sadsad x
asdasd
Arzum’un Yeni Robot Süpürgesi Robotek ile Ev Temizliğini Keyfe Dönüştürün
Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum’un yeni robot süpürgesi Robotek ile ev temizliği sorun olmaktan çıkıyor. Türkiye’de bir ilk olan 4 yıl garanti fırsatı ile sunulan Arzum Robotek, 4’ü bir arada temizlik özelliğiyle ev işlerinizi kısa sürede hallederken size de hayatın keyfini çıkarmak kalıyor. 
Çağrı Merkezini Diyarbakır’a Taşıyan Arzum’dan Bölge İstihdamına Katkı
Arzum’un İstanbul’dan Diyarbakır’a taşıdığı çağrı merkezi hizmete girdi. Müşterilerine her zaman samimi ve çözüm odaklı hizmet deneyimi yaşatmayı amaçlayan Arzum yaptığı yatırımla bölgedeki istihdama katkıda bulunurken Türkiye’nin her yerinden gelen çağrıları bu merkezden yönetecek. 
Londra Kahve Festivali’nde Arzum OKKA Rüzgârı Esecek

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum,  Londra Kahve Festivali’nde okkalı Türk kahvesi deneyimi yaşatacak. Arzum OKKA standına uğrayanlar Arzum OKKA ürünlerinin teknolojilerini yakından inceleme fırsatı bulacak.

Arzum’un Dijital Promotör uygulamasına Stevie Awards’tan ödül

Arzum’un, sahada tüketicinin hayatını kolaylaştırmak için hayata geçirdiği Dijital Promotör uygulaması dünyanın en saygın iş ödüllerinden biri  olarak kabul edilen  Stevie Awards’ta ‘Bronz Stevie’ye  layık görüldü.

Arzum’dan formda kalmak isteyenler için ideal ızgara ve tost makinesi: Tostçu Fit
Tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak gören Arzum, zengin tost makinesi ailesine bir yenisini daha ekledi: Tostçu Fit. Öne eğim özelliği ile yağsız pişirme yapabilen Tostçu Fit, formuna özen gösterenler için birbirinden farklı tost, ızgara ve atıştırmalık seçeneği sunuyor.

Şehir Hatları vapurlarında Türk kahvesi keyfiniz Arzum OKKA Grandio Duo’dan
İstanbul’un incisi Boğaz’da Şehir Hatları vapurunda seyahat ederken yolculuğunuza keyif katacak okkalı bir Türk kahvesi içmek istiyorsanız Vapur Kafe’ye uğrayın. Arzum OKKA Grandio Duo ile yapılan bol köpüklü, lezzetli Türk kahvesi ile Boğaz keyfinizi ikiye katlayın.
1 2 3 4 5 6
Prepared by  T-Soft E-Commerce.