Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Kapat
Sepetim

Elektrikli Pişirici

mutfak

ELEKTİRİKLİ PİŞİRİCİ

SIRALAMA :

Arzum Elektrikli Tava Modelleri

Mutfakta birbirinden lezzetli yemekler yapmak istediğinizde, işlerin kolaylaşması adına pratik ev gereçlerine ihtiyaç duyarsınız. Arzum, elektrikli ev aletleri alanında geliştirdiği teknolojik ürünleri ile ev işlerinizi her alanda kolaylaştırıyor. Arzum mutfak aletleri, şık tasarımları, kullanımı kolay ve birçok renk seçenekleriyle evinizin her köşesinde ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanı sıra, mutfağınızda geçirdiğiniz zamanı keyifli bir hale dönüştürüyor. Kişisel bakım, temizlik ve mutfakta birçok ürünüyle ev işlerinizde sizlere yardımcı olan ve zamanınızdan tasarruf etmenize olanak sağlayan Arzum’un en çok tercih edilen ürünlerinden olan Arzum elektrikli tava modelleri ile yemek pişirmek artık daha pratik!

Arzum elektrikli tava modelleri ile rahatlıkla pizza ve yağsız ızgara çeşitlerini yapabilir, aynı zamanda sebzelerinizi ve birçok yemeği pişirebilirsiniz. Pişirdiğiniz yemeklerinizi sıcak tutabilir aynı zamanda yanmaz ve yapışmaz yüzeyi sayesinde temizliğini kolayca yapabilirsiniz.

Arzum Elektrikli Tava Özellikleri

Arzum tava modelleri sayesinde yemeklerinizin soğuması artık sizler için dert olmaktan çıkıyor. Yemekleriniz Arzum elektrikli tava modelleri içerisinde daima sıcak kalır. Bunun için yapmanız gereken tek şey yemeğiniz piştikten sonra tavanızı sıcak kalma ayarına getirmek. Yemekleriniz soğumadan beklerken bu arada sizler de evinizin diğer işlerini halledebilir, günlük işlerinizi rahatça bitirebilirsiniz. Yemek saati geldiğinde lezzetli yemeklerinizi sıcak bir şekilde gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz.

Arzum elektrikli tava modellerinin geniş pişirme alanı sayesinde kalabalık davetlerinizde, sevdiklerinizin eşsiz lezzetler tatmalarını sağlayabilir; et yemekleri, sebze yemekleri ve hamur işi gıdalarını hızlı ve pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Yanmaz ve yapışmaz yüzeyi sayesinde yemeklerinizin dibi tutmaz ve lezzeti bozulmaz. Arzum tavanızı, ayarlı termostatı sayesinde istediğiniz seviyeye getirip pişirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ergonomik tutma sapları ve kaymayı önleyici ayakları ile daha güvenli bir şekilde misafirlerinize ikramlarınızı servis etmenizi sağlar. Çıkarılabilir termostat kontrolörü sayesinde elektrikli tavanızı yemek masanıza götürebilir, böylece mutfağa sürekli gidip gelmek zorunda kalmaktan kurtulabilirsiniz. Ayrıca dayanıklı sağlam dış yüzeyi ve ısıya dayanıklı cam kapağı sayesinde elektrikli tavanızı uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Elektrikli Tava Kullanım Önerileri

Arzum elektrikli tavanızı kullanırken bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Tavaların pişirme yüzeyi yapışmaz kaplama olduğundan, üzerinde yiyecek kesmekten veya karıştırmak için sert ve keskin cisimler kullanmaktan kaçınmalısınız. Termostat kontrolörünü çıkardıktan sonra pişirme yüzeyine koymanız halinde yüzeyi çizilebilir. Bu nedenle termostat kontrolörünü yerine tam olarak takmaya dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde yuvasına yerleşmezse temassızlıktan dolayı meydana gelebilecek yüksek ısı cihazınıza zarar verebilir. Aynı zamanda ürününüzü kapalı konumuna aldığınıza emin olmadan çıkarmanız durumunda da cihazınızı yüksek ısıya maruz bırakabilir ve zarar verebilirsiniz. Arzum tavanızı temizlerken de mutlaka termostat kontrolörünün kapalı konumunda olmasında dikkat edin ve fişi prizden çıkarıp cihazın soğumasını bekleyin. Yapışmaz malzeme ile kaplı olan yüzeyi her kullanımdan sonra temizlemeyi unutmayın. Cihazınızın termostat kontrolünü kesinlikle sıvıya değdirmemeye dikkat etmelisiniz. Elektrikli tavanızı yumuşak sünger ve sabun kullanarak ılık su ile yıkayıp durulayın ve iyice kurulayın. Kesinlikle bulaşık makinesinde yıkamayın. Pişiricinin temizliği bittikten sonra yumuşak bir bez ile kurulayarak yüzeye ince bir yağ tabakası sürün. Termostat kontrolörünü ise kuru ve yumuşak bir bez kullanarak temizleyebilirsiniz.

Arzum Elektrikli Tava Fiyatları

Arzum tava modelleri, şık tasarımları ve renk seçenekleri ile mutfaklarınızı süslemeyi bekliyor. Yemek pişirmeyi kolaylaştıracak üstün özellikleri ile misafirlerinize daha lezzetli ikramlar sunmanıza yardım eden Arzum elektrikli tava modelleri kalabalık misafirlerin ve geniş ailelerin gözdesi olmaya devam ediyor. Uygun elektrikli tava fiyatları sayesinde ihtiyacınız olan ürüne, taksitli ödeme seçenekleri ve ücretsiz kargo imkanı ile sahip olabilirsiniz. Sizler de zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak ve ev işlerinizi yaparken sizlere keyif verecek Arzum dünyasını keşfetmek için arzum.com.tr’yi hemen ziyaret edin.

Devamını Gör... Devamını Gizle...