sadsad x
asdasd

Arzum Sateen Touch Pro ile Pürüzsüz Bir Ten

13.12.2018

 

+300.000 ışık atımıyla etkili, pürüzsüz ve profesyonel güzellik!

 

Ev rahatlığında istemediğiniz tüylerinizden kurtularak her an bakımlı, pürüzsüz bir cilde sahip olmak Arzum'la sizin elinizde. Evde güvenle kullanım için geliştirilmiş IPL epilasyon teknolojisine sahip Arzum Sateen Touch Pro, +300.000 ışık atımıyla etkili, pürüzsüz ve profesyonel bir güzellik sunuyor. Dünya çapında profesyonel güzellik salonları ve kliniklerde dermatologlar tarafından yaygın olarak kullanılan IPL epilasyon teknolojisine sahip Arzum Sateen Touch Pro, tüy köküne etki eden hassas ışık atımları ile tüylerin yeniden uzamasına engel oluyor. Düzenli kullanıldığında geleneksel tüy alma yöntemlerine göre daha uzun süreli pürüzsüzlük sağlayarak sadece 3 uygulamada tüy yoğunluğu ve bölgenin yapısına göre yüzde %70'e varan azalma sağlıyor.

 

Cilt rengi analiz sensörüyle doğru enerji ayarı

 

Arzum Sateen Touch Pro, cilt rengi analiz sensörü ile ten renklerini algılayarak ölçüm yapıyor. Bu ölçümlemenin sonuçlarına göre, güneş ışığı gibi etkenlerle vücudunuzda oluşan farklı ten tonlarına özel enerji ayarı yapabileceğiniz Arzum Sateen Touch Pro, 5 farklı enerji ayarı sunuyor. Böylece, cilt tonunuza göre yapacağınız uygulama ile en iyi sonuçları almanızı sağlıyor.

 

Vücutta ve yüzde uygulanabilir Arzum Sateen Touch Pro, özel uygulama gözlüğüyle sizleri saten pürüzsüzlüğüne davet ediyor.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.