Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Kapat
Sepetim

Vantilatör

mutfak

VANTİLATÖR

SIRALAMA :

Arzum Vantilatör Modelleri

Küçük ev aletleri sektöründe hem Türkiye’nin hem dünyanın önde gelen markalarından biri olan Arzum, 1966 yılından bu yana evinizdeki en büyük yardımcınız oluyor. “Sen değişirsen değişir dünya” mottosu ile tasarlanan ürünler, günümüzde 10 milyondan fazla eve ulaşıyor. Mutfak aletleri, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım aletleri ve Arzum OKKA kategorileri altında sunulan yüzlerce ürün grubu kullanıcı dostu detayları ve teknolojileri ile hayatınızı kolaylaştırıyor.

Elektrikli süpürge çeşitleri, ütü ve ütü masaları, şofben, radyatör, su arıtma cihazı ve vantilatörler gibi birçok ürünün yer aldığı elektrikli ev aletleri kategorisi, evinizdeki tüm gereksinimlerinizi karşılamanıza olanak tanıyor. Maksimum hijyen vadeden elektrikli süpürge modelleri, zahmetsiz ütü yapmanızı sağlayan ütüler, sıcak su ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılayan şofben modelleri, kış aylarında evinizi ısıtan radyatörler, her an sağlıklı suya ulaşmanıza imkan tanıyan su arıtma cihazları konforunuzu artırıyor. Diğer elektrikli ev aletleri grubunda yer alan vantilatörler ise yaz aylarının habercisi olarak kabul ediliyor. Uzaktan kumanda ile rahatlıkla kontrol edilebilen vantilatörler, en sıcak havalarda dahi evinizde keyifle zaman geçirmenize destek oluyor.  

Kullanıcı Dostu Detaylar

Arzum vantilatör modelleri, kullanıcı dostu detayları ile pratik kullanım sağlıyor. Düşük, orta ya da maksimum gibi farklı hız kademeleri serinlik ve esinti ayarını gereksinimlerinize göre değiştirmenize imkan sunuyor. Rüzgar moduna sahip vantilatör modelleri sıcak havayı hızla uzaklaştırarak doğal esinti keyfi vadediyor. Arzum vantilatörlerdeki salınım özelliği esintinin yönünü dilediğiniz gibi değiştirmenize olanak tanıyor.

Arzum vantilatörler zaman ayarı işlevi sayesinde gece uykusuna keyifle dalmanıza da yardımcı oluyor. Zaman ayarı işlevine sahip modellerde 7.5 saate kadar zaman ayarlama özelliğini kullanabilir ve en bunaltıcı havalarda dahi rahat bir şekilde uykuya dalabilirsiniz. Zaman ayarı işlevi, cihazın istediğiniz süre boyunca aktif kalmasını ve dilediğiniz zaman kapanmasını sağlıyor. Vantilatörlerin; çalışma hızı, zaman ayarı ve salınım işlevi gibi tüm fonksiyonlarını, uzaktan kumanda ile kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Arzum ile Maksimum Konfor

Sıcak yaz günlerinin olmazsa olmazı olan Arzum vantilatör modelleri, ortamdaki sıcak havayı hızla dağıtarak konforunuzu arttırıyor. Arzum vantilatör modelleri yüksek performansı ve güçlü pervane sistemi ile en geniş alanlarda dahi maksimum serinlik sağlıyor. Çoklu pervane sistemi daha güçlü hava akışı sunarak hava sirkülasyonunun daha geniş bir alanda etkili olmasına imkan tanıyor. Böylece sıcak havanın etkisinden kurtulabilir ve evinizde ferahlığın keyfini yaşayabilirsiniz.

Özellikleri ile beğeni toplayan vantilatör modelleri modern tasarımları ile evinizi tamamlıyor. Arzum vantilatör modelleri salonunuzun ya da evinizin her köşesine kusursuz bir şekilde ayak uyduruyor. Farklı hız ayarları ve esinti performansı ile ihtiyaçlarınızı karşılayan ve en sıcak günlerde bile serinlik vadeden Arzum vantilatörler koruma ızgarası sayesinde aynı zamanda güvenli kullanım vadediyor.

Her Bütçeye Uygun Arzum Vantilatör Fiyatları 

Arzum, blender modellerinden ütüye, saç kurutma makinesinden vantilatör çeşitlerine kadar yüzlerce ürün ile evinizdeki en büyük yardımcınız oluyor. Yenilikçi teknolojisi ile evinizdeki tüm gereksinimlerinizi pratik bir şekilde karşılamanıza olanak tanıyor. Elektrikli ev aletleri kategorisinin en işlevsel ürünlerinden biri olan vantilatörler yaz aylarının habercisi olarak kabul ediliyor. Güçlü hava akışı ve daimi performansı ile beğeni toplayan Arzum vantilatör modelleri en sıcak günlerde dahi rahatlatıcı bir ortam sunuyor. Arzum vantilatörler kullanıcı dostu detayları ile de öne çıkıyor. Uzaktan kumanda ile pratik kullanım sunan cihazı yerinizden kalkmadan dilediğiniz gibi yönetebilir ve serinliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Kaliteyi ve rahatlığı en uygun fiyatlarla satın almak için Arzum kampanyalarını ve indirimlerini kaçırmayın. Arzum vantilatör fiyatları her bütçeye hitap ediyor!

Devamını Gör... Devamını Gizle...