sadsad x
asdasd

Sevgililer Günü'nün En OKKA'lı Hediyesi Arzum'da

14.02.2019

Sevgilinizi şaşırtmaya hazır mısınız? Türk kahvesinin gerçek lezzetini sunan Arzum OKKA Ailesi, bu Sevgililer Günü'nün en anlamlı ve sürprizli hediye alternatifleri arasındaki yerini alıyor. Türk kahvesinin ideal kıvamını ve bol köpüğünü en lezzetli haliyle fincanlara taşıyan OKKA Türk kahvesi makineleri ve çekirdekten taze Türk kahvesi keyfini sunan Türk kahvesi değirmeni ARZUM OKKA Beangourmet ile uzun, keyif dolu sohbetler sizinle olacak.

ARZUM OKKA

Hayatınızın aşkı Arzum OKKA ile kendini yormadan keyfine keyif katacak. Suyu otomatik olarak pişirme haznesine aktaran ve kahveyi doğrudan fincana servis eden Arzum OKKA, kendi kendini temizleyerek kesintisiz bir kahve keyfi sağlıyor. Her seferinde mükemmel ölçüde okkalı Türk kahvesi deneyimi sunan kahve makinesi, kahvenin köpüğünü fincanlara eşit olarak dağıtıyor, yavaş pişirme seçeneğiyle de közde Türk kahvesi keyfini yaşatıyor. Üç farklı fincan boyutu seçimi ve yüksekliğe göre kaynama noktası ayarlama teknolojisine sahip Arzum OKKA, hayatınızın aşkına OKKA'lı bir lezzet sunmak için sizi bekliyor.

ARZUM OKKA GRANDIO

Hayatınızın aşkı hem Türk kahvesini hem de teknolojiyi seviyor ise Arzum'da tam ona göre bir OKKA var! Akıllı su teknolojisi ile uygun su miktarını ayarlayan Arzum OKKA Grandio, aynı zamanda haznesindeki su ile kaç fincan kahve yapabileceğinizi LED aydınlatmalı dokunmatik panelinde size gösteriyor. Arzum OKKA Grandio; yavaş pişirme seçeneği ile közde Türk kahvesi keyfi sunarken, farklı fincan boyutları için 3 kademeli fincan büyüklüğü ayarını yapabiliyor. Tek seferde 4 fincana kadar kahve yapabilme lüksünü sunan Arzum OKKA Grandio, yüksekliğe göre kaynama noktası ayarlama teknolojisiyle dünyanın neresinde olursanız olun eşsiz Türk kahvesi deneyimi sunuyor. Bol köpüğü ve Türk kahvesinin ideal lezzetini sunan Arzum OKKA Grandio ile hayatınızın aşkına günün her saatinde kahve keyfi yaşatabilirsiniz.

 

ARZUM OKKA MINIO

 

Hayatınız aşkı tam bir kahve tutkunu ise, her an her yere kolayca taşıyabileceği bir Türk kahvesi makinesi tam ona göre! Arzum OKKA Minio, kompakt tasarımı ve göz alıcı renkleri ile ile hayatınızın aşkının kalbini çalacak.  Arzum OKKA Minio, 4 fincan kapasitesi, taşma önleme sistemi ile ağır ateşte, ideal kıvamda pişmiş, bol köpüklü Türk kahvesini keyifli sohbetlerinize taşımaya hazır.

 

ARZUM OKKA BEANGOURMET

Sevgiline, Türk kahvesi değirmeni ARZUM OKKA Beangourmet ile çekirdekten taze Türk kahvesi keyfini armağan etmeye ne dersiniz? Her türdeki ve her sertlikteki kahve çekirdeğini Türk kahvesi inceliğinde öğütebilme özelliğine sahip olan ARZUM OKKA Beangourmet, soğuk kış günlerinde mis gibi kokusu ile hayatınızın aşkının içini ısıtacak bol köpüklü Türk kahvelerine imza atıyor. Bıçaklı öğütücülerin aksine seramik öğütücüsü sayesinde kahveyi ısıtmadan, aromasını koruyarak öğüten ARZUM OKKA Beangourmet ile Türk kahvesinin aroması korunacak, lezzeti artacak ve  kahve keyfi bir seremoniye dönüşecek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.