Close
Account
Forgot password?
REGISTER
Close
Cart

Hair Clippers

HAIR CLIPPER

Close
Filter
Categories
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
Price

Ducati by Arzum Saç Kesme Makineleri

Gücünü yenilikçi ve modern tasarımlarından alan Ducati ve küçük ev aletleri sektörünün lider markaları arasında yer alan Arzum, Ducati by Arzum markası altında buluşuyor. Ducati by Arzum; yaratıcılığı, teknolojisi ve farklılığı ile erkek bakım ürünlerini yeniden dizayn ediyor. Her şartta ve her yerde etkileyici bir görünüme sahip olmak ve cesur stilini öne çıkarmak isteyen erkeklerden tam not alan Ducati by Arzum erkek bakım ürünleri; kullanıcı dostu detayları, çoklu fonksiyonları ve ergonomik tasarımları ile beğeni topluyor.

Erkek bakım kategorisi altında bulunan saç kesme makineleri hızlı ve yüksek performansıyla dikkat çekiyor. Pratik kullanım sunan Ducati by Arzum saç kesme makinesi modelleri ile bulunduğunuz her ortamda stilinizi yansıtabilir ve farklılığınızı vurgulayabilirsiniz.

Güçlü Performans Saç Kesme Makinesi

Ducati by Arzum saç kesme makineleri teknolojisi ve donanımı ile yüksek performans vadediyor. Keskin ve hızlı bıçaklar, saçınıza dilediğiniz gibi şekil vermenize olanak tanıyor. İki farklı hız ayarına ve 13 farklı kesim ayarına sahip S-Curve saç kesme makinesi ile saçınızı 1 - 25 mm arasında ve 2 mm hassasiyetle kesebilirsiniz. Cihazın küçük ve büyük saç tarakları tüm gereksinimlerinizi karşılıyor. S-Curve, daha keskin ve uzun ömürlü titanyum bıçaklar ile maksimum hassasiyet sunuyor. Cihazın şarjlı ve kablosuz kullanım özelliği, hızlı şarj işlevi ve LED gösterge ışığı pratik kullanım sağlıyor. Hızlı şarj işlevi sayesinde 90 dakika şarj ettiğiniz cihazı 60 dakikalık bir süre boyunca kesintisiz olarak kullanabilirsiniz. Temizleme fırçası ise işiniz bittiğinde cihazın aparatlarını rahatlıkla temizlemenize olanak tanıyor. Ayrıca Ducati by Arzum S-Curve saç kesme makinesi ergonomik tasarımı ile el hareketlerinize de kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor.

Pratik Kullanım ile Mükemmel Sonuçlar

Ducati by Arzum saç kesme makineleri pratik kullanımı ile her zaman ve her yerde yanınızda oluyor. Güçlü performansı ile beğeni toplayan Steering saç kesme makinesi 15 farklı kesim ayarı ve iki farklı hız ayarı ile öne çıkıyor. Ducati by Arzum Steering saç kesme makinesi, saç kesiminde 1 -23 mm arasında 1.5 mm hassasiyet sunuyor. Küçük ve büyük saç tarakları ile saçınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilir, her ortamda tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Şarjlı ya da kablolu kullanım sağlayan cihaz, 60 dakika kesintisiz kullanım sunuyor. Uzun ömürlü paslanmaz çelik bıçaklar cihazın yüksek performansına destek oluyor. Dizaynı sayesinde güvenli tutuş sağlayan cihazı rahatlıkla yönlendirebilirsiniz. Ayrıca hafif tasarıma sahip saç kesme makinesini işiniz bittikten sonra en küçük alanlarda bile saklayabilirsiniz.

Ducati by Arzum Saç Kesme Makineleri Fiyatları

Ducati by Arzum, cesur ve yenilikçi ürünleri sayesinde erkek bakımını iş olmaktan çıkarıyor. Marka; stiline özen gösteren, her zaman bakımlı ve güçlü görünmek isteyen erkeklerin dikkatini çekiyor. Ducati by Arzum kişisel erkek bakım ürünleri kategorisinde, çok fonksiyonlu vücut bakım setleri ile her zaman pratik ve hızlı çözümler sunan saç kesme makineleri yer alıyor.

Ducati by Arzum saç kesme makineleri hafif ve ergonomik tasarımları sayesinde kıvrımlara rahatlıkla ulaşıyor ve sunduğu yüksek performansla mükemmel sonuçlar vadediyor. Fonksiyonel aparatlar, farklı kesim ayarları ve 2 mm‘ye kadar kesim hassasiyeti, etkileyici ve karizmatik bir görünüm için tüm gereksinimlerinizi karşılıyor. Ayrıca saç bakım makineleri ideal boyutları sayesinde en küçük alanlarda dahi yer kaplamıyor. Dilerseniz cihazınızı seyahate çıkarken valize yerleştirebilir ve gittiğiniz her yere kolaylıkla götürebilirsiniz. Siz de Ducati by Arzum kalitesini ve rahatlığını en uygun fiyatlarla yakalayabilirsiniz.
Read More... Read Less...