Kapat
MENÜYÜ KAPAT
Kategoriler
 • Kapat
  Hesabım
  Şifremi Unuttum
  Üye Ol
  Kapat
  Sepetim

  Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Mobil Gizlilik Politikası

  Yürürlük Tarihi: 01.04.222

  Güncelleme Tarihi: 01.04.222

  Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi (“Arzum”)  ve Hangzhou T u y a Technology Co. Ltd. (“T u y a”) (“biz”, “tarafımız”, “bizim”) gizliliğini korumayı taahhüt eder. Bu Gizlilik Politikası (“Politika”), aşağıdaki hizmetlerin, ürünlerin ve ilgili mobil uygulamaların (birlikte “Ürünler”) kişisel kullanımı sonucunda işlediğimiz Kişisel Verilere yönelik bilgi gizliliği kapsamında gerçekleştirdiğimiz işlemleri açıklar:

  Arzum Robot Mobil Uygulama

  Ürünlerimizi kullanmadan önce bu Politikayı dikkatlice okuyun ve Kişisel Verilerin kullanımı, paylaşımı ve aktarılması dahil olmak üzere Kişisel Verilerinizin toplanmasına ve işlenmesine yönelik amaç ve uygulamalarız hakkında bilgi edinin. Kişisel Verilerinize erişme, bunları güncelleme veya koruma haklarınızı nasıl kullanacağınıza yönelik bilgiler bu Politikada yer alır.

  Kişisel Verileriniz üzerinden kayıt işlemini tamamladıktan sonra bu Politikayı kabul etmeniz veya ürünlerimizi kullanmaya başlamanız ve bu Politikada yer alan bilgilere açıkça itiraz etmemeniz halinde bu Politikayı anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Bu Politika hakkında sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz: kvkk@arzum.com

  Onay 3: Müşterinin ilgili uygulamayı sizin müşterileriniz temelinde özelleştirmesi. Evetse aşağıdaki açıklamaya bakın; hayırsa silin.

  Diğer markaların mobil uygulamaları kapsamında şirket adını girin, Müşterilerimiz Ürünlerimiz kapsamında toplanan tüm Kişisel Bilgileri kontrol eder. Bilgileri Müşterilerimizin yönlendirmeleri doğrultusunda toplarız ve bu tür bilgilerin işlenme süreci Müşterilerimizin bizimle iş yapması adına gerekli hizmetleri sunmakla sınırlıdır. Müşterilerimizden birinin müşterisiyseniz ve hizmetimizi kullanan Müşterilerimizden birinin artık sizinle iletişime geçmesini istemiyorsanız doğrudan etkileşimde bulunduğunuz Müşteri ile iletişime geçin.

  Tanım

  Bu Politika kapsamında Kişisel Veriler; ilgili bilgiler veya bu bilgiler ve ilgili kişiye yönelik olarak erişim yetkimiz bulunan diğer bilgiler üzerinde bir kişiyi tanımlamak veya bir kişinin eylemini yansıtmak amacıyla elektronik olarak veya başka bir şekilde üretilen, toplanan, kaydedilen, saklanan ve/veya kullanılan bilgileri ifade eder.

  Hassas Kişisel Veriler kişisel biyometrik bilgileri, iletişim kayıtlarını ve içeriklerini, sağlık bilgilerini, işlem bilgilerini ve kesin konum bilgilerini içerir. Sizinle ilgili Hassas Kişisel Veriler toplarken, sizinle ilgili hassas kişisel verileri toplamadan önce onayınızı almak için açık bir bildirim oluşturacağız.

  Akıllı Cihazlar, insan-makine arayüzüne ve bir ağa kablosuz bağlanarak bilgi aktarma etme özelliğine sahip, donanım üreticileri tarafından imal edilen veya üretilen bilgi işlem cihazlarını ifade eder ve şunları da içerir: akıllı ev aletleri, akıllı takılabilir cihazlar, akıllı hava temizleyici cihazlar vb..

  Uygulamalar son kullanıcıların Akıllı Cihazları uzaktan kontrol etmesini sağlayan ve tedarikçi IoT Platformuna bağlanma sahip, T u y a tarafından geliştirilen mobil uygulamaları ifade eder.

   

  Toplanan Kişisel Veri Türleri

  Hizmetlerimizi size sunmak amacıyla, bu hizmetlerin sağlanması için gerekli Kişisel Verilerinizi sağlamanızı rica ediyoruz. Kişisel Verilerinizi sağlamamanız halinde ürünlerimizi veya hizmetlerimizi tarafınıza sunamayabiliriz.

  1. Gönüllü Olarak Sağlanan Bilgiler

  Hesap veya Profil Verileri: Bir hesap oluşturduğunuzda e-posta adresi, telefon numarası, kullanıcı adı ve giriş bilgileri dahil olmak üzere isim ve iletişim bilgilerinizi toplayabiliriz. Ürünlerimiz ile etkileşim halindeyken hesabınız kapsamındaki takma adınız, profil resminiz, ülke kodunuz, dil tercihiniz veya zaman diliminiz ile ilgili bilgileri de toplayabiliriz.

  Geri Bildirim: Ürünlerimiz kapsamındaki geri bildirim ve öneri özelliklerini kullanırken sorunlarınızı ele almak ve cihaz arızalarını zamanında çözmek amacıyla e-posta adresiniz, cep telefonunuz ve geri bildiriminiz ile ilgili bilgileri toplarız.

  Ek İşlevlere dayalı Bilgiler: Uygulama kapsamındaki ek işlevleri kullanmaya yönelik onayınızı vermeniz koşuluyla, daha uygun ve yüksek kaliteli Hizmetleri size en uygun kullanıcı deneyimi ile birlikte sunmak amacıyla belirli bilgileri toplayabilir ve kullanabiliriz. Unutulmamalıdır ki, uygulamanın ve bağlı Akıllı cihazların temel Hizmetlerini kullanmaya devam edebilirsiniz ancak söz konusu ek işlevlere bağlı belirli özellikler mevcut olmayabilir. Bu ek işlevler şunları içerebilir:

  1) Konum bilgisine dayalı ek işlevler:

  Mobil cihazınızdaki izin ayarları bölümünden konuma bilgilerine dayalı işlevleri etkinleştirmeniz halinde, Akıllı Cihazlarınızla eşleştirme gibi ilgili işlevleri etkinleştirmek üzere konum bilgilerinizi toplar ve işleriz. Buna ek olarak robot temizleyici ve hava hizmeti gibi belirli Akıllı Cihazları veya Hizmetleri kullanmanız halinde gerçek zamanlı kesin veya kesin olmayan coğrafi konumunuz ile ilgili bilgileri toplayabiliriz.

  Onay verip vermediğinize bağlı olarak, coğrafi konum özelliğini etkinleştirdiğinizde konum bilgileriniz oluşturulur ve Google Maps hizmetleri aracılığıyla paylaşılır. Unutulmamalıdır ki, Google ilgili veri koruma önlemlerini uygular ve bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için Google Veri Koruma Koşullarına başvurabilirsiniz: https://privacy.google.com/businesses/gdprservices/ Hizmetler bölümündeki izin ayarları kısmından konum bilgileriniz kullanılmasını engelleyebilirsiniz; bu durumda konum bilgileriniz toplanmaz ve kullanılmaz. 

  2) Kamera temelli ek hizmetler:

  Akıllı Cihazları eşleştirmek, video çekmek ve benzeri işlemleri gerçekleştirmek üzere kamera iznini etkinleştirerek kamerayı kod taramak için kullanabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki, kamera iznini etkinleştirmeye karar vermeniz halinde ilgili bilgileri yalnızca kameranızı kod tarama, video kaydı ve benzeri işlemleri gerçekleştirirken kullanmanız durumunda toplarız.

  3) Fotoğraf albümleri kapsamındaki fotoğraflara/videolara erişmeyi ve bunları yüklemeyi sağlayan ek hizmetler (resim kitaplığı/video kitaplığı):

  Fotoğraf albümü iznini etkinleştirdikten sonra bu işlevi fotoğraflarınızı/resimlerinizi/videolarınızı yüklemek için kullanabilirsiniz, böylece avatar değiştirme, cihaz kullanımı ile ilgili sorunları resim temelli kanıtlar sağlayarak bildirme ve benzeri işlemler gibi işlevleri kullanabilirsiniz. Fotoğrafları ve diğer işlevleri kullandığınızda bu bilgileri tanımlamayız ancak cihaz kullanımı ile ilgili bir sorunu bildirdiğinizde sorunu tespit etmek üzere yüklediğiniz resimleri/fotoğrafları kullanabiliriz.

  4) Saklama izinlerine dayalı ek hizmetler:

  Buradaki amaç saklama iznini kullanarak uygulamanın düzgün şekilde çalışmasını sağlamaktır. Mobil cihaz depolama alanınızın okunması/yazdırılması ile ilgili izni verdikten sonra bilgi paylaşımı gibi işlevleri sunmak veya hata günlüğü bilgilerini yerel olarak kaydetmek üzere mobil cihazınızın depolama alanında yer alan resimlere, dosyalara, hata günlüğü bilgilerine ve diğer gerekli bilgilere erişim sağlarız.

  Unutulmamalıdır ki, söz konusu etkinleştirirseniz ilgili Hizmetleri tarafınıza sunmak üzere tarafımıza ilgili kişisel bilgileri toplama ve kullanma yetkisi tanırsınız. Herhangi bir izni devre dışı bırakmanız halinde bunu ilgili yetkinin iptal edildiği şeklinde değerlendirir, bu izinlere dayalı Kişisel Verileri toplamayı sonlandırırız ve ilgili işlevler iptal edilir. Bununla birlikte bir izni devre dışı bırakmanız yetkiniz dahilinde toplanan ve kullanılan bilgileri etkilemez.

  1. Otomatik Toplanan Bilgiler

  Cihaz Bilgileri: Ürünümüzle etkileşim kurduğunuzda cihazlarınızın MAC adresi, IP adresi, kablosuz bağlantı bilgileri, işletim sistemi türü ve sürümü, uygulama sürüm numarası, anlık bildirim tanımlayıcısı, günlük dosyaları ve mobil ağ bilgileri gibi cihaz bilgilerini otomatik olarak toplarız.

  Kullanım Verileri: Sitelerimiz ve Hizmetlerimizle etkileşiminiz sırasında ziyaretler, tıklamalar, indirmeler, gönderilen/alınan mesajlar ve Sitelerimizin ve Hizmetlerimizin diğer kullanımlarıyla ilgili kullanım verilerini otomatik olarak toplarız.

  Günlük Bilgileri: Uygulamamızı kullandığınızda sistem ve hata günlüğü yüklenebilir.

  Unutulmamalıdır ki, yalnızca Cihaz Bilgilerini veya Günlük Bilgilerini kullanarak belirli bir kişinin kimliği tanımlanamaz. Ancak bu tür kişisel olmayan bilgiler diğer bilgilerle birlikte belirli bir bireyi tanımlamak için kullanılabilirse, bu tür kişisel olmayan bilgiler Kişisel Veri olarak değerlendirilir. Onayınızı almadığımız veya veri koruma yasaları ve yönetmelikleri uyarınca aksi belirtilmediği sürece bu tür kişisel olmayan bilgiler anonimleştirilir.

  • Konum Bilgileri: Mobil cihazınızdaki izin ayarları aracılığıyla konum tabanlı işlevleri etkinleştirdiğinizde Akıllı Cihazlarınızla eşleştirme gibi belirli işlevleri etkinleştirmek amacıyla konum bilgilerinizi toplar ve işleriz. Ayrıca Robotek X4 gibi belirli Ürünlerimizi veya Hizmetlerimizi kullandığınızda gerçek zamanlı kesin veya kesin olmayan coğrafi konumunuz hakkında bilgi toplayabiliriz.
  1. Akıllı Cihazlar ile ilgili Bilgiler:

  Akıllı Cihazlara dayılı Temel Bilgiler: Akıllı Cihazlarınızı Ürünlerimize veya Hizmetlerimize bağladığınızda cihaz adı, cihaz kimliği, çevrimiçi durum, etkinleştirme süresi, donanım yazılımı sürümü ve yükseltme bilgileri gibi Akıllı Cihazlarınız hakkında temel bilgileri toplayabiliriz.

  Akıllı Cihazlar aracılığıyla Sağlanan Bilgiler: Ürünlerimize veya Hizmetlerimize bağlanmayı tercih ettiğiniz farklı Akıllı Cihazlara bağlı olarak Akıllı Cihazlarınız aracılığıyla sağlanan farklı bilgileri toplayabiliriz.

  Kişisel Verilerin işlenme amacı ve yasal dayanak

  Sizinle ilgili bilgileri işlememizin amacı aşağıda belirtilmiştir:

  İlgili Hizmetleri Tarafınıza Sunmak: Hesap ve profil verilerinizi, cihaz bilgilerinizi, kullanım verilerinizi, konum bilgilerinizi ve Akıllı Cihazla ilgili bilgileri talep ettiğiniz veya satın aldığınız Ürün ve Hizmetleri tarafınıza sunmak için işleriz. Söz konusu veri işleme sürecinin yasal dayanağı sözleşmeye dayalı yükümlülüklerimizi Kullanım Koşullarına uygun şekilde yerine getirmektir.

  Hizmetlerimizi Geliştirmek: Ürünlerimizin çalışmasını sağlamak ve güvenliğini muhafaza etmek, Ürün ve Hizmetlerimizi geliştirmek ve iyileştirmek, faaliyet verimliliğimizi analiz etmek ve dolandırıcılık faaliyetlerini veya uygunsuz kullanımları önlemek ve takip altında tutmak amacıyla cihaz bilgilerinizi, kullanım verilerinizi, konum bilgilerinizi ve Akıllı Cihaz ile ilgili bilgileri işleriz. Söz konusu veri işleme sürecinin yasal dayanağı sözleşmeye dayalı yükümlülüklerimizi Kullanım Koşullarına uygun şekilde yerine getirmektir.

  Pazarlama Dışı İletişim: Kişisel Verilerinizi size Hizmetler, şartlar, koşullar ve politikalardaki değişiklikler ve/veya diğer idari bilgilerle ilgili önemli bilgileri göndermek için işleriz. Aynı zamanda size bildirim hizmetleri gibi özellikler uyarınca satın aldığınız hizmetlerle ilgili bildirimler de göndeririz. Bu iletişimleri yönetmek için Uygulamadaki [App Notification] (Uygulama Bildirimleri) bölümünü kontrol edebilirsiniz. Bildirim işlevini etkinleştirmemeyi tercih ederseniz bilgileriniz bu amaç doğrultusunda işlenmez. Söz konusu veri işleme sürecinin yasal dayanağı tarafınız ile gerçekleştirmiş olduğumuz sözleşmeyi Kullanım Koşullarına uygun şekilde ifa etmektir.

  Özelleştirme: Ürün tasarımını özelleştirmek ve size uygun ürünler ile ilgili bilgilerin tavsiye edilmesi ve gösterilmesi gibi tarafınıza özel olarak hazırlanmış hizmetleri tarafınız sunmak ve sizi Hizmet kullanımınıza yönelik anketlere katılmaya davet etmek amacıyla hesap ve profil bilgilerinizi, kullanım bilgilerinizi ve cihaz bilgilerinizi işleyebiliriz. Kişisel Verileriniz özelleştirme süreci kapsamında işlenmesine izin vermek istemiyorsanız Uygulamanın [Privacy Settings] (Gizlilik Ayarları) bölümünden bu husus ile ilgili tercihlerinizi değiştirerek söz konusu işlevi devre dışı bırakabilirsiniz. Söz konusu veri işleme sürecinin yasal dayanağı sizin onayınızdır.

  Yasal Uygunluk: Kişisel Verilerinizi aşağıdaki işlemleri yerine getirmek adına gerekli görmemiz veya uygun bulmamız halinde işleyebiliriz: (a) yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uymak; (b) yasal sürece uymak; (c) devlet ve kamu dairelerinden gelen talepleri karşılamak; (d) şart ve koşullarımızı uygulamak; (e) faaliyetlerimizi, işletmemizi ve sistemlerimizi korumak; (f) kurumumuzun ve/veya diğer kullanıcıların haklarını, güvenliğini veya mülklerini korumak ve (g) mevcut telafi yollarına başvurmak ya da maruz kalabileceğimiz zararları kısıtlamak.

  Kişisel verilerinizin işlenme amaçlarında herhangi bir değişiklik olması durumunda söz konusu değişikliği e-posta ve/veya amaç değişikliğinin gerçekleştiği web sitesi üzerinden anlık bildirim ve Kişisel Verilerinize yönelik tercihleriniz yoluyla tarafınıza bildireceğiz.

  Kişisel Verilerin Paylaşılacağı Taraflar:

  T u y a Kişisel verilerinizi yalnızca tarafınıza bildirilen yöntemler uyarınca paylaşır. T u y a Kişisel Verilerinizi Arzum ve aşağıdaki alıcılar ile paylaşabilir:

  Kişisel Verilerinizi gerekli veya uygun görmemiz halinde: (a) yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uymak; (b) yasal sürece uymak; (c) ikamet ettiğiniz ülkenin dışındaki devlet ve kamu daireleri dahil olmak üzere devlet ve kamu dairelerinden gelen talepleri karşılamak; (d) şart ve koşullarımızı uygulamak; (e) faaliyetlerimizi, işletmemizi ve sistemlerimizi korumak; (f) kurumumuzun ve/veya diğer kullanıcıların haklarını, güvenliğini veya mülklerini korumak ve (g) mevcut telafi yollarına başvurmak ya da maruz kalabileceğimiz zararları kısıtlamak amacıyla ve

  yukarıda belirtilen üçüncü taraflar hariç olmak üzere yalnızca onay verdiğiniz üçüncü taraflar ile paylaşırız.

  Toplanan Bilgilerin Uluslararası kapsamda Aktarılması

  Arzum ve T u y a ilgili yargı alanlarının veri saklama işlemlerine yönelik veri yerelleştirme gerekliliklerine uygun hareket eder. Kişisel Verilerinizi faaliyetlerimizin işleyişini kolaylaştırmak amacıyla ikamet ettiğiniz ülkenin dışındaki yargı alanlarına aktarabilir, bu yargı alanlarında saklayabilir ve işleyebiliriz. Bu ülkelerde uygulanan yasalar ikamet ettiğiniz ülkede geçerli olan yasalardan farklı olabilir. Bu tür faaliyetlerde bulunmamız halinde aşağıdaki yaklaşımlardan bir veya daha fazlası kullanılarak söz konusu bilgiler kapsamında uygun koruma seviyesi sağlanır:

  KVKK’nin 46. Maddesi uyarınca onaylanmış AB standart sözleşme maddeleri temelinde anlaşma.  Daha fazla bilgi için bkz. https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/international-dimension-data-protection/standard-contractual-clauses-scc_en.

  Uygulamakta olduğumuz güvenlik önlemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu Gizlilik Politikasında belirtildiği şekilde doğrudan tarafımız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Kişisel Verilerinize ilişkin Haklarınız

  Kişisel Verileriniz ile ilgili haklarınıza ve bunları kontrol etme yetkinize saygı duyuyoruz. Aşağıdaki hakları e-posta adresimiz ( kvkk@arzum.com ) veya posta adresimiz (Flatofis Binası, Otakçılar Caddesi, Numara 78, Kat 1, B Blok, Numara B1B, Eyüp 34050 İstanbul/Türkiye) aracılığıyla kullanabilirsiniz.

  Bu işlem kapsamında herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz ve talebiniz 30 gün içinde karşılanır. Bize e-posta göndermek isterseniz değiştirmek istediğiniz bilgileri net şekilde belirtin, Kişisel Verilerinizin veri tabanımızdan silinmesini isteyip istemediğinizi belirtin veya Kişisel Verilerinizin kullanımına yönelik ne tür kısıtlamalar uygulamak istediğinizi belirtin. Unutulmamalıdır ki, güvenlik nedeniyle talebinizle ilgili başka bir işlem yapmadan önce kimliğinizi doğrulamanızı isteyebiliriz.

  Şunları talep edebilirsiniz:

  işlemekte olduğumuz Kişisel Verilerinize erişmek;

  eksik veya yanlış Kişisel Verilerinizin düzeltilmesi;

  Kişisel verilerinizin silinmesi;

  Kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik olarak geçici veya kalıcı kısıtlamalar getirmek;

  Kişisel Verilerinizin onayınızın veya akdedilen sözleşme uyarınca verilerin işlendiği veya söz konusu işleme sürecinin otomatikleştirildiği bir yerde tarafınıza veya üçüncü bir tarafa aktarılması ve

  veri işleme sürecinin onayınızı veya meşru menfaatlerimizi temel alması halinde Kişisel Verilerin kullanımını iptal etmek veya buna itiraz etmek.

  • Onayın iptal edilmesi: Onayınızı iptal etmeye ilişkin gizlilik hakkınız aşağıdaki yaklaşımlar aracılığıyla uygulanır:

  1) Cihaz sistem ayarları üzerinden alınan gizlilik izinleri kapsamında konum, kamera, fotoğraf albümü (resim kitaplığı/video kitaplığı), mikrofon, Bluetooth ayarları, bildirimler ve diğer ilgili işlevler dahil olmak üzere cihaz izinleri değiştirilerek izniniz iptal edilebilir;

  2) Kabul ettiğiniz pazarlama iletişimlerin kapsamında yer alan ve size gönderdiğimiz bilgiler, bilgilerde açıklanan “abonelikten çıkma” yöntemine uygun olarak onayınızı iptal etmenize olanak tanıyan talimatlar içerir;

  3) Akıllı Cihazın bağlantısını uygulama aracılığıyla kaldırın, Akıllı Cihazla ilgili bilgiler toplanmaz;

  4) Ürünü ziyaretçi modunda kullanarak hakkınızda herhangi bir kişisel veri toplanmaz;

  Onayınızı veya yetkinizi iptal etmeniz halinde ürün veya hizmetleri size uygun şekilde sağlamaya devam edemeyebiliriz. Ancak onay veya yetki iptali bunları iptal etmeden önceki izninize dayalı olarak gerçekleştirilen kişisel bilgi işleme süreçlerini etkilemez.

  Uygulama, ayarlardan hesabınızı isteğinizden silmenizi sağlar.

   

  Güvenlik

  Kişisel Verilerinizin bütünlüğünü ve güvenliğini korumak için ticari olarak makul fiziksel, idari ve teknik önlemler uygularız. Arzum ve T u y a kullanıcı ve cihazın veri güvenliğini etkin bir şekilde sağlamak için çeşitli güvenlik stratejileri sunar. Cihaz erişimine konusunda Arzum ve T u y a verilerin korunması, erişim doğrulama, yetki başvurusu sağlamak için tescilli algoritmalar kullanır. Veri iletişimi konusunda güvenlik algoritmaları ve aktarım şifreleme protokolleri kullanılarak iletişim ve dinamik anahtarlara dayalı ticari düzeyde bilgi şifreleme aktarımı desteklenir. Veri işleme konusunda katı veri filtreleme ve doğrulama ve eksiksiz veri denetimi uygulanır. Kullanıcıların tüm gizli bilgileri veri depolama işlemi kapsamında depolama işleminin güvenliği sağlanacak şekilde şifrelenir. Bizimle olan iletişiminizin halihazırda güvenli olmadığına karar verirseniz (örneğin oluşturmuş olduğunuz hesabın güvenliğinin ihlal edildiğini düşünüyorsanız) sorun e-posta (kvkk@arzum.com) aracılığıyla derhal tarafımıza bildirin.

  Veri Saklama

  Kişisel Verilerinizi, verileri daha uzun bir süre için saklamamız için özel bir yasal gereklilik olmadığı sürece, bu Gizlilik Politikasında belirtilen amaçlar doğrultusunda gerekli olan asgari süre boyunca işleriz. Kişisel Verilerinizin içeriğine, niteliğine ve hassasiyetine göre uygun saklama süresini belirleriz ve saklama süresi sona erdikten sonra Kişisel Verilerinizi imha ederiz. Teknik nedenlerden dolayı bu işlemleri gerçekleştiremediğimiz takdirde Kişisel Verilerinizin bu şekilde daha fazla kullanılmasını önlemek için uygun önlemlerin alınmasını sağlarız.

  Çocukların Gizliliği

  Küçük çocukların gizliliğini korumak şirketimiz açısından özellikle büyük önem arz eder. Hizmetler on üç (13) yaş (veya ülkenizde/bölgenizdeki geçerli yasalar tarafından sağlanan diğer yaş grupları) altı kişilere yönelik değildir ve bu kişilerin bize Kişisel Veri sunmamasını rica ederiz. Önce çocuğun ebeveyninden veya yasal vasisinden izin almadıkça on üç (13) yaş altı kişilerin Kişisel Verilerini toplamayız. On üç (13) yaş altı herhangi bir kişiden söz konusu çocuğun ebeveyni veya yasal vasisinin izni olmaksızın Kişisel Veriler topladığımızın farkına varırsak bu bilgileri silmek veya imha etmek için gerekli adımları atarız.

  Gizlilik Politikasına ilişkin Değişiklikler

  Bilgi uygulamalarımızdaki değişiklikleri yansıtmak için bu Gizlilik Politikasını güncelleyebiliriz. Herhangi bir önemli değişiklik halinde, değişiklik yürürlüğe girmeden önce sizi e-posta yoluyla (hesabınızda belirtilen e-posta adresine gönderilir) veya mobil uygulamalar üzerinden bir bildirim göndererek bilgilendireceğiz. Gizlilik uygulamalarımızla ilgili en son bilgiler için bu sayfayı düzenli olarak gözden geçirmenizi öneririz.

  İletişim

  Bu Gizlilik Uygulamaları ile ilgili olarak herhangi bir sorunuzun olması halinde aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz:

  Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi

  Posta Adresi: Flatofis Binası, Otakçılar Caddesi, Numara 78, Kat 1, B Blok, Numara B1B, Eyüp 34050 İstanbul/Türkiye

  E-posta: kvkk@arzum.com