Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Kapat
Sepetim

Kahve Öğütücü

mutfak

KAHVE ÖĞÜTÜCÜ

SIRALAMA :

Arzum Kahve Öğütücü Modelleri

Her kahvenin kendine has bir tadı vardır ve bu tada ulaşabilmek için kahve çekirdeğini ideal boyutlarda öğütmeniz gerekir. Geçmişten günümüze, eski taş kahve değirmenleri aracılığıyla yapılan kahve öğütme işlemi, yeni tasarımlarda tekrar canlanıyor. Kahve çekirdeğini ideal boyutlara getirebilmeniz için tasarlanan kahve öğütücü modelleri, minimal ve ergonomik tasarımları ile mutfağınıza katılıyor. Arzum kahve öğütücü çeşitleri, değirmen usulü kahve öğütücü modelleri ve elektrikli kahve ve baharat öğütücü modelleri ile ihtiyacınıza uygun olarak satın alabileceğiniz tasarımları bir arada sunuyor.

Kahve Öğütücü Nasıl Kullanılır?

Herkesin kahveden aldığı tat ve kahveyi içim şekli farklıdır. Arzu ettiğiniz kahve tadını alabilmeniz, kahvenizin içine koyacağınız şeker ve süt gibi ek malzemelerden ziyade, kahve çekirdeğinin doğru şekilde öğütülmesine bağlıdır. Dışarıdan hazır olarak aldığımız öğütülmüş kahvenin ya da içime hazır kahve çeşitlerinin, tatlarındaki aroma farklılığının nedeni de öğütülme ve kavrulma şeklidir. Ne kadar iyi bir kahve çeşidi kullanılırsa kullanılsın, ideal şekilde öğütülmemiş kahve, damak tadında farklılık yaratır.

Kahve keyfinizi daha taze ve daha lezzetli bir şekilde yaşamak istiyorsanız, Arzum kahve öğütücü modelleri yenilikçi tasarımları ile arzum.com.tr adresinde! Dilerseniz bakır detaylı seramik mekanizmalı Arzum OKKA kahve öğütücü makinesi ile OKKA’lı bir Türk kahvesi deneyimi yaşayabilirsiniz. 50 grama kadar kapasitesi ile yaklaşık 9 ile 10 fincan Türk kahvesi çekirdeği öğütebileceğiniz Arzum OKKA kahve öğütücü modelleri, öğütme büyüklüğü ayarlanabilir şekilde dizayn edildi. Kahve öğütücünün çarkını saat yönüne ve saat yönünün tersine döndürerek, kahve çekirdeği öğütme büyüklüğünü belirleyebilirsiniz.

Dilerseniz de; paslanmaz çelik tasarıma sahip Arzum kahve ve baharat öğütücü makinesi ile kuruyemiş çeşitlerinden farklı kahve çekirdeği çeşitlerine kadar arzu ettiğiniz malzemeyi öğütebilirsiniz. Ceviz, fındık ve fıstık gibi kuruyemiş çeşitlerinin yanı sıra şeker ve karabiber çekmek için de Arzum kahve ve baharat öğütücü makinesini kullanabilirsiniz. 150 Watt performansa ve 50 gram kapasiteli hazneye sahip Arzum kahve ve baharat öğütücü makinesi, tek bir cihazla farklı yiyeceklerini öğütebilmenize imkan veriyor. Camlı öğütme haznesine eklediğiniz malzemeyi, çalıştırma düğmesine kısa aralıklarla basarak istediğiniz boyuta getirebilirsiniz. Kablo sarma bölümü bulunan cihaz, işleminizi bitirdikten sonra düzenli bir şekilde saklanabilir tasarımı ile rahat kullanım sunuyor.

Kahve Öğütücü Nasıl Temizlenir?

Kahve öğütücü tavsiye seçenekleri arasında farklı tasarımlara sahip birçok model görebilirsiniz. Kullanımınıza en uygun tasarımı alabilmeniz için her yönüyle incelemeniz gerekir. Arzum kahve öğütücü modelleri pratik kullanımlarının yanı sıra kolay temizlenebilir yapısıyla da konfor sunuyor. Öğütme işleminiz bittikten sonra, hazneyi makineden ayırarak suyun altında rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Motor kısmını nemli bir bez yardımıyla silmeniz yeterlidir. Daha sonra makinenin her parçasını kuru bir bezle silebilir ve nemini alması için kuru bir zeminde bekletebilirsiniz. Haznenin içini ufak bir fırça ile temizleyerek de kahve öğütücünüzün temizliğini tamamlayabilirsiniz.

Arzum Kahve Öğütücü Fiyatları?

Elektrikli ev aletleri sektöründe 250’den fazla ürün yelpazesi ile her kullanıcının ihtiyacını karşılayan Arzum; tasarımları, ergonomik yapısı ve renk çeşitliliği ile ilk tercihler arasında. Yenilikçi ve göz alıcı modellerinin yanı sıra uygun fiyat değerleriyle her bütçeye hitap ediyor. Arzum kahve öğütücü fiyatları ve profesyonel kahve makinesi fiyatları ile kahve keyfinize lezzet katacak ürünler, arzum.com.tr’de sizi bekliyor. Kahve ve baharat öğütücü makinesi ile çektiğiniz kahve çekirdeklerini, Arzum OKKA ailesi üyeleri arasında yer alan kahve makinesi modelleriyle daha da lezzetli bir hale geliyor. İhtiyacınız olan elektrikli ev aletleri ve uygun fiyatlar için Arzum’u takipte kalın!

Devamını Gör... Devamını Gizle...