Close
Account
Forgot password?
REGISTER
Close
Cart

Şehir Hatları vapurlarında Türk kahvesi keyfiniz Arzum OKKA Grandio Duo’dan

​İstanbul’un incisi Boğaz’da Şehir Hatları vapurunda seyahat ederken yolculuğunuza keyif katacak okkalı bir Türk kahvesi içmek istiyorsanız Vapur Kafe’ye uğrayın. Arzum OKKA Grandio Duo ile yapılan bol köpüklü, lezzetli Türk kahvesi ile Boğaz keyfinizi ikiye katlayın.

Read More
29.07.2021

Arzum OKKA Grandio Duo, Haus & Garten testinde kalitesini gösterdi

Arzum OKKA Grandio Duo Almanya’nın en prestijli test dergilerinden Haus & Garten tarafından Türk Kahve Makinesi kategorisinde şu ana kadar alınan en yüksek nota layık görüldü. Test sonucunda Arzum OKKA Grandio Duo Sehr Gut (çok iyi) 1,3 notunun sahibi oldu.

Read More
29.07.2021

Arzum’un Dijital Promotör uygulamasına Perakende Güneşi ödülü

Arzum’un, sahada tüketicinin hayatını kolaylaştıran Dijital Promotör uygulaması, perakende sektörünün en prestiji ödüllerinden biri olarak kabul edilen Perakende Güneşi Ödülleri’nde ‘Pandemi Dönemi Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Read More
03.06.2021

Ailenin En Yeni Üyesi Arzum OKKA Minio Jet!

Arzum OKKA Ailesi’nin en yeni üyesi olan Arzum OKKA Minio Jet, iftar sonrası Türk kahvesi keyfinize keyif katıyor… Şık ve kompakt tasarımıyla ofisinize, mutfağınıza farklı bir hava katan OKKA Minio Jet, tek seferde 5 fincana kadar OKKA’lı bir Türk kahvesi deneyimi sunuyor.

Read More
06.05.2021

New York'tan Bir Havadis: Arzum OKKA Times Square'da!

​Arzum OKKA, dünyaya Türk kahvesini sevdirmeye devam ediyor! Arzum OKKA bu kez, kelimenin tam anlamıyla OKKA’lı bir işe imza attı ve New York Times Square’daki yerini aldı.

Read More
06.05.2021

Arzum Tostçu Mini’ye iF Design Award’dan prestijli ödül

Arzum Tostçu Mini Tost Makinesi, dünyanın en prestijli ve köklü tasarım ödüllerinden biri kabul edilen iF Design 2021’e layık görüldü. Arzum Tostçu Mini Tost Makinesi Ürün Tasarımı kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

Read More
06.05.2021

Arzum'dan Yeni Yıla Hızlı Bir Başlangıç

Türkiye’de küçük ev aletlerinin öncüsü Arzum, 55.yılına hızlı başladı! Arzum araç filosuyla ‘Arzum Yolda’ hizmetini başlatan marka, arzum.com.tr ve Arzum APP mobil uygulaması üzerinden verilen siparişleri hızla tüketicilerine ulaştırıyor. Sektöründe bir ilk olan ve ilk etapta İstanbul dağıtımından sorumlu olan ‘Arzum Yolda’, kusursuz alışveriş deneyimi sunuyor.

Read More
09.02.2021

Evinizdeki en büyük yardımcınız

Arzum, üstün teknolojideki farkını yeni elektrik süpürgesi Cleanforce ile bir kez daha kanıtlıyor. Ev temizliğinizde tüm detayları sizin için düşünen Cleanforce, dar uçlu boru ve koltuk süpürme başlıklarıyla, evinizin hiçbir köşesinde tozdan eser bırakmıyor.

Read More
09.02.2021

Arzum Superstar Touch ile Dolgun ve Havalı Saçlar

Kusursuz düz saçlar mı yoksa doğal bukleler mi? İkisinden de vazgeçemeyenler için kendinize en çok yakışan saç modelini keşfetme zamanı!

Read More
05.07.2020

Arzum Ehlikeyf Semaver ile Bitmeyen Çay Keyfi

​İster evde, ister bahçenizin en güzel köşesinde, ister yazlığınızın balkonunda sıcacık bir çaya kim hayır diyebilir ki?

Read More
24.07.2020