Close
Account
Forgot password?
REGISTER
Close
Cart

Multi Groomers

MULTI GROOMS

Close
Filter
Categories
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
Price

Ducati by Arzum Vücut Bakım Setleri

Küçük ev aletleri sektörünün önde gelen markalarından biri olan Arzum, gücünü tüm dünyada yaratıcı ve cesur stili ile öne çıkan Ducati ile buluşturuyor. Ducati by Arzum, etkileyici görünümüne önem veren ve stil sahibi erkeklere hitap eden yenilikçi teknolojisi ile beğeni topluyor. Erkek bakım kategorisi altında yer alan vücut bakım setleri, farklılığı destekleyen modern tasarımları ile karizmatik stilinize vurgu yapıyor.

Ducati by Arzum vücut bakım setleri, her zaman güçlü ve etkili görünme isteğinde olan erkekler için ideal çözümler vadediyor. Tasarım ve performansı bir araya getiren vücut bakım setleri, işlevleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Kullanıcı dostu detaylar herkes için pratik kullanım sunuyor.

Güvenli Kullanım ve Maksimum Rahatlık

Ducati by Arzum vücut bakım setleri, her koşulda kişisel bakımına özen gösteren erkeklere hitap ediyor. Race ve Circuit erkek bakım setleri saçta, yüzde ve vücutta kullanılabiliyor. Ducati by Arzum Race ve Ducati by Arzum Circuit vücut bakım setleri ile saçınızı kesebilir, sakalınızı kolaylıkla şekillendirebilir ya da vücut kıllarınızı rahat bir şekilde düzeltebilirsiniz. Güvenli kullanım sunan erkek bakım setleri, keskin ve uzun ömürlü titanyum bıçakları, hızlı şarj özelliği, 15 farklı saç kesim ayarı ve 0.3 mm hassasiyetinde 33 farklı sakal kesim işlevi ile konforunuzu arttırıyor. Şarjlı ya da kablolu kullanım seçeneği sunan cihazları, 90 dakika şarj ederek kesintisiz 60 dakika boyunca kullanabilirsiniz.

Ducati by Arzum erkek bakım setlerinde; saç kesme başlığı, 4 saç tarağı, metal sakal düzeltici, 2 ayarlanabilir sakal tarağı, vücut tıraş başlığı, burun ve kulak kılı düzeltici aparatlar bulunuyor. İşlevleri ve fonksiyonel özellikleri arttıran bu aparatlar, her bölgedeki farklı ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Race erkek bakım setinde ayrıca folyo tıraş başlığı, sakal fırçası ve makas bulunuyor. Cihaz ve aksesuarlar temizleme fırçası ile kolaylıkla temizlenebiliyor. Bakım setleri, kompakt saklama çantası sayesinde en dar alanlarda dahi yer kaplamıyor.

Yüksek Performanslı Vücut Bakım Setleri

Yüzdeki ve vücuttaki tüm kıvrımlara rahatça ulaşan Ducati by Arzum  Gearbox ve Ducati by Arzum Warm Up erkek bakım setleri güvenli bir kullanım sunuyor. İstediğiniz tarzda sakal modelleri için yüksek performans sunan erkek bakım setleri, her ortamda stilinizi ortaya çıkarıyor. Ducati by Arzum Gearbox erkek bakım seti, titanyum bıçakları, şarjlı ve kablolu kullanım işlevi, 60 dakika kesintisiz çalışma özelliği, 0.3 mm mikro kesim ayarı, 33 farklı sakal kesim işlevi, 2 ayarlanabilir sakal tarağı gibi aparatları ile gereksinimlerinizi mükemmel bir şekilde karşılıyor. Cihazı ve aparatlarını işiniz bittiğinde en dar alanlarda bile yer kaplamayan saklama çantasına yerleştirebilirsiniz.

Ducati by Arzum Warm Up vücut bakım seti ise uzun ömürlü paslanmaz çelik bıçakları, 2 adet ayarlanabilir sakal tarağı ve 1 mm hassasiyetle 11 farklı sakal kesim ayarı ile pratiklik sağlıyor. Cihazı kablolu ya da kablosuz kullanabilir, kablosuz olarak 60 dakika boyunca kesintisiz çalıştırabilirsiniz.

Ducati by Arzum Vücut Bakım Seti Fiyatları

Özgür ruhlu, stil sahibi ve cesur erkeklerin tüm beklentilerini karşılayan Ducati by Arzum, modern tasarımları ile karizmatik kişiliğinize vurgu yapıyor. Sıradanlığı reddeden marka, yaratıcı yorumu ile erkek bakım ürünlerini yeniden dizayn ediyor. Çok fonksiyonlu vücut bakım setleri; saçta, yüzde ve vücutta rahatlıkla kullanılabiliyor. Yüz ve vücut için kullanılabilen vücut bakım setleri pratik kullanımı ile öne çıkıyor. Kablolu ve şarjlı kullanım opsiyonu barındıran cihazları, ihtiyacınız olan her an ve her yerde çalıştırabilirsiniz. Vücut bakım setleri kompakt tasarımları ile de dikkat çekiyor.

Yenilikçi teknolojisi ile erkek kişisel bakım ürünleri pazarına yeni bir soluk getiren Ducati by Arzum, her bütçeye hitap ediyor. Çok fonksiyonlu vücut bakım setleri cazip fiyatları ile de kullanıcıları memnun ediyor. Siz de indirimleri ve kampanyaları takip ederek Ducati by Arzum konforuna en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.Read More... Read Less...