Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Kapat
Sepetim

Su Isıtıcı

mutfak

SU ISITICI

Arzum Su Isıtıcı Modelleri

Arzum, geliştirdiği ev aletleri ile hayatınızı kolaylaştırmaya ve renkli tasarımları ile mutfağınızı keyifli bir hale getirmeye devam ediyor. Şık ve pratik ürünleri ile ev işlerinizde sizlere her alanda destek olurken bir yandan da zamanınızdan tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Arzum küçük ev aletleri ile her zamankinden daha az vakit harcayarak mükemmel sonuçlar elde edebilmeniz mümkün. Tasarımları ile göz kamaştıran Arzum elektrikli ev aletlerinin en önemli ürünlerinden olan ve herkesin günlük hayatında sıklıkla kullandığı, kullanırken de keyif aldığı Arzum kettle modelleri ile tanışmaya ne dersiniz?

Birbirinden şık ve çeşitlilik bakımından da zengin olan Arzum kettle modelleri, veya bilinen diğer adıyla su ısıtıcı modelleri, kısa sürede ısıttığı su ile, yorgunluk çayınızı daha hızlı bir şekilde demlemenize olanak sağlıyor. Geriye kalan tek şey ise çayınızı yudumlamanın keyfine varmak. Arzum su ısıtıcı modelleri ile yemeklerinizi de her zamankinden daha kısa sürede rahatlıkla yapabilir ve kazandığınız bu zamanla ailenizle vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Kettle Özellikleri Nasıl Olmalı?

Gündelik hayatın olmazsa olmazı haline gelen kettle seçimi yaparken sağlık açısından dikkat edilmesi gereken bazı noktalar olduğunu unutmamalısınız. Günümüzde plastik ve çelik olmak üzere farklı kettle modelleri mevcut. Çelik kettle modelleri plastik kettle modellerine göre su sıcaklığını daha uzun süre koruyor. Çelik ya da plastik kettle modelleri kullanımında dikkat edilmesi gereken noktalar arasında iç yüzey temizliği oldukça önemli. Arzum’un şık tasarımları ile sergilediği plastik ve çelik kettle modellerini inceleyip kendinize en uygun kettle modellerinden birini seçebilirsiniz.

Arzum kettle ürünlerinde işlerinizi kolaylaştıracak tasarımlar yaratmanın yanı sıra evinizin güvenliğini de düşünüyor. Gövdesi elektrik fişinden bağımsız olan renkli, kablosuz kettle modelleri ile ısıttığınız suyu tabanından bağımsız bir şekilde fişe dokunmadan kullanabilirsiniz. Elektrik fişi direkt olarak gövdeye bağlı su ısıtıcı çeşitlerinin ise güvenliğiniz açısından riskli ürünler olduğunu bilmenizde fayda var. Aynı zamanda ani elektrik kesintilerinde ve gövdesini kaldırdığınızda otomatik kapanan Arzum kettle modelleri sizin ve ailenizin güvenliği açısından oldukça önemli bir konuma sahip.

Tutma sıcaklığı kontrolü ile kolay kullanım sunan, çıkarılabilir ve yıkanabilir filtre özellikleri ile kolay temizlenebilir Arzum su ısıtıcı ürünleri, temizlik açısından da zaman kazandırıyor. Birbirinden şık Arzum kettle modelleri arzum.com.tr adresinde sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

Kettle Temizliğinde Dikkat Edilecek Hususlar

Kettle kullanımında, genellikle kirlenme ve kireçlenme konusunda aklınızda pek çok soru olabilir. Arzum su ısıtıcı tasarımları kolay temizlenebilir yapısı ile tüm ön yargıları yok ediyor. Peki, kettle cihazını temizlerken nasıl bir yol izlemelisiniz?

Öncelikle cihazınızı temizlemeden önce açma/kapama düğmesini mutlaka kapatın ve fişin prizden çekilmiş olduğundan emin olun. Su ısıtıcısında su varsa boşaltın ve dışını kuru ya da nemli bir bez ile temizleyin. Cihazın enerji sağlayan tabanına kesinlikle su değdirmeyin ve bulaşık makinesinde yıkamayın. Cihazınızı hiçbir şekilde sert bir cisimle ya da çamaşır tozu, tuz ruhu gibi ürünlerle temizlemeyin.

Arzum Kettle Su Filtresi Temizleme

Su filtresi, cihazın ağız kısmında bulunur ve suya temas edecek olan yabancı maddeleri ve kireci tutar. Su filtresini her kullanımdan sonra suya tutarak ve yumuşak bir fırça ile temizleyebilirsiniz. Eğer su filtresinde aşırı derecede kireç birikmiş ise su filtresini bir kaba koyarak kabı beyaz sirke ile doldurup yarım saat bekletebilirsiniz. Daha sonra su filtrenizi tüm kireç ve sirke temizlenene kadar sıcak suya tutmalısınız. Su filtresini temizlerken kesinlikle çamaşır suyu veya özel kireç temizleyiciler kullanmayın.

Sizler de Arzum kettle ailesinin de dahil olduğu birbirinden şık mutfak aletleri ile siz de mutfağınızı renklendirebilirsiniz. Mutfağınızın en güzel yerine koyacağınız kettle ürünlerinden diğer tüm ihtiyaçlarınıza kadar her parçayı uygun taksit imkanları ile almak ve ev işlerinizde sizleri bir hayli rahatlatacak Arzum mutfak ürünleri ile tanışmak için Arzum Mutfak Ürünleri sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın!

Devamını Gör... Devamını Gizle...