Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Kapat
Sepetim

Katı Meyve Sıkacağı

mutfak

KATI MEYVE SIKACAĞI

Arzum Katı Meyve Sıkacağı Modelleri

Arzum elektrikli ev aletleri bulunduğu sektörde liderliği, şık tasarımları ve kalitesiyle dikkat çekmeye devam ediyor. Ürettiği çözümler sayesinde kullanıcılarına birçok avantaj sağlıyor. Mutfakta ve ev işlerinde yaşadığınız yorgunluğu atmanız için de sizlere Arzum katı meyve sıkacağı modellerini sunuyor.

Birçok kişi meyve suyu içmeyi çok sever. Hazır ürünler her ne kadar doğal meyve suyu olarak geçse de istenilen ya da kendi sıktığınız meyveden aldığınız tadı yansıtamıyor. Bir meyve suyunu kendi doğallığı ile hiçbir tatlandırıcı karıştırmadan içmek herkesin hoşuna gider. Geleneksel, plastikten üretilen meyve sıkacakları ile aynı işi görebilirsiniz, ancak kaybettiğiniz zaman ve harcadığınız enerjiye değer mi? Arzum katı meyve sıkacağı modelleri, sizi tüm bu zahmetlerden kurtararak kendi hazırlayacağınız doğal meyve suları ile meyvenin vitaminlerini kaybetmeden lezzetine varmanıza olanak sağlıyor.

Şık tasarım ve malzeme kalitesiyle öne çıkan Arzum katı meyve sıkacağı modelleri, temizlik konusunda da kullanıcılarını memnun ediyor. Kolay bir şekilde söküp takabileceğiniz plastik aksamlarını gönül rahatlığıyla bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Katı Meyve Sıkacağı Nasıl Çalışır?

Meyve sıkacakları, el ile sıkması zor olan meyvelerin suyunu çabucak sıkarak posa ile suyunu ayırmaya yarar. Sıkılacak  meyveler yıkandıktan sonra meyve sıkacağının üst haznesinden içeriye atılır. Meyveleri daha derine itmek için bulunan plastik kapak ile meyveler bastırılarak bıçaklı hazne içerisine itilir. Hazne içerisinde parçalanan meyvelerin posası ile suyu ayrılmış olur. Meyve sıkacağının yanında bulunan çeşmeden içerideki meyvenin suyu bardağa akar. Birden fazla meyve veya sebzeyi aynı anda atarak lezzetli kokteyller hazırlayabilirsiniz. Sevdikleriniz için doğal ve lezzetli meyve suları hazırlamak tahmin ettiğinizden de kolay!

Katı Meyve Sıkacağı Özellikleri

Katı meyve sıkacağı modelleri genellikle manuel ve elektrikli olmak üzere iki tipte üretilmektedir. Elektrikli modellerde genel olarak motor güçlerine göre sınıflandırılan meyve sıkacaklarının 150 W, 400 W, ve 1000 W seçenekleri bulunmaktadır. Arzum meyve sıkacakları düşük devirli ve güçlü motorları ile sessiz çalışma özellikleri ile ön plana çıkıyor. Meyve suyu haznesinin yanı sıra posa haznesinin de bulunması kullandıktan sonra temizleme derdini ortadan kaldırıyor. Posa ve süzgeç hazneleri de meyve sıkacakları çeşitleri arasında farklılık göstermektedir. Arzum katı meyve sıkacakları modellerinde 900 ml., 1.6 lt. ve 2 lt. olmak üzere üç tip hazne boy seçeneği vardır. Siz de birbirinden pratik katı meyve sıkacakları arasından ihtiyacınıza en uygun modele karar verebilir, mutfakta rahatlığın tadını Arzum güvencesi ile çıkarabilirsiniz.

Arzum Katı Meyve Sıkacağı Fiyatları

Katı meyve sıkacağı fiyatları, genel olarak malzeme kalitesi ve farklı özelliklerine göre değişmektedir. Posa hazne kapasitesi, sürahi hazne kapasitesi, parçalayıcı ve süzgecin malzeme kalitesi, hız ayarı, köpük ayırıcı ve güvenlik mandalı gibi birçok teknik özellik fiyat konusunda önemli rol oynamaktadır. Meyve sıkacağında farklı görevlerde bulunan hazneler için plastik veya paslanmaz çelikten seçenekleri mevcut. Arzum, kaliteyi uygun fiyatlarla sunarak içeceklerinizi gönül rahatlığı ile hazırlayabileceğiniz ürünler sunmaya devam ediyor. Arzum katı meyve sıkacakları, fiyat/performans ürünü olarak karşınıza çıkıyor. Arzum katı meyve sıkacağı modellerine kolay ödeme seçenekleri ve cazip taksit imkanları ile sahip olabilirsiniz.

Arzum Katı Meyve Sıkacağı Kampanyaları

Her ürününde olduğu gibi meyve sıkacağı modelleri ile de öne çıkan Arzum, yaptığı çeşitli kampanyalar ile müşterilerine birçok avantaj sağlıyor. Arzum tarafından oluşturulan birbirinden cazip kampanya setlerinin yanı sıra yılbaşı, sevgililer günü ve bayram gibi özel günlerde, ekstra indirimlerle meyve sıkacağı sahibi olabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlar ile siz de meyve sıkacağı modellerine ve en pratik içecek hazırlama ürünlerine Arzum güvencesi ile sahip olmak için arzum.com.tr’yi takip etmeye devam edin!

Devamını Gör... Devamını Gizle...