Close
Account
Forgot password?
REGISTER
Close
Cart

Other

OTHER

Close
Filter
Categories
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
Price

İhtiyaç Duyduğunuz Her An Arzum Yanınızda

1966 yılından bu yana yenilikçi küçük ev aletleri ile teknolojiyi evinize getiren Arzum, sektörün lider markaları arasında yer alıyor. Ürünlerini 35’e yakın ülkeye ihraç eden Arzum, milyonlarca eve ulaşıyor. Mutfak aletleri, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım aletleri ve Arzum OKKA kategorileri altında yer alan 250’den fazla ürün çeşidi hayatınızı kolaylaştırıyor.

Mutfak Aletleri kategorisi altındaki gıda hazırlama, pişirme ve kızartma ve içecek hazırlama ürünleri, mutfaktaki en yakın yardımcınız oluyor. Kişisel Bakım Aletleri kategorisi altındaki, saç bakımı ile yüz ve vücut bakımı ürünleri kullanıcı dostu özellikleri ile konforunuzu artırıyor. Evime ve kıyafetlerime kategorisinde ise, elektrikli süpürge modelleri, ütü ve kıyafet bakımı ürünleri yanı sıra, evinizdeki ihtiyaçlarınızı karşılayan diğer elektrikli ev aletleri yer alıyor. Diğer kategorisinde; şofben, radyatör, su arıtma cihazı, aksesuar ve vantilatör gibi evinizin tamamlayıcısı olan ürünler sunuluyor.   

Arzum ile Maksimum Konfor

Radyatör ve vantilatör gibi diğer elektrikli ev aletleri, her mevsim, evinizin istediğiniz sıcaklıkta olmasına olanak tanıyor. Tekerlekli ve ayarlanabilir termostatlı Arzum radyatör modelleri, 360 derece dönen tekerlekleri sayesinde istediğiniz odaya sizinle birlikte geliyor ve istediğiniz sıcaklığı sunuyor. Uygun bir prize takarak çalıştırabileceğiniz radyatörün termostat düğmesini çevirerek ısı derecesini kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Ayrıca diğer grubunda yer alan ve fan fonksiyonuna sahip radyatör modelleri ile, oda sıcaklığını hızla arttırmak için yardımcı fanı açabilirsiniz. Soğuk aylar bittiğinde ise, tekerlekli radyatörü rahatlıkla evinizi kullanılmayan bir köşesine taşıyarak bahara merhaba diyebilirsiniz.

Diğer elektrikli ev aletleri grubunda bulunan ve yaz aylarının habercisi olan Arzum vantilatörler ise, ortamdaki sıcak havayı dağıtarak maksimum konfor sağlıyor. Uzaktan kumanda ile tüm fonksiyonlarını yönetebileceğiniz Arzum vantilatör modelleri farklı hız kademeleri, çoklu pervane sayısı, rüzgar modu, salınım işlevi ve zaman ayarı ile en bunaltıcı havalarda dahi evinizde keyifli zaman geçirmenize olanak tanıyor. Düşük, orta ve maksimum hızda çalıştırılabilen vantilatörler, çoklu pervanesi ile etkili serinlik sunuyor. Rüzgar modu sıcak havanın etkisini hızla uzaklaştırırken, zaman ayarı sayesinde cihazın dilediğiniz süre boyunca aktif kalmasını sağlayabilirsiniz.

Pratik Kullanım Sunan Arzum Şofben Modelleri

Diğer elektrikli ev aletlerinin en işlevsel ürünlerinden biri olan Arzum elektrikli şofbenler, küçük banyolar ya da pratiklikten yana olanlar için ideal bir çözüm oluyor. Yer kaplamayan ve kolay kullanım sunan Arzum elektrikli şofben modelleri, modern görünümü ile de beğeni topluyor. Anında sıcak su üretebilen termal şofbenin, su sıcaklığı kademesini değiştirerek dilediğiniz sıcaklıkta su temin edebilirsiniz. İkaz lambaları ile şofbenin hangi kademede çalıştığını ve üzerinde gerilim olup olmadığını takip edebilirsiniz.

Arzum su arıtma cihazları da, evinizdeki yardımcılarından biri olan diğer elektrikli aletleri arasında yer alıyor. Damacana ile su almaktan ya da marketten eve su taşımaktan bıktıysanız, Arzum su arıtma cihazları içilebilir suyu elinizin altına getiriyor. Nano teknolojisi ile, güvenli ve hızlı bir şekilde yumuşak içimli su temin etmenizi sağlıyor. Kurulumu oldukça kolay su arıtma cihazlarını, mutfak tezgahının altına kendiniz de monte edebileceğiniz gibi, Arzum kurulum ekibinden de destek alabilirsiniz.

Arzum Diğer Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Arzum 250’den fazla ürün çeşidi ile, hayatınızı kolaylaştıran detaylar sunuyor. Elektrikli ev aletleri kategorisi altında bulunan ütü modelleri, elektrikli süpürgeler ve diğer ürünler kullanıcı dostu özellikleri, teknolojileri ve modern görünümleri ile beğeni topluyor. Vantilatör, şofben, su arıtma cihazı, radyatör, aksesuar gibi diğer elektrikli ev aletleri evinizi kusursuz bir şekilde tamamlıyor.

Soğuk aylarda dilediğiniz oda sıcaklığı vadeden radyatörler, yaz aylarında serin ve konforlu alan yaratan vantilatör modelleri, içme suyu satın alma ritüelini gereksiz kılan su arıtma cihazları, ihtiyaç duyduğunuzda anında sıcak su temin eden şofben çeşitleri ve ev aletlerinizi uzun yıllar boyunca güvenle kullanmanızı sağlayan aksesuar modelleri konforunuzu artırıyor. Arzum diğer elektrikli ev aletleri fiyatları ile de dikkat çekiyor. Siz de Arzum rahatlığını en uygun fiyatlarla elde etmek için, arzum.com.tr adresini takipte kalın.Read More... Read Less...