Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Kapat
Sepetim

Elektrikli Ev Aletleri

mutfak

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

SIRALAMA :

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Küçük ev aletleri sektörünün önde gelen markalarından biri olan Arzum; mutfak aletleri, ütü, temizlik, saç bakımı, yüz ve vücut bakımı grubunda yer alan yüzlerce ürün çeşidi ile her eve ulaşıyor. Pratik kullanım sağlayan ve teknolojisi ile konforunuzu arttıran ürünler, günlük ihtiyaçlarını hızlı ve etkili bir şekilde karşılıyor. Arzum’un elektrikli ev aletleri grubunda toz torbalı elektrik süpürgesi, toz torbasız elektrik süpürgesi, dikey elektrikli süpürge, dikey şarjlı süpürge modelleri, seramik tabanlı ütü, buhar kazanlı ütü, seyahat ütüsü, ütü masası, şofben, radyatör, su arıtma cihazı ve aksesuar ürünleri yer alıyor. Süpürgeler yüksek performansı ile evinizde kusursuz temizlik vadederken, ütü modelleri en zor kırışıklıkları bile hızla açıyor. Elektrikli ev aletleri, evinizdeki günlük gereksinimleriniz için ideal çözümler sunuyor.

Arzum Elektrikli Süpürgeler ile Maksimum Hijyen

Toz torbalı elektrik süpürgeleri, yüksek emiş gücü ve ilave aparatları ile evinizin her köşesinde mükemmel hijyen sağlıyor. 4 litreye kadar toz torbası hacmine sahip olan elektrikli süpürgeler; toz, görünmeyen kir ve mikropları güvenle hapsederek evinizde sağlıklı bir ortam sunuyor.

Arzum toz torbasız elektrikli süpürge modelleri, kolaylıkla çıkartılıp boşaltılabilen toz haznesi ve geniş hacmi sayesinde ara vermeden uzun süreli temizlik yapmanıza olanak tanıyor. Toz haznesi, emniyetli kapağı sayesinde tozların dışarı yayılması riskini en aza indiriyor. HEPA filtresi, çekilen tozlara karşı ortama temiz hava çıkışı sağlıyor.

Sessiz çalışma işlevine sahip modeller ile dilediğiniz saatte kimseyi rahatsız etmeden temizlik yapabilirsiniz. Halı, koltuk, yatak gibi yüzeyler ve perdeler için tasarlanan ilave aparatlar sayesinde tüm zeminlere ulaşabilirsiniz. Elektrikli süpürgeler uzun kablo boyu ile evinizin her alanına ulaşmanıza imkan veriyor. Ayrıca kauçuk tekerlekler, parke gibi hassas zeminlerin çizilme riskini en aza indiriyor. Arzum elektrikli süpürgeler yüksek verimli motoru ve A sınıfı enerji tasarrufu sayesinde bütçenize de katkı sağlıyor.

Yer Kaplamayan Dikey Elektrikli Süpürgeler

Elektrikli ev aletleri grubundaki dikey elektrikli süpürgeler, dikey konumda saklama kolaylığı sunarak yerden tasarruf etmenize olanak tanıyor. 1 litrelik toz toplama kapasitesi, kablo sarma mandalları, yıkanabilir filtre ve toz haznesi kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayarlanabilir tutma sapı sayesinde cihazı kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Sessiz çalışma özelliği ve verimli motor gücü, günlük temizlik gereksinimlerinizi fazlasıyla karşılıyor.

Dikey şarjlı süpürge modelleri ise ister şarjlı süpürge ister dikey süpürge olarak kullanılabiliyor. Dikey şarjlı süpürgelerin ana gövdesini dikey borudan ayırdığınızda, şarjlı el süpürgesine dönüşüyor. Böylece koltuk köşeleri ya da kalorifer radyatörü gibi birçok dar alanda rahat kullanım sağlanıyor. Dikey şarjlı süpürgeler filtre ve toz haznesi sayesinde kolay temizleme imkanı sunuyor. Arzum dikey şarjlı süpürgelerin yumuşak fırça yapısı, sert zeminlerde yüksek performans sergiliyor.

Arzum ile Zahmetsiz Ütü

Elektrikli ev aletleri grubunun temel ürünlerinden biri olan ütüler yüksek buhar gücü ve üstün performans özellikleri ile evinizin vazgeçilmez bir parçası oluyor. Arzum ütü modelleri; keten, kot, ipek, pamuklu tüm kıyafetlerinizde mükemmel sonuçlar sunuyor. Özel tabanlı ütüler kumaşın üzerinde kayganlığı arttırarak zahmetsiz ve kolay ütü deneyimi yaşatıyor. Sürekli buhar çıkışının yetersiz kaldığı zorlu kırışıklarda şok buhar işlevi ile kolay ütünün keyfini sürebilirsiniz. Akıllı buhar teknolojisine sahip modellerde, buhar çıkışı, ütü kumaşın üzerinde hareket etmeye başladığında başlatılıyor ve böylece enerji tüketimi minimuma iniyor.

Kazanlı ütü modellerinin buhar gücü katlı kumaşlarda dahi derine işleyerek ütülemeyi kolaylaştırıyor. Seyahat ütüleri ise tatilde veya iş seyahatinizde bile ütülü tişörtler, pantolonlar ya da gömlekler vadediyor. Hafif yapısı sayesinde kolaylıkla taşınabilen seyahat ütüleri, en pürüzsüz yol arkadaşınız olmaya aday.

Elektrikli Ev Aletleri Fiyatları

Arzum elektrikli ev aletleri ile ev işleri kolaylaşıyor. Size de keyifle vakit geçirmek kalıyor. Elektrikli süpürgeler ile mikroplar, tozlar, alerjenler ve görünmeyen bakteriler etkili bir şekilde yok ediliyor. Elektrikli ev aletleri kategorisinde yer alan ütü modelleri, en zorlu tekstil türlerini bile yorulmadan ve zahmetsizce ütülemenizi sağlıyor. Şofbenler, su arıtıcılar ve radyatörler evinizdeki eksikleri tamamlıyor. Rahatlığı ve kaliteyi en uygun fiyatlarla satın almak için Arzum kampanyalarını ve indirim fırsatlarını kaçırmayın.

Devamını Gör... Devamını Gizle...