Kapat
MENÜYÜ KAPAT
Kategoriler
 • Kapat
  Hesabım
  Şifremi Unuttum
  Üye Ol
  Kapat
  Sepetim

  Ütü & Kıyafet Bakımı

  mutfak

  ÜTÜ & KIYAFET BAKIMI

  Kapat
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  Fiyat

  ÜTÜ & KIYAFET BAKIMI

  Son teknolojileri kullanarak ürettiği küçük ev aletleri ile sektörün lider markalarından biri olan Arzum, evinizdeki konforu arttırıyor. Elektrikli ev aletleri yelpazesinde yer alan; mutfak aletleri, ütü modelleri, kişisel bakım ürünleri günlük gereksinimlerinizi kusursuz bir şekilde karşılıyor. Arzum, şık ve ergonomik tasarımları sayesinde evinizin ayrılmaz bir parçası oluyor!

  Her evin değişmez faaliyetlerinden biri olan ütü yapmak, Arzum ütü modelleri ile iş olmaktan çıkıyor. Ütü kategorisinde seramik tabanlı ütü, buhar kazanlı ütü, seyahat ütüsü ve ütü masası modelleri yer alıyor. Özel teknolojileri ile kıyafetlerinizin üzerinde rahatça kayan seramik taban, en kırışık giysilerde bile etkili bir şekilde ütüleme sunuyor. Ütü masaları kolay açılıp kapatılıyor ve dikey bir şekilde dar köşelerde dahi muhafaza edilebiliyor.  

  Ütü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Arzum ütü modelleri günlük ütü gereksinimlerinizi rahat bir şekilde tamamlamanızı sağlıyor. Ütü seçerken ütü buhar gücü, taban kayganlığı ve ailenizin kalabalık olup olmadığı gibi farklı unsurlar önem kazanıyor. Ütü buhar gücü giysinizin kırışıklıklarının yok edilmesinde belirleyici etmen oluyor. Bu nedenle ütü seçerken alacağınız ütünün şok buhar gücü yüksek olmasına ve sürekli buhar vermesine dikkat etmelisiniz. Keten ya da kot gibi tekstil türlerinde, yüksek buhar gücü daha rahat bir ütüleme sunarak ütü işlemini pratik bir şekilde tamamlamanızı sağlıyor.

  Taban kayganlığı sayesinde ütü kumaş üzerinde rahatlıkla hareket ediyor ve böylece kırışıklıkları kolaylıkla açıyor. Arzum seramik tabanlı ütü modelleri, giysilerin üzerinde rahatlıkla hareket ederek ısıyı orantılı bir şekilde iyi iletiyor. Taban kayganlığını ise ütünün hafifliği tamamlıyor. Hafif ve ergonomik tasarımlara sahip Arzum ütü modelleri pratik kullanımları ile dikkat çekiyor. Az sayıda ama sık aralıklarla ütü yapanlardansanız Arzum seramik tabanlı ütüleri seçebilirsiniz.

  Kalabalık bir aileniz varsa ya da çok fazla sayıda ütülenecek çamaşır birikiyorsa, Arzum buhar kazanlı ütü modelleri, sizin için ideal tercihler oluyor. Buhar kazanlı ütü seçiminde, buhar gücü ve enerji tüketim değerlerini göz önüne alarak kullanım alanınıza en uygun Arzum buhar kazanlı ütü modelini satın alabilirsiniz.

  Arzum Ütü Modelleri ile Hızlı Sonuçlar

  Güçlü performans sunan Arzum ütü modelleri, evinizdeki en büyük yardımcılarınız arasında! Kısa sürede ütüleme ısısına ulaşan cihazlar, sürekli buhar çıkışı ile kırışıklıkların giderilmesine yardımcı oluyor. Zor kırışıklar ise şok buharın etkisiyle hızla yok ediliyor. Seramik taban, hem çizilmelere karşı dayanıklılık vadediyor hem de cihazın giysinin üzerinde rahatlıkla kaymasına olanak tanıyor. Ayrıca Arzum ütü modelleri tasarımlarında yer alan damlamayı önleyen sistem, düşük ısıda ütü yaparken kumaşın üzerine su damlamasını engelliyor.

  Otomatik kapanma özelliğine sahip modeller sayesinde siz başında değilken cihaz otomatik olarak kapanıyor ve güvenliğinizi sağlıyor. Arzum ütü modelleri, kireçlenmeyi önleyen sistemi ile uzun süreli kullanım ve yüksek performans vadediyor. Geniş su tankı ya da haznesi çok sayıda giysiyi ütülemenizi sağlıyor. Kendi kendini temizleme özelliğine sahip olan cihazlarda, tek tuşla ürünü kireçten temizleyebilir ve böylece buhar performansını iyileştirebilirsiniz.

  Ütü Yapmanın Püf Noktaları

  Kolay ütü yapmanın ilk kuralı, ütü masası boyunun size uygun olarak ayarlanmasıdır. Fazla alçakta ya da yüksekte olan ütü masaları daha fazla yorulmanıza neden olur. Masayı kendinize göre ayarladıktan sonra ütünün tabanını kontrol ederek tabanda kumaşa zarar verecek lekelerin olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ütü yapmaya başlamadan önce tabanı nemli bir bezle silebilirsiniz.

  Cihazı ve masayı hazırladıktan sonra kıyafetlerinizi sınıflamaya başlayabilirsiniz. Ütüye başlamadan önce giysilerin etiketlerine göz atmanız daha iyi sonuç almanızı sağlar. Düşük ısı gerektiren kumaşa sahip olanlardan başlamanız ve sonrasında daha zorlu giysileri ütülemeniz size zaman kazandırır. Çünkü düşük ısı gerektiren giysiler bitince ütünün ısısını yükselterek diğer kıyafetlerinize kısa sürede başlayabilirsiniz. Giysilerinizi ütüledikten sonra doğrudan askıya asmanız ise ısınan kumaşın tekrar kırışmasını engeller.

  Arzum Ütü Fiyatları

  Arzum seramik tabanlı, buhar kazanlı ya da seyahat ütüleri ile her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda! Yüksek performansı ile kolay ve hızlı ütü deneyimi sunan Arzum, şık tasarımları ile evinizin bir parçası oluyor. Her tür kumaşta ideal performans sunan Arzum ütüler, en zorlu kırışıklıkları sizi yormadan açıyor. Kolaylıkla değiştirilebilen termostat ayarı, cihazın hazır olduğunu haber veren uyarı ışığı, kireç önleme sistemi, otomatik kapanma ve damlamayı önleme işlevi gibi fonksiyonlar işinizi kolaylaştırıyor. Özellikleri ve akıllı teknolojisi ile beğeni toplayan Arzum ütü modelleri, fiyatları ile tam not alıyor.

  Devamını Gör... Devamını Gizle...