Close
Account
Forgot password?
REGISTER
Close
Cart

Lunch Box

mutfak

ELEKTRİKLİ SEFER TASI

Close
Filter
Categories
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
Price

Arzum Foodie Modern Elektrikli Sefer Tası

Arzum Foodie Modern Elektrikli Sefer Tası, kompakt yapısıyla ergonomik ve şık bir tasarıma sahiptir. Yemek kaplarının paslanmaz çelik malzeme yapısının olması sağlık açısından herkesin tercihi olma özelliğindedir. 
İhtiyaca göre çift katlı ya da tek katlı olarak kullanılabilmektedir. Elektrikli sefer termosu yiyeceklerinizi istediğiniz ortamda, istediğiniz konumda yeniden ısıtmanız için olanak sağlar. Vakum aparatı ve özel kapağı sayesinde uzun süreli tazelik ve sıcaklığı sağlar. Bir başka göze çarpan özelliği ise aynı anda 4 yumurta pişirme kapasiteli aparatının bulunmasıdır. Her bir aparatı kolaylıkla çıkarılıp, temizlenebilmektedir. 

Spor ve sağlıklı yaşam meraklılarını heyecanlandıran ve ezberleri bozan kompakt tasarımı ile Foodie, evde yemeğinizi yapmanızı ve istediğiniz saat ısıtmanıza imkan yaratan özelliği ile hızlıca edinilmesi gereken bir alet olarak raflarda yer alıyor. 
Arzum'un fark yaratan modern sefer tasını evde, ofiste, piknikte, parkta kısacası gittiğiniz her yerde rahatlıkla ve kolayca kullanabilirsiniz. Herkesin bir Foodie'si olmalı!

Elektrikli Sefer Tasının Faydaları

Arzum Foodie, sefer tasının modern teknoloji ile donatılmış halidir. Yemeklerin ısısını uzun süre tutabilme özelliği bulunur. Sefer tası ne kadar muhteşem bir buluş ise Foodie'de bu buluşun teknolojik devalılığıdır. Dışarıda yemek yemekden sıkılmış, sağlıklı beslenen bünyeler için birebir bir tasarımdır. Parkta arkadaşlarınızla piknik yaparken, ofiste uzun süre çalışırken, yolculuk yaparken hatta spor yaptıktan sonra bile yiyeceğinizi sıcak tüketebilme ve daha fazlası niteliğe sahiptir. Foodie, hayatı kolaylaştırmak için tasarlanmış, çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz harika bir üründür.

Elektrikli Sefer Tası Fiyatları

Elektrikli sefer tası fiyatları, fonksiyonuna, malzeme çokluğuna veya büyüklüğüne göre farklılık gösterebilir. Kaliteli malzeme yapısı, tasarımları ile öne çıkan Arzum, her cebe hitap ediyor. Kullanışlılık ve rahatlık bakımından fiyat-performans ürünleri olan Arzum elektrikli sefer tası modelleri, uygun fiyatlı elektrikli sefer tası modelleri arasında da liderliğini sürdürüyor. Sık sık uyguladığı indirimler ve kampanyalar ile uygun fiyatlara bir elektrikli sefer tası sahibi olabileceğiniz Arzum, taksit imkanı ile tüm mağazalarda ve arzum.com.tr’de sizleri bekliyor!

Read More... Read Less...