Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Kapat
Sepetim

Saç Bakımı

mutfak

SAÇ BAKIMI

SIRALAMA :

SAÇ BAKIMI

Küçük ev aletleri ile 35’e yakın ülkede 10 milyonu aşkın eve ulaşan Arzum, geniş ürün yelpazesi ile her ihtiyacınızı karşılıyor. Mutfak aletleri, kişisel bakım ürünleri, ütü, elektrikli ev aletleri alanlarında yer alan 250’ye yakın ürün, kolay kullanımı ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Arzum, elektrikli süpürgeden saç bakımına kadar farklı ürünleri tek bir çatı altında sunuyor.

Arzum kişisel bakım aletleri kategorisindeki saç bakımı ürünleri saçlarınızın her zaman sağlıklı ve parlak görünmesine katkı sağlıyor. Arzum saç bakımı alt grubunda saç kurutma makinesi, saç düzleştirici ve saç maşası yer alıyor. A sınıfı verimli enerji kullanımı sağlayan Arzum saç bakımı ürünleri, kullanıcı dostu detayları ve teknolojileri ile öne çıkıyor.

Saç Kurutma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Saç kurutma makineleri, saç bakımı ürünleri arasında en çok kullanılan ürünler. Saç kurutma makinesi alırken ürünün hızlı ve etkili sonuç verip vermediği ve pratik kullanım sağlayıp sağlamadığı ve az yer kaplaması önem arz ediyor. Arzum profesyonel saç kurutma makinesi modelleri; çift başlıklı, iyonlu, katlanabilir özellikleri yüksek Watt gücü ile hem saçınızı koruyor hem de etkili kurutma sağlıyor. Nar, mercan, marin gibi canlı tonların yanı sıra siyah ve beyazın sadeliğini barındıran saç kurutma makineleri de kişisel bakım aletleri kategorisinde yer alıyor.

Elektriklenmeyi ve kabarık görünümü engelleyen modeller, ürün seçiminde öne çıkan en önemli unsurlar arasında yer alıyor. Güçlü motora sahip cihazlar etkili kurutma için olmazsa olmazlar arasında. Güçlü motoru iyon teknolojisi ile desteklenen tasarımlar, saçınızın kabarık görünme ve elektriklenme riskini en aza indiriyor.

Pratik kullanım da her gün saçını yıkayan kişilerin önem verdiği unsurlardan bir tanesi. Kurutma makinesini kullanırken fan hızını ve sıcaklık ayarını kolaylıkla değiştirip değiştiremeyeceğinize ve ürünün çok ağır olmamasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca soğuk üfleme işlevine sahip tasarımlar saçınızı kuruttuktan ve fönledikten sonra, fönün daha kalıcı olmasına yardımcı oluyor. Son olarak kullanım amacı da ürün seçiminde öne çıkıyor. Eğer hem kurutma hem fön çekmek için saç kurutma makinesi kullanıyorsanız, motor deviri güçlü makineler seçmelisiniz. Seyahatleriniz için saç kurutma makinesi seçiyorsanız, daha küçük ve katlanabilir modelleri tercih edebilirsiniz.

Saç Maşası Nasıl Kullanılır

Düz saça sahipseniz, dalgalı saça sahip olmak için kuaföre gitmek zorunda değilsiniz. Ya da düzensiz dalgalarınız var ve bukleli saç kullanmak istiyorsanız saç maşalarından yardım alabilirsiniz. Saç maşaları evde kısa sürede dalgalı ve bukleli saç modelleri elde etmenize olanak tanıyor. Bunun için en etkili yol da öncelikle saçınızı iyice kurutmak ve saç düzleştirici ya da kurutma makinesi yardımıyla düzleştirmek. Daha sonra saçınızı kısımlara ayırarak saç maşası ile doğal dalgalar oluşturabilirsiniz.

Arzum saç maşaları klasik kullanım özelliklerinin yanı sıra farklı fonksiyonel özellikleriyle de dikkat çekiyor. Keratin ve argan yağı katkılı ya da avokado yağı ve e vitamini içeren seramik plakalara sahip saç maşaları ile 2 farklı bukle stili sunan saç maşaları, arzu ettiğiniz dolgun ve bakımlı buklelere kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor.

Saç Düzleştirici ile Şekil Verme Önerileri

Saç düzleştiriciler hem düz hem dalgalı saça sahip olan kişilerin, şekil vermek için sıklıkla kullandığı saç bakım aletleri arasında bulunuyor. Saç düzleştiriciyi saçınızda kullanmadan önce saçınızın tamamen kuru olması daha etkili bir sonuç almanıza olanak tanıyor. Saçınızı düzleştirmeden önce saçınızı küçük kısımlara ayırmak ve her bir parçayı saç düzleştiriciye yerleştirmek işinizi kolaylaştırıyor.

Saç düzleştiriciler aynı zamanda büyük dalgalar yapmak için de kullanılabiliyor. Dış çevresi kavisli düzleştirici modelleri saç maşası gibi kullanarak saçınıza doğal dalgalar da yapabilirsiniz. Arzum saç düzleştiriciler, saç maşasında olduğu gibi avokado yağı ve e vitamini içeren plakalar ya da iyon teknolojisi içeren modelleriyle ipeksi bir düzleştirme sunuyor.

Arzum Saç Bakım Ürünleri ile Mükemmel Sonuçlar

Arzum saç bakım ürünleri saçınızın hassasiyetine önem vererek her zaman parlak ve ışıl ışıl görünmesini sağlıyor. Saç kurutma makineleri fan ayarı, soğuk üfleme, iyon teknolojisi; saç maşası ve düzleştiricileri ısı göstergesi, kontrol edilebilir ısı ayarı, otomatik kapanma ve plaka sabitleme işlevi gibi özellikleri ile saçınıza dilediğiniz şekli kısa sürede vermenize olanak tanıyor.

İyon teknoloji kullanılan saç kurutma makineleri, farklı tasarımlardaki saç maşaları ve seramik kaplı plakaları ile saçınıza parlaklık katan saç düzleştiriciler her zaman bakımlı görünmenize imkan tanıyor. Keratin katkılı saç düzleştiriciler sayesinde ışıl ışıl ve dümdüz saç ya da kusursuz bukleler elde edebilirsiniz. Özel tasarım yuvarlak gövdeye sahip olan Arzum saç düzleştiriciler fonksiyonel özellikleri ile beğeni topluyor. 2 farklı bukle stili elde etmenizi sağlayan saç maşası modelleri ile ister küçük dalgalar isterseniz doğal ve büyük dalgalar yapabilirsiniz. Saç düzleştirici fırçalar da pratik kullanımı ile saçınızı tararken şekillendiriyor ve saçınızın hacmini koruyor.

Saç Bakımı Ürünleri Fiyatları

Dayanıklı ve kaliteli ürünleri ile hayatınızın her anına dokunan Arzum, saç bakımı ürünleri ile saçınızın sağlıklı görünmesine katkı sağlıyor. Saç kurutma makineleri, saç düzleştiriciler ve saç maşaları özellikleri ile tüm gereksinimlerinize karşılık veriyor. Pratik kullanım sağlayan ve nem dengesini bozmadan saçınıza dilediğiniz şekli vermenizi sağlayan saç bakımı ürünleri fiyat alternatifleri ile de dikkat çekiyor. Arzum kampanyalarını takip ederek uygun fiyatlı saç bakımının keyfini çıkarabilirsiniz.Devamını Gör... Devamını Gizle...