sadsad x
asdasd

Arzum, Design Week Turkey 2018'de

18.02.2019

Arzum, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ile Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından tasarım kültürü oluşturmak ve Türkiye’deki tasarımcıları dünyaya tanıtmak amacıyla düzenlenen Design Week Turkey 2018'de yerini alıyor.

16-18 Kasım’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Design Week Turkey 2018'e üçüncü kez katılan Arzum, tasarım ve inovasyon alanındaki öncü kimliğiyle yeni ürünlerini standında sergiliyor ve panel katılımı ile tasarım alanındaki öncülüğünü sürdürüyor.

Tasarım ve inovasyon alanında sadece son iki yılda 26 prestijli ödülün sahibi olan Arzum'un küresel markalaşma yolculuğundaki vazgeçilmezlerin başında tasarım ve inovasyon geliyor. Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı konuyla ilgili olarak; "Arzum olarak son yıllarda inovatif ürünlerimiz, yenilikçi teknolojilerimiz ve fark yaratan tasarımlarımız ile müşterilerimizin gönlündeki yerimizi daha da sağlamlaştırdık. 52 yıllık bir marka olarak tüketicilerin değişen beklentilerini anlamamızın yanı sıra  AR-GE ve tasarım alanına önemli bir yatırım yapıyoruz.  Tasarım konusunda tüketici ihtiyaçlarını ve trendleri takip ederek en doğru ürünü tanımlayıp, kullanım kolaylığını ve tasarımı ön plana çıkarıp ilerliyoruz. Türkiye’nin önde gelen tasarım ofisleriyle ve dünyadaki önemli tasarımcılarla çalışıyoruz. Bu sebeple, Design Week Turkey 2018'de yer almak bizim için oldukça değerli" dedi.

Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, Design Week Turkey 2018'in ilk gününde 'Tasarım Ekonomisi İnşa Etmek' başlıklı panelde konuşmacı olarak yer alıyor.

Teknolojiyi, tasarım ve yaratıcılık ile birleştirdiği ürünlerini dünyanın 35  ülkesine ulaştıran Arzum,  Design Week Turkey 2018'in co-sponsorları arasında da yer alıyor

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.