Kapat
MENÜYÜ KAPAT
Kategoriler
 • Kapat
  Hesabım
  Şifremi Unuttum
  Üye Ol
  Kapat
  Sepetim

  3+1 Kampanya Koşulları

  3+1 GARANTİ KAMPANYASI KOŞULLARI

  1. Ürününüz, satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde +1 yıl garanti kampanyasına kayıt ettirilebilir.

  2. Kampanyaya Arzum ve Okka markalı ürünler dahildir.

  3. Kampanya, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.

  4. Kampanya kaydı Arzum Web Sitesi(arzum.com.tr) ve Arzum Seninle uygulaması üzerinden yapılabilir.

  5. Felix markalı ürünler, kurumsal müşterilerimize satılmış ürünler, özel garanti ile satılmış ürünler(outlet, yenilenmiş vb.) ve aksesuarlar kampanyaya dahil değildir.

  6. +1 yıl ek garanti koşulları, mevcut garanti koşullarını kapsar. Detaylara, garanti belgesi üzerinden ulaşılabilir.

  7. Set olarak alınan "PRO" kodlu ürünlerde, +1 yıl ek garantiye katılması istenen ürünlerin kayıtları ayrı ayrı yapılmalıdır.

  8. Arzum 30 gün önceden arzum.com.tr web sitesi üzerinden, kampanya bitiş tarihini duyuracaktır. Kayıt tamamlanırken, garanti belgesi ve faturanın doğru bir şekilde yüklendiğinden emin olunmalıdır. Eksik, silik, okunamayan ve hatalı belgeler ait girişler, +1 yıllık garantiden faydalanamayacaktır.

  9. İlk servis hizmetine kadar, garanti belgesi ve fatura saklanmalıdır. Servis hizmetinde, teyit için bu belgeler istenebilir.

  10. Ürününüzün garanti takibi, ürün kodu ve seri numarasından yapılacağı için, hatalı girilmiş kayıtlar Arzum yetkili servis istasyonunda teyit edilemeyecektir. Bu durumda, +1 yıl ek garanti kampanyasından yararlanılamayacaktır.

  11. Kayıt tamamlanırken, garanti belgesi ve faturanın doğru bir şekilde yüklendiğinden emin olunmalıdır. Eksik, silik, okunamayan ve hatalı belgeler ait girişler, +1 yıllık garantiden faydalanamayacaktır.