Kapat
MENÜYÜ KAPAT
Kategoriler
 • Kapat
  Hesabım
  Şifremi Unuttum
  Üye Ol
  Kapat
  Sepetim

  Arzum x Vahaa App Kullanım Şartları

  KULLANIM ŞARTLARI

  Otakçılar Cad. N. 78 Kat 1 B Blok N.B1b Eyüp, İstanbul adresinde mukim Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (“Arzum”) ile Maslak Mah. Aos 55. Sk. 42 Maslak A Blok Sitesi No: 2 İç Kapı No: 9 Sarıyer, İstanbul adresinde mukim Vahaa Dikey Tarım Çözümleri ve Teknoloji Anonim Şirketi (“Vahaa”) arasındaki ticari iş birliği kapsamında Vahaa tarafından geliştirilen ve işletilen Arzum x Vahaa mobil uygulamasını (“Uygulama”) kullanmadan evvel lütfen bu “Kullanım Şartları”nı dikkatlice okuyunuz. 

  Uygulama’ya erişiminiz ve Uygulama’dan yararlanmanız, bu Kullanım Şartları’nı kabul etmenize ve bunlara uymanıza bağlıdır. Bu Kullanım Şartları, tüm ziyaretçiler ve kullanıcılar dahil olmak üzere Uygulama’yı mobil cihazına indiren, Uygulama’ya erişen ve/veya Uygulama’yı kullanan tüm kişiler için bağlayıcıdır. Uygulama’ya erişerek, Uygulama’yı indirerek veya kullanarak, 18 yaşından büyük olduğunuzu, bu Kullanım Şartları’na uyacağınızı ve bağlı kalacağınızı hiçbir kısıtlama veya itiraz kaydı olmaksızın kabul ve taahhüt edersiniz. Kullanım Şartları’nın herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, Uygulama’yı indirmeyiniz, erişim sağlamayınız ve kullanmayınız.

  1. TANIMLAR

  Uygulama: Vahaa tarafından geliştirilen ve her türlü mülkiyet hakkı münhasıran Vahaa’ya ait olan mobil uygulamayı,

  Hizmet: Uygulama üzerinden Kullanıcı’ya sunulan Cihaz satın alma, Cihaz ile bitki yetiştirilmesine ilişkin bilgi verme ve veri analizi yapma, Uygulamada kayıtlı bitki türleri ile ilgili bilgi sunma, Uygulamada kayıtlı tariflere erişim sağlama hizmetlerini,

  Kullanıcı Hesabı: Uygulama’ya kayıt gerçekleştirilmesiyle Kullanıcı tarafından oluşturulan ve Uygulama içerisinde ilgili Kullanıcı’ya özgülenen hesabı,

  Cihaz: Uygulama üzerinde satışa sunulan, Uygulama’da kayıtlı Kullanıcı Hesabı ile eşleştirilen ev tipi hidroponik bitki yetiştirme cihazını;

  Cihaz Verileri: Cihaz ile Kullanıcı Hesabı’nın eşleştirildiği andan itibaren sıcaklık, nem, besin durumu, su durumu, tahmini hasat tarihi gibi eşleşmeyi tamamlayan Cihaz’a ait verileri;

  Kullanıcı Tarafından Raporlanan Bilgiler: Uygulama kapsamında almış olduğunuz hizmetlere ilişkin sizin tarafınızdan paylaşılan, Cihazı’ınızın durumu, bitkinizin gelişimine ilişkin bilgiler, anket ve formlara girdiğiniz bilgiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü bilgiyi,

  Kullanıcı İçeriği: Kullanıcı tarafından oluşturulan ve kamuya açık veya özel olarak Arzum ile paylaşılmış olan, ekim viyolü raporları ile Cihaz’a ilişkin otomatik olarak bildirilen bilgiler dışında kalan bilgi, metin, sesi fotoğraf, grafik, video, mesaj veya sair materyali,

  Çevrimiçi Kullanıcı Davranışı: Log dosyaları, çerezler ve web işaretçileri vasıtasıyla Uygulamayı nasıl kullandığınıza dair bilgileri ifade eder.

  1. SATIN ALMA

  Uygulama ile sunulan herhangi bir hizmeti almak istemeniz halinde, kredi kartı numaranız, kredi kartınızın geçerlilik tarihi, fatura adresiniz, teslimat adresiniz gibi ve ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, almak istediğiniz hizmet ile ilgili bilgileri paylaşmanız talep edilebilir.

  Herhangi bir hizmet alımı ile ilgili olarak Kredi kartı veya diğer ödeme yöntemlerini kullanmaya ehil olduğunuzu ve bunları kullanmaya yasal hakkınız olduğunu ve paylaşmış olduğunuz bilgilerin doğru, hatasız ve eksiksiz olduğunu beyan ve garanti edersiniz.

  Söz konusu bilgileri paylaşarak, sağlamış olduğunuz bu bilgilerin satın alma işleminin gerçekleşmesi ve tamamlanması amacıyla yetkili üçüncü kişilerle paylaşılması için Arzum’a yetki verirsiniz. Cihaz, uygulama, sistem veya siparişinizde meydana gelebilecek herhangi bir teknik arıza, uygulama üzerindeki cihaz açıklamalarında veya fiyatlandırmasındaki hatalar, yeterli stok bulunmaması, cihaz veya hizmete yönelik talepteki yoğunluk gibi ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere meydana gelebilecek olan bazı sebeplerle siparişinizi ve/veya hizmet alım talebinizi herhangi bir zaman kısıtlaması olmaksızın geri çevirme veya iptal etme hakkımız saklıdır.

  Gerçekleştirilen işlemde hatalı, hileli, yetkisiz veya yasalara aykırı bir davranış şüphesi tespit edildiğinde siparişinizi ve/veya hizmet alım talebinizi herhangi bir zaman kısıtlaması olmaksızın geri çevirme veya iptal etme hakkımız saklıdır.

  • KULLANICI HESABI’NA ERİŞİM

  Kullanıcı Hesabının oluşturulması için ad soyad ve e-mail adresi bilgileri girilerek Kullanıcı’ya özel bir şifre belirlenmesi gerekmektedir. Kullanıcı Hesabı’nız oluşturulduktan sonra e-mail adresinizi ve kendinize özel Kullanıcı Şifresi’ni sisteme girerek Kullanıcı Hesabına giriş yaparsınız. Şifreyi, Kullanıcı Hesabınızı sizin adınıza kullanmasını istediğiniz diğer kişilere ifşa edebilirsiniz, ancak bu kişilerin Kullanıcı Hesabınızı kullanımından doğan tüm masraf ve yükümlülüklerden tamamen siz sorumlu olursunuz. Siz support@arzumxvahaa.com adresinden destek birimine bildirimde bulunana kadar, ihmaliniz sonucunda bu şifreyi alan herhangi biri tarafından Uygulama’nın veya Kullanıcı Hesabınızın kullanımından doğan tüm masraf ve yükümlülüklerden tamamen siz sorumlu olursunuz. Yetkisiz kullanımını destek birimine bildirmeniz halinde Kullanıcı Hesabınız geçici veya kalıcı olarak kullanım dışı bırakılabilir.

  Hatalı, hileli, yetkisiz veya yasalara aykırı bir davranış şüphesi tespit edildiğinde Kullanıcı Hesabınız geçici veya kalıcı olarak kullanım dışı bırakılabilir.

  1. KULLANICI HESABI’NIN VE UYGULAMA’NIN KULLANIMI

  Uygulama’yı kullanırken siz ve Kullanıcı Hesabınızı kullanan diğer kişiler, yürürlükte olan tüm yasal düzenlemelere uymak zorundasınızdır. Uygulama’yı aşağıdaki amaçlardan herhangi biri için veya aşağıdaki şekillerde kullanamazsınız:

  • Başka bir kişinin kimliğine bürünmek veya başka birini rahatsız etmek,
  • Herhangi bir kişinin hakkını kötüye kullanacak nitelikte olan veya ihlal eden, herhangi bir kişinin gizlilik hakkını ihlal eden, herhangi bir idari veya hukuki düzenlemeyi veya yürürlükte olan mevzuatı ihlal eden, iftira niteliğinde, taciz edici, tehditkâr, hatalı, hileli, yanıltıcı veya müstehcen olabilecek her türlü bilgi veya belgeyi göndermek veya ifşa etmek,
  • Virüs veya diğer zararlı bilgisayar kodlarını serbest bırakmak veya göndermek veya Uygulama’ya zarar verecek diğer tedbirleri almak.

  Kullanıcılar, siteyi yukarıda sayılan amaç ve şekillerde kullanmaları veya herhangi bir ihlale sebebiyet verecek şekilde kullanmaları halinde, oluşacak zarardan tamamen ve bizzat kendileri sorumludurlar. Böylesi bir uygunsuz kullanımda Kullanıcı hesabı askıya alınabilir, sona erdirilebilir, Kullanıcı hakkında yasal işlem başlatılabilir.

  Kullanıcılar, Uygulama’nın kullanımında tersine mühendislik çalışması yapmamayı veya Uygulamanın kodlarına ilişkin olarak başkaca bir işlemde bulunmayacaklarını, aksi takdirde üçüncü kişiler nezdinde doğacak zarar da dahil doğacak zararlardan sorumlu olacaklarını peşinen kabul ederler. Arzum ve/veya Vahaa’nın Kullanıcılar tarafından Uygulama kanalıyla paylaşılan ve/veya sağlanan verileri, bilgileri, hiçbir form veya formatla sınırlı olmaksızın diğer gönderileri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

  Uygulama dâhilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden ve/veya yayınlanan içeriklerden dolayı Arzum ve Vahaa’nın, iş birliği içinde bulunduğu kurumların, Arzum ve Vahaa çalışanlarının ve yöneticilerinin, Arzum ve Vahaa yetkili satıcılarının sorumluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve/veya yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imgelerin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren üçüncü kişilerin sorumluluğundadır.

  Arzum ve Vahaa, üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve içeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt etmemektedir. Arzum ve Vahaa, Uygulama ile sunulan hizmetler ile ilgili her türlü güvenlik önlemini almış olsa da bilişim sistemlerinin doğası gereği, Kullanıcılar tarafından siteye yüklenen herhangi bir uygulama ve/veya dosya ya da benzeri bir içerik nedeniyle Kullanıcı’nın sisteminin zarar görmeyeceğini garanti etmemektedir. Arzum ve Vahaa, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar, netice kabilinden doğan zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, Uygulama’nın kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlar için sorumlu tutulamaz. Hizmetlerimizden yararlanan Kullanıcılar, hizmetin bir parçası olarak tarafımızca gönderilen e-postaları kabul edeceklerini beyan ve taahhüt ederler.

  Bu iletişimleri yalnızca Kullanıcıları yeni üyelik avantajları ve özellikleri hakkında bilgilendirmek, sitemizdeki acil sorunları Kullanıcılara bildirmek ve Kullanıcıların ilgi alanlarına uygun ürün ve hizmetleri satın alabilmeleri için yalnızca Kullanıcılara özel fırsatlar sunmak için kullanmaktayız.

  1. KULLANICI İÇERİĞİ VE KULLANICI TARAFINDAN RAPORLANAN BİLGİLER

  Uygulama, Kullanıcı İçeriği ve Kullanıcı Tarafından Raporlanan Bilgiler başta olmak üzere belirli bilgileri, metinleri, grafikleri, videoları veya diğer materyalleri ("İçerik") yayınlamanıza, kaydetmenize, paylaşmanıza ve başka bir şekilde kullanıma sunmanıza olanak tanır. Uygulama ile paylaştığınız İçerik’in hukuka uygunluğu, doğruluğu ve güvenilirliği sizin sorumluluğunuzdadır.

  Uygulama ile İçerik paylaşarak, Arzum ve Vahaa’ya bu İçeriği kendilerine ait Uygulama mağazası ve sosyal medya (Twitter, Facebook, Pinterest vb.) hesaplarında veya bu mecralar kanalıyla, kullanma, değiştirme, işleme, görüntüleme, umuma sunma, yayma, çoğaltma, dağıtma hakkı ve yetkisi verirsiniz. Uygulama üzerinde veya aracılığıyla gönderdiğiniz, yayınladığınız veya görüntülediğiniz herhangi bir İçerik’e ilişkin tüm haklarınızı saklı tutarsınız ve bu hakları korumak yalnızca ve tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Vermiş olduğunuz bu hak ve yetkinin, göndermiş olduğunuz İçerik’i işbu Kullanım Şartları’na tabi olarak kullanabilecek diğer Uygulama Kullanıcı’lara sunma hakkımızı içerdiğini kabul edersiniz.

  İçerik’in size ait olduğunu (size ait olduğunu) veya onu kullanma ve işbu Kullanım Şartları’nda belirtilen hakları ve yetkileri bize verme hakkınız olduğunu ve gönderdiğiniz İçerik’in herhangi bir kişinin gizlilik hakları, telif hakları, sözleşmesel hakları ve bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir hakkını ihlal etmediğini kabul ve taahhüt edersiniz. Göndermiş olduğunuz İçerik sonucu meydana gelecek her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararın tazmini sizin sorumluluğunuzdadır.

  1. FİKRİ MÜLKİYET

  İşbu Uygulama’nın mülkiyeti Vahaa’ya aittir. Uygulama ve Uygulama içeriğinde bulunan yazılımlar, programlar, her türlü program algoritması, akış şeması, nesne kodu, kaynak kodu, kaynak kodu listesi, ara yüzler, menü tasarımları, ara yüz tasarımları, sayfa tasarımları dahil olmak üzere her türlü tasarımlar, markalar, slogan ve diğer işaretler, bilgiler, metinler, ürünler, görsel, işitsel ve sair imgeler, dosyalar, kataloglar ve listeler, uygulanan satış sistemi, Uygulama’ya ilişkin tescilli veya tescilsiz olduğu fark etmeksizin tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları Vahaa’nın veya Vahaa’nın  izin ve lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir ve izinsiz bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması, herhangi bir şekilde kişisel kullanım alanının dışına çıkarılması yasaktır.

  Uygulama göreceğiniz Arzum’un ve Vahaa’nın logosu ve ürün isimleri ve/veya ürün sunumları tescil koruması altındadır. Bu markaların yetkisiz biçimde kullanımı veya suistimali kesinlikle yasak olup Sınai Mülkiyet Kanunu’nun, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun ve diğer ilgili mevzuatın ihlali anlamına gelir.

  • LİNK

  Uygulama’da, Arzum ve Vahaa’nın kendi kontrolünde olmayan ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka internet sitelerine ve/veya başka içeriklere ait linklere yer verilebilir. Bu linkler Kullanıcılara kolaylık sağlamak amacıyla konulmuş olup herhangi bir internet sitesi veya o siteyi işleten kişi desteklenmemektedir, internet sitesinin içeriğine yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti verilmemektedir. Uygulama üzerindeki linkler kanalıyla erişim sağlanabilen internet siteleri ve içerikler ile ilgili olarak Arzum ve/veya Vahaa’nın hiçbir bir sorumluluğu yoktur ve bu sitelerin kullanımıyla doğabilecek doğrudan ve/veya dolaylı tüm zararlar, Kullanıcıların kendi sorumluluğundadır.

  • YARIŞMALAR, ÇEKİLİŞLER VE PROMOSYONLAR

  Uygulama aracılığıyla gerçekleştirilen veya sunulan yarışmalar, çekişmeler, promosyonlar (“Promosyon”) işbu Kullanım Şartları’ndan başka düzenlemelere tabi olabilirler. Herhangi bir yarışma, çekiliş veya promosyona katıldıysanız lütfen söz konusu Promosyon’un tabi olduğu kurallara ilaveten Gizlilik Politikamızı da gözden geçirin. Herhangi bir Promosyon kuralının işbu Kullanım Şartları ile çelişmesi halinde ilgili Promosyona ilişkin kural geçerli olacak ve öncelikli olarak uygulanacaktır.

   

  1. UYGULAMA VE ŞARTLARA İLİŞKİN DEĞİŞİKLİKLER

  Arzum ve Vahaa, kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir zaman veya konu kısıtlaması olmaksızın, her zaman Uygulamadaki belirli özellikleri değiştirebilir, kaldırabilir veya yeni özellikler ekleyebilir; işbu Kullanım Şartları’nda gerekli gördüğü değişiklikleri yapabilir. Arzum ve Vahaa’nın takdirine bağlı yapılan bu değişiklikler tarafınıza bildirimin yapıldığı andan itibaren geçerli olur.

  Yapılan değişiklikler, Kullanıcı Hesabı oluşturmanız sırasında paylaşmış olduğunuz bilgilere uygun olarak tarafınıza e-mail veya Uygulama Bildirimi ile bildirilir. Söz konusu değişikliklerin tamamını veya bir kısmını kabul etmemeniz halinde Kullanıcı Hesabınızı iptal edebilirsiniz. Değişikliğe ilişkin bildirimin tarafınıza gönderildiği günden itibaren bir (1) hafta içerisinde Kullanıcı Hesabınızı iptal etmemeniz halinde söz konusu değişikliği kabul edersiniz.

  1. ERİŞİM, HATALAR VE EKSİKLİKLER

  Uygulamada sunulan ürün ve hizmetler sürekli olarak güncellenmektedir. Uygulama içerisinde sunulan ürün ve hizmetler yanlış fiyatlandırılmış, yanlış tanımlanmış olabilir veya yeterli stok bulunmayabilir. Ürün ve hizmetlere ilişkin bilgilerin güncellenmesinde gecikmeler yaşanabilir.

  Fiyatlar, ürün görselleri, teknik özellikler, stok durumu ve hizmetlere ilişkin sair bilgiler dahil olmak üzere, Uygulamada yer alan herhangi bir bilginin doğru veya eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Önceden bir bildirim yapılmaksızın ve herhangi bir süre kısıtlaması olmaksızın Arzum ve Vahaa’nın herhangi bir zamanda bilgileri değiştirme, güncelleme, hata, yanlışlık veya eksiklikleri düzeltme ve giderme hakkı saklıdır.

  1. GARANTİ FERAGATNAMESİ

  Arzum ve Vahaa Uygulama’yı ve Uygulama ile sunulan hizmetleri, bilgileri veya içeriği kullanma sonucu elde edilecek olan sonuçlarla ilgili hiçbir teminat veya garanti sunmaz.  Uygulama’yı kullanımınızın tüm riski size aittir. Uygulama, Uygulama ile sunulan hizmetler, bilgiler ve içerik, "olduğu gibi" sunulmuştur. Hizmet, açık veya zımni hiçbir garanti olmaksızın sağlanır. Arzum ve Vahaa ile Arzum ve Vahaa’nın lisans sahipleri ve tedarikçileri Hizmet’in kesintisiz bir şekilde çalışacağı, sistemdeki hata veya kusurların düzeltileceği, Uygulama’da virüs veya diğer zararlı içeriklerin bulunmadığı veya Uygulama’yı kullanmanız sonucu Kullanıcı’ların gereksinimlerinin ve beklentilerinin karşılanacağı yönünde hiçbir garanti ve/veya taahhüt vermezler.

  Arzum ve Vahaa ile Arzum ve Vahaa’nın lisans sahipleri ve tedarikçileri, Uygulama’nın kullanılmasıyla veya kullanılması sonucu sağlanan içerik, bilgi veya hizmetlerin kesinliği, tamlığı, güvenliği veya zamanlaması konusunda hiçbir teminat ya da garanti vermez.  Kullanıcı tarafından Uygulama’dan elde edilen hiçbir bilgi, Arzum ve Vahaa tarafından işbu Kullanım Şartları’nda açıkça beyan edilmeyen bir garanti veya taahhüt teşkil etmez. Kullanıcı hiçbir şekilde Uygulama’da yer alan bilgilerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.

  • SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

  Kullanıcıların Uygulama’ya erişiminden veya Uygulama’yı kullanımından veya Uygulama’ya erişememesinden veya Uygulama’yı kullanamamasından, Uygulama’da yer alan herhangi bir üçüncü tarafın herhangi bir davranışı veya içeriğinden, Uygulama’da yer alan herhangi bir içerikten, yetkisiz erişimden, gönderilerinizin veya paylaştığınız içeriğinizin kullanımı veya değiştirilmesinden, Kullanıcıların işbu Kullanım Şartları’nı okumamış veya okumuş ancak bunlara uygun davranmamış olmasından kaynaklanabilecek kar kaybı, veri kaybı, şerefiye veya diğer maddi olmayan kayıplar dahil doğrudan, dolaylı veya tesadüfi her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin olarak Arzum ve Vahaa’nın veya yöneticilerinin, çalışanlarının, ortaklarının, acentelerinin, tedarikçilerinin veya bağlı kuruluşlarının hiçbir hukuki, cezai ve/veya idari sorumluluğu bulunmamaktadır.

  • BÖLÜNEBİLİRLİK

  Kullanım Şartları’nın herhangi bir hükmünün herhangi bir sebeple tümüyle veya kısmen geçersiz veya uygulanamaz olduğu veya makul olmadığına karar verilmesi ya da ifa edilemez sayılması halinde, o hüküm Kullanım Şartları’ndan ayrılmış sayılacak ve Kullanım Şartları’nın kalan hükümleri tümüyle yürürlükte kalmaya devam edecek ve bu durum ifa kabiliyetini etkilemeyecektir.

  • DEVİR

  Arzum ve Vahaa, işbu Kullanıcı Şartları’nı bildirimsiz olarak istediği zaman kısmen veya bütünüyle devredebilir. Ancak Kullanıcı işbu Kullanım Şartları ile ilgili hak ve yükümlülüklerinin tamamını veya herhangi bir kısmını başka bir kişiye devredemez. Bu türden bir devir girişimi geçersizdir.

  1. SONA ERME

  Kullanıcı’nın Kullanım Şartları’nı ihlal etmesi halinde ancak bununla sınırlı olmamak üzere Vahaa’nın herhangi bir nedenle, önceden bildirimde bulunmaksızın ve hiçbir yükümlülük altına girmeksizin Kullanıcı’nın hesabını kalıcı olarak kapatma veya askıya alma hakkı saklıdır. Kullanıcı Hesabınızın kapatılması halinde, Uygulama’yı kullanma hakkınız derhal sona erecektir. Kullanıcı Hesabınızı kapatmak istemeniz ve işbu Kullanıcı Şartları’na bağlı kalmamayı istemeniz halinde, Kullanıcı Hesabınızı kapatarak Uygulama’yı kullanmayı bırakabilirsiniz.

  • İHTİLAF

  İşbu Kullanım Şartları kanunlar ihtilâfı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olup, bu kanunlara göre çözümlenecek ve İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasıran yetkili olacaktır.

  • TEBLİGAT ADRESLERİ

  Kullanıcı’nın Uygulama’ya ve Kullanıcı Hesabı’na giriş için kullandığı e-mail adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal tebligat adresi kabul edilir. E-mail’in Vahaa tarafından Kullanıcı’ya gönderilmesinden 1 (bir) gün sonra Kullanıcı’ya ulaştığı kabul edilecektir.

  • İLETİŞİM

  İşbu Kullanım Şartları ile ilgili soru ve yorumlarınız için lütfen support@arzumxvahaa.com adresine e-mail göndererek bizlerle iletişime geçiniz.

   

   

   

  © 2022 Vahaa Dikey Tarım Çözümleri ve Teknoloji Anonim Şirketi, İstanbul. Tüm hakları saklıdır