Close
Account
Forgot password?
REGISTER
Close
Cart

Arzum Uluslararası Perakende Zirvesi’nde dünya teknoloji devleriyle yan yana

Dünya teknoloji devlerinin katılımıyla Budapeşte’de gerçekleştirilecek Uluslararası TCG Perakende Zirvesi’nde Arzum da yerini alacak. Arzum CEO’su Mete Zadil zirvede, sektörde yaşanan son gelişmeleri yerinde gözlemlemenin yanı sıra yenilikçi ürünlerini sergileme fırsatı da bulacaklarını belirterek; “Arzum olarak global bir marka olmak en büyük hedefimiz. Bu yolumuzda bize katkı sunacağına inandığımız bu gibi organizasyonlara katılarak gelişmeleri takip etmeye, birikimlerimizi dünyaya aktarmaya devam edeceğiz” dedi.

Read More
19.11.2021

Arzum’un şarjlı serisi ile istediğiniz her yerde lezzetli yiyecekler hazırlama fırsatı

Arzum’un şarjlı serisi Freestick Şarjlı El Blender Seti ve Freechopp Cam Hazneli Şarjlı Doğrayıcı ile ev dışında da birçok tarifi aynı lezzette yapabilirsiniz. Şarjlı kullanım özelliğiyle iki ürünü de 2.5 saat kablosuz kullanmak mümkün.

Read More
19.11.2021

Arzum Trendcare İle Işıltısıyla Göz Kamaştıran Saçlara Kavuşun

Kişisel bakım kategorisiyle yaşamı güzelleştirmeye hız kesmeden devam eden Arzum bu kez saç bakımında fark yaratan Trendcare serisiyle dikkat çekiyor. İnce saç düzleştirici, geniş saç düzleştirici ve saç kurutma makinesinden oluşan Trendcare serisi saçlarda yarattığı sağlıklı ve göz alıcı formlarla tüm kadınların yeni gözdesi olmaya şimdiden aday.

Read More
18.11.2021

Arzum Magic, Türkiye’nin en iyi tedarik zinciri takımı oldu!

Küresel tedarik zinciri yarışması The Fresh Connection Global’de Arzum Magic ekibi dev şirketleri geride bırakarak Türkiye birincisi oldu. Arzum Magic ekibi, 16-19 Kasım tarihleri arasında yapılacak dünya finalinde Türkiye’yi temsil edecek.

Read More
18.11.2021

İstanbul Kahve Festivali’nde OKKA’lı Türk Kahvesi Keyfi

Arzum OKKA, kahveseverleri buluşturan İstanbul Kahve Festivali’nde tam kıvamında, enfes lezzette, bol köpüklü OKKA’lı Türk kahvesi deneyimi yaşatacak. Katılımcılar ayrıca Arzum standında yapılacak yarışmalar sonucu sürpriz hediyeler kazanma ve keyifli saatler geçirme fırsatı elde edecek.

Read More
18.11.2021

Arzum’un Yeni Robot Süpürgesi Robotek ile Ev Temizliğini Keyfe Dönüştürün

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum’un yeni  robot süpürgesi Robotek ile ev temizliği sorun olmaktan çıkıyor. Türkiye’de bir ilk  olan 4 yıl garanti fırsatı ile sunulan Arzum Robotek, 4’ü bir arada temizlik özelliğiyle  ev işlerinizi kısa sürede hallederken size de hayatın keyfini çıkarmak kalıyor. 

Read More
01.10.2021

Çağrı Merkezini Diyarbakır’a Taşıyan Arzum’dan Bölge İstihdamına Katkı

Arzum’un İstanbul’dan Diyarbakır’a taşıdığı çağrı merkezi hizmete girdi.  Müşterilerine her zaman samimi ve çözüm odaklı hizmet deneyimi yaşatmayı  amaçlayan Arzum yaptığı yatırımla bölgedeki istihdama katkıda bulunurken  Türkiye’nin her yerinden gelen çağrıları bu merkezden yönetecek. 

Read More
01.10.2021

Londra Kahve Festivali’nde Arzum OKKA Rüzgârı Esecek

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum,  Londra Kahve Festivali’nde okkalı Türk kahvesi deneyimi yaşatacak. Arzum OKKA standına uğrayanlar Arzum OKKA ürünlerinin teknolojilerini yakından inceleme fırsatı bulacak.

Read More
01.10.2021

Arzum’un Dijital Promotör uygulamasına Stevie Awards’tan ödül

Arzum’un, sahada tüketicinin hayatını  kolaylaştırmak için hayata  geçirdiği  Dijital Promotör  uygulaması dünyanın en saygın iş ödüllerinden  biri   olarak kabul edilen  Stevie Awards’ta ‘Bronz Stevie’ye   layık görüldü.

Read More
30.09.2021

Arzum’dan formda kalmak isteyenler için ideal ızgara ve tost makinesi: Tostçu Fit

Tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak gören Arzum, zengin tost makinesi ailesine bir yenisini daha ekledi: Tostçu Fit. Öne eğim özelliği ile yağsız pişirme yapabilen Tostçu Fit, formuna özen gösterenler için birbirinden farklı tost, ızgara ve atıştırmalık seçeneği sunuyor.

Read More
29.07.2021