun Arzum saç şekillendirici fiyatları ile bütçenizi uygun bakım ürünlerine ulaşabilir, her güne yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Read More... Read Less...