Close
Account
Forgot password?
REGISTER
Close
Cart

Water Heaters

mutfak

WATER HEATERS

Close
Filter
Categories
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
Price

Arzum Şofben Modelleri

Türkiye’de küçük ev aletleri sektörünün lider markalarından biri olan Arzum, 1966 yılından bu yana teknolojiyi evinize getiriyor. Mutfak aletleri, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım aletleri ve Arzum OKKA ailesi kategorileri altında sunulan 250’ye varan ürün, 35’e yakın ülkede yaklaşık 10 milyon eve ulaşıyor. Ürünlerini “Sen Dokunursan Değişir Dünya” mottosu ile tasarlayan Arzum, yenilikçi teknolojisi ile evinizdeki en büyük yardımcınız oluyor ve hayatınızı kolaylaştırıyor.

Elektrikli ev aletleri kategorisi altında yer alan elektrikli süpürge, ütü, vantilatör, şofben modelleri gibi onlarca ürün, evinizin her köşesine dokunuyor. Diğer elektrikli ev aletleri grubunun en fonksiyonel ürünlerinden biri olan şofben modelleri, yılın her dönemi, sıcak su gereksinimizi hızlı bir şekilde karşılıyor. Arzum şofben modelleri; kolay kullanım sunan, güven veren ve küçük banyolarda dahi yer kaplamayan şofben arayışında olanlar için ideal seçimler oluyor.

Arzum’la Sıcak Suyunuz Her An Hazır!

Arzum elektrikli şofben modelleri, donanımı ile sıcak suyunuzu hızla hazırlıyor. Boyutları ile küçük banyolarda ya da dar alanlarda kendine rahatlıkla yer bulan elektrikli şofbenler, dakikada yaklaşık 3 litre sıcak su debisi ile kullanıcılara yüksek sıcak su konforu yaşatıyor. Böylece dilediğiniz her an, sıcak suyunuz kullanıma hazır hale geliyor. Suyun ısınması için tek yapmanız gereken cihazı çalıştırarak su kademe ayarını seçmek oluyor. 3 farklı kademe ayarı ile istediğiniz su sıcaklığını pratik bir şekilde elde edebilirsiniz.  

Arzum şofben modelleri, sıcak suyunuzu hazırlarken emniyetinize de özen gösteriyor. 10 emniyet sistemini bir araya getiren modeller, evinizdeki güvenliğinizi arttırıyor. Kılıflı tüp rezistans, cihazdan geçen elektriğin hiçbir zaman suya temas etmemesini sağlıyor. Diyaframlı akış ve basınç anahtarı, cihaza su gelmediğinde rezistansların devre dışı kalmasına yarıyor. Emniyet termostatı, su sıcaklığı cihaza ya da size zarar verecek düzeye geldiğinde rezistans devrenin kesilmesine olanak tanıyor. Geri dönüş sistemi su çıkışında bir tıkanma olması halinde cihazı devre dışı bırakırken, emniyet valfi aşırı basınç yükselmelerine karşı cihazın zarar görmesini engelliyor. Tüp rezistans kontrolü, elektrik kaçağını önleyen topraklama bağlantısı, N-otomatik şalter ise emniyetinizi arttırıcı diğer sistemler olarak cihazı tamamlıyor. Ayrıca cihazın ön yüzünde bulunan ikaz lambaları, cihazı açık unutmanız halinde sizi uyarıyor.

Kullanıcı Dostu Detaylar

Arzum şofben modelleri ergonomik paneli ve kullanıcı dostu detayları ile pratiklik vadediyor. Giriş musluğunu açtığınızda öncelikle şofben haznesi hızlı bir şekilde su ile doluyor ve hazne dolduktan sonra şofbenden su gelmeye başlıyor. Su akmaya başladıktan sonra ön panelde bulunan, su ayarı seçme anahtarını, kullanarak su sıcaklığını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. İkaz lambalarından cihazın hangi kademede çalıştığını ve cihaz üzerinde gerilim olup olmadığını takip edebilirsiniz.

Şofbeni kapatmak için ise su ayarı seçme anahtarını “0” konumuna getirmeniz yeterli oluyor. Anahtarı “0” konumuna getirdikten sonra, şofbenin haznesinde kalan sıcak suyun tamamen akmasını ve şofben su çıkışından soğuk su gelmesini bekleyerek cihazın kireçlenme riskini en aza indirebilirsiniz.

Arzum Şofben Fiyatları

Elektrikli ev aletleri grubunun en pratik ürünlerinden biri olan Arzum şofben modelleri, anında sıcak su hazırlama fonksiyonu, su basıncı değişimlerinde ya da susuz kalma halinde otomatik kapanma işlevi, kullanıcı dostu detayları ve modern tasarımı ile de beğeni topluyor. Arzum şofben modelleri hem küçük boyutları ile en dar banyolara dahi kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor hem de modern ve şık tasarımları ile evinizi tamamlıyor. Her zaman pratiklikten yana olanlar için ideal çözümler sunan Arzum, fiyat alternatifleri ile de öne çıkıyor. Her bütçeye hitap eden Arzum şofben fiyatları ile rahatlığı ve kaliteyi yaşamaya ne dersiniz?

Read More... Read Less...