Kapat
MENÜYÜ KAPAT
Kategoriler
 • Kapat
  Hesabım
  Şifremi Unuttum
  Üye Ol
  Kapat
  Sepetim
  18.03.2022

  Türkiye’de İlk Ve Tek Karıştırıcılı Cezveli Sütlü Türk Kahvesi Makinesi Arzum OKKA Rich Spin M

  Geleneksel Türk kahvesi lezzetini sütle buluşturmaya ne dersiniz? İnovasyon ve teknolojisiyle kahve tutkunlarına bambaşka bir deneyim sunan Arzum OKKA Ailesi’nin yeni üyesi Arzum OKKA Rich Spin M, Türk kahvesi keyfini yeniden yorumluyor. Bağımsız bir araştırma şirketinin yaptığı çalışmaya göre Türkiye’de bir ilk olan; karıştırarak sütlü Türk kahvesi pişirme özelliğine sahip Arzum OKKA Rich Spin M, klasik, sert, sütlü ve közde Türk kahvesi pişirme seçenekleriyle her damak zevkine uygun tatlar sunuyor. Arzum OKKA Rich Spin M’in karıştırıcılı ve paslanmaz metal cezvesi, tek parçalı özel iç yüzeyi ile makinenizin temizliği aşamasında da hayatınızı kolaylaştırıyor.  

  Türk kahvesi ile farklı lezzetler

  Arzum OKKA Ailesi’nin diğer üyelerinde olduğu gibi, közde Türk kahvesi keyfi için yavaş pişirme özelliği bulunan Arzum OKKA Rich Spin M, 5 fincan kapasitesiyle kalabalık dost sohbetleri için ideal. Sütlü Türk kahvesinin yanı sıra sütlü ve Türk kahveli birbirinden farklı içecekler deneyimleyebileceğiniz Arzum OKKA Rich Spin M ile sahlep, sıcak çikolata gibi tarifleri de yapabilir, ikram seçeneklerinizi artırabilirsiniz. Akıllı Auto Brewing Altitude Detection sistemi ile bulunduğu ortamın ideal pişirme sıcaklığını tespit ederek dünyanın her yerinde aynı lezzette Türk kahvesi yapabilmenize olanak sağlayan Arzum OKKA Rich Spin M, pişirme süreçlerini bildiren sesli ve ışıklı uyarı sistemiyle sizi makinenin başında bekleme derdinden kurtarıyor.

  Siz de ‘Türk kahvesinin her türlüsünü severim’ diyenlerdenseniz, sütlü Türk kahvesi lezzeti için mutfağınızda Arzum OKKA Rich Spin M’e yer açın.