Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Kapat
Sepetim

OKKA Aksesuar

mutfak

OKKA AKSESUAR

SIRALAMA :

ARZUM OKKA AKSESUAR

  1. yüzyıla kadar uzanan Türk kahvesi geleneği bugün de ilk günkü canlılığını koruyor. Hazırlama teknikleri ve özel sunumları ile Türk mutfağında ayrı bir yeri olan Türk kahvesi, misafirperverliğin bir işareti olarak da kabul ediliyor. Misafiri daha iyi ağırlamak için günlük hayatta kullanılan kahve fincanları yerine daha özel fincanlarla servis yapılıyor. Türk kahvesi yüzyıllardır özel günlerin de olmazsa olmazları olarak kabul ediliyor. Kız isteme, söz kesme gibi en telaşlı günlerin, en sakin ritüeli Türk kahvesi oluyor.

Gelenekler değişmese de teknoloji günden güne gelişiyor. Küçük ev aletleri sektörünün lider markalarından biri olan Arzum, Türk kahvesi geleneğini hayatınızı kolaylaştıran ürünlerle yaşatmaya devam ediyor. Arzum OKKA aksesuar kategorisi altında kahve fincanları, OKKA Türk kahvesi su besleme ünitesi gibi birçok ürün bulunuyor. Arzum OKKA aksesuar kategorisi, kahve fincanları ve su besleme ünitesi gibi fonksiyonel ürünlerle misafirlerinizi bekletmeden hızlı servisler yapmanıza yardımcı oluyor.

Kahve Fincanı Modelleri

Türk kahvesi yaklaşık 500 yıllık tarihe sahip. Bu kültürün en şık detayı ise kahvenin ikram edildiği kahve fincanları. Osmanlı mutfağında çok özel fincanlarla sunulan Türk kahvesi, günümüzde de birbirinden şık tasarımlar eşliğinde ikram ediliyor.

Kahve fincanları kulplu ya da kulpsuz olarak tasarlanıyor. Kulplu fincanlar daha yaygın bir kullanıma sahip olsa da Osmanlı kültüründe rastlanan kulpsuz fincanlar da sıklıkla tercih ediliyor. Kulpsuz kahve fincanları fincan zarfı denen ve fincanı çevreleyen bakır ya da metal aksesuarlarla kullanılıyor. Arzum OKKA aksesuar serisi, sade ve kulplu fincan modellerinden farklı fincan boyutlarına kadar birbirinden şık tasarımları beğeninize sunuyor.

Kahvenin Adresi Arzum OKKA

Su hazneli tasarımıyla Arzum OKKA Türk kahvesi makinesi, cezveli tasarımı ile Arzum OKKA Grandio ve Arzum OKKA Minio sizin için bol köpüklü kahvenizi hazırlarken, siz de Arzum OKKA aksesuar kategorisindeki fincan modelleri ile sunumuzu hazırlayabilirsiniz. OKKA aksesuar kategorisinde yer alan, OKKA 2’li fincan seti ve OKKA Duble fincan tercih ettiğiniz kahve miktarına uygun fincan boyutları sunuyor. Dilerseniz Arzum OKKA Türk kahvesi makinesinde, üç kademeli fincan büyüklüğü ayarını kullanarak duble ya da geleneksel fincan keyfini yaşabilir, dilerseniz de cezveli Arzum OKKA Türk kahvesi makinesi modelleri ile tek seferde 8 fincan kapasitesi ile Türk kahvesi keyfini yaşayabilirsiniz/pişirebilirsiniz.

Kesintisiz Kahve Servisi

Arzum OKKA aksesuar kategorisinin en işlevsel ürünlerinden biri olan OKKA otomatik su besleme ünitesi, kalabalık misafirlere kesintisiz olarak kahve servisi yapma imkanı sunuyor. Su besleme ünitesi, su hazneli OKKA Türk kahvesi makinesinin pratik bir tamamlayıcısı. Ünite, kahve makinesine kolaylıkla takılabiliyor ve özel tasarlanmış esnek su hortumu damacana gibi bir su kaynağına bağlanabiliyor.

Esnek hortum su kaynağından otomatik olarak su çekerek haznenin kahve makinesi çalışırken dolu kalmasını sağlıyor. Böylece tekrar tekrar su haznesini doldurmak zorunda kalmadan dilediğiniz kadar fincana kahve servisi yapabilirsiniz.

Arzum OKKA Aksesuar Fiyatları

Arzum OKKA aksesuar grubunda bulunan ürünler hem kahvenizi hazırlama sürecinde işinizi kolaylaştırıyor, hem de gösterişli ve misafirlerinize layık sunumlar yapmanızı sağlıyor. Birbirinden şık fincanı takımları sade ve desenli tasarımları ile her zevke hitap ediyor. Otomatik su besleme ünitesi servis için OKKA Türk kahvesi makinesinin gereksinim duyduğu suyu bağlı olduğu bir su kaynağından alıyor ve böylece kahve makinesi kesintisiz olarak çalışmaya devam ediyor. Siz de rahatlığa ve lezzete en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Arzum indirim fırsatları ve kampanyaları OKKA aksesuar grubunda sizi bekliyor.

Devamını Gör... Devamını Gizle...