sadsad x
asdasd

Arzum Technoart Ailesi ile Mutfakta Performans İki Katına Çıkıyor

23.01.2019

Arzum Technoart Maxi Plus Blender Set ve Arzum Technoart Maxi El Blender Seti ile Technoart artık büyük bir aile.


Ödüllü, patentli ve özel tasarımlı 6 bıçaklı el blender’ı Arzum Technoart ile mutfaklara iki kat daha güçlü performans sunan Arzum, Arzum Technoart Maxi Plus Blender Seti ve Arzum Technoart Maxi El Blender Seti ile mutfaklarda Technoart Ailesi'nin gücünü hissettiriyor.

 

Design Turkey 2017'de ‘İyi Tasarım’, Plus X Award 2018’de 'Tasarım ve Fonksiyonellik' ödüllerinin sahibi olan ve yemek yapmayı sevenlerin vazgeçilmezi olan Arzum Technoart el blender'ı, 6 bıçak teknolojisiyle gıdaları hızlı yakalıyor, buz gibi sert gıdaların bile daha hızlı, homojen ve güç sarf etmeden parçalanmasını sağlıyor. Arzum Technoart Blender, Sensible Touch Teknolojisi sayesinde parmak yeri değiştirilmeden hız ayarı yapabilmeyi ve tek elle rahat kullanımı sağlıyor. Ergonomik tasarımı sayesinde el yapısına kolayca uyum sağlayan ve güvenli tutuş sunan el blender'ı, 1500 watt motor gücüyle aşağı yukarı hareket ettirmeden yiyecekleri kusursuz bir şekilde doğrayabiliyor.

 

Technoart'ın başrolde olduğu Arzum Technoart Maxi Plus Blender Seti ve Arzum Technoart Maxi El Blender Seti ise mutfaklarda işleri daha da kolaylaştırıyor.

 

Farklı ihtiyaçlara cevap veren el blender setleri, 1500 ml'lik doğrayıcı kap ve 300'ml'lik mini hazne alternatifleriyle doğrama,  çırpma ve el blender'ı fonksiyonlarını yerine getiriyor.

 

Arzum Technoart Maxi Plus Blender Seti, 300'ml'lik mini haznesi sayesinde sarımsak ve maydanoz gibi doğranması güç besinlerde bile mükemmel performans sunuyor.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.