Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Kapat
Sepetim

Sıcak Hava Fritözü

mutfak

FRİTÖZ

Arzum Fritöz

Elektrikli ev aletleri mutfakta harcadığınız zamandan tasarruf etmenizi ve sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmenizi sağlar. Ev işlerini kolaylaştıran pişirme ve kızartma makineleri, evinizin ihtiyacı olan diğer teknolojik aletlerden farksızdır. Pişirme ve kızartma grubunda yer alan ekmek kızartma makinesi, tost makinesi, waffle makinesi, elektrikli tava, mini fırın, mısır patlatma makinesi ve fritöz modelleri pratik kullanımları ile mutfakta geçirdiğiniz zamana keyif katan ürünlerdir. Yemek yaparken zorluk yaşamamanız için pratik çözümler sunan, elektrikli mutfak aletleri ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. Mutfakların vazgeçilmezi olan Arzum fritöz modelleri ise, her türlü kızartma çeşidini yaparken kolaylık sunar. Patates kızartması çocukların hatta yetişkinlerin de en sevdiği yiyecekler arasında yer alır. Yemek yapmak için uzun süre vakit harcamaktan ziyade Arzum fritöz modelleri ile pratik ve hızlı bir şekilde sofranızı donatabilirsiniz. Patates kızartmasının yanı sıra mantı kızartma ve et kızartmaları için de kullanılabilen Arzum fritöz modelleri, sağladığı zaman tasarrufu ile mutfakta vazgeçilmezlerinizden olacak!

Fritözde Hangi Yemekler Yapılır?

Pişirme ve kızartma ürünleri arası yer alan Arzum fritöz modelleri mutfaktaki işleri hafifletiyor. Kaliteli ve şık tasarımlara sahip Arzum fritöz modelleri ile hem gıda hazırlama işini hızlandırabilir hem de mutfağınızın dekorasyonunu canlandırabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri sayesinde Arzum fritöz modelleri tasarımlarıyla sizi cezbederken alışkanlıklarınızı da unutmuyor. Sofraların vazgeçilmezi olan sigara böreği, patates kızartması, hamur işlerinin yanı sıra sebze, kırmızı et ürünleri, beyaz et ürünleri ve kalamar, karides, balık gibi deniz ürünlerini de fritöz kullanarak hazırlayabilirsiniz. Dilediğiniz kızartma çeşidini pratik bir şekilde hazırlamanızı sağlayan Arzum fritöz modelleri ile evinizin şefi olabilirsiniz.

Fritöz Fiyatları

Evdeki işlerinizi kolaylaştıracak Arzum elektrikli ev aletleri, farklı renk ve tasarımlarının yanı sıra uygun fiyat seçenekleriyle cezbediyor. Mutfakların gizli kahramanı olarak görülebilecek fritözler; kızartmaları kısa sürede hazırlayabilmenizi sağlıyor. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan fritöz, kısa sürede hazırlayabileceğiniz lezzetli kızartmalar ile aniden bastıran açlık hissine pratik çözümler sunuyor. Avantajlı fritöz fiyatları ile siz de mutfağınızda pratik bir yardımcıya sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Geniş haznesi ile tek seferde daha fazla kızartma yapabilmenizi sağlayan fritöz modelleri, kalabalık sofralara lezzetli ikramlar sunuyor. Kaliteli tasarımları ile dikkat çeken Arzum fritözler, yemeklerinizi hızlı bir şekilde hazırlamanızı sağlıyor. İhtiyaçlarınıza pratik çözümler üreten Arzum, uygun fritöz fiyatları ile mutfakları renklendirirken benzersiz kalite, gelişmiş fonksiyonel özellikler ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Fritöz Nasıl Kullanılır?

Temiz bir mutfak ve sağlıklı yiyecekler için fritöz bakımı kullanım kılavuzunda belirtilen gibi yapılmalıdır. Fritözde biriken yağ lekesi varsa temizlemeli ve temiz olduğundan emin olduktan sonra pişirme ve kızartma işlemine başlanmalıdır. İlk olarak kızartacağınız gıdayı göz önünde bulundurarak hazneye yeteri kadar yağ eklemelisiniz. Eğer küçük bir porsiyon hazırlayacaksanız doğru fritöz kullanımı için yağ haznesini tamamen doldurmamalısınız. Bu sayede hem bütçenize hem de sağlığınıza dikkat etmiş etmiş olursunuz. Yağı hazneye eklendikten sonra ise ısınmasını beklemelisiniz. Fritöz üzerinde gösterge ışığına bakarak yağın ısınıp ısınmadığını kontrol edebilirsiniz. Yağ, yeterli ısıya geldiğinde ise kızartma haznesine malzemeleri ekleyerek hazneyi cihaza yerleştirebilirsiniz. Her ürünün pişirme ve kızartma süreleri farklı olduğu için kullanım kılavuzundaki pişirme önerilerinden faydalanmalısınız. Kaç dakika içerisinde yiyeceklerinizin piştiğini fritöz üzerinde de görebilirsiniz. Pişme süresinin sona ermesi ile beraber fritöz sepetini yukarıya kaydırmalı ve kapağını açmalısınız. Bu esnada yağlar hazneye aktarılacak ve kızartmalarınızı çıkarabileceksiniz. Lezzetli ve pratik yemekler için Arzum pişirme ve kızartma kategorisini incelemeye devam edebilirsiniz.

Devamını Gör... Devamını Gizle...