Kapat
MENÜYÜ KAPAT
Kategoriler
 • Kapat
  Hesabım
  Şifremi Unuttum
  Üye Ol
  Kapat
  Sepetim

  Arzum Olimpia Smart, IOT Teknolojisiyle Türkiye’de Bir İlk!

  Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştiren Arzum'dan bir ilk daha! Elektrik süpürgeleri ile tertemiz evlerin vazgeçilmezi olan Arzum, en yeni elektrik süpürgesi ile akıllı temizliğin anahtarını sunuyor.

  Devamını Oku
  08.06.2020

  Arzum Natura Serisi ile Doğanın Enerjisi Evinizde!

  ​Evlere tasarım ve inovasyon imzasını atan Arzum, doğanın izlerini lezzetli tariflerle buluşturan yeni Arzum Natura serisi ile tarz sahibi yaşamınızın doğal parçası olmaya aday. #ötesinegeç sloganıyla sizi farklı ve iddialı bir yeniliğe davet eden seri, yazın rüya renklerini mutfaklarınıza taşıyor.

  Devamını Oku
  03.06.2020

  Arzum, Sağlık Çalışanları İçin Siper Maske Üretimi Başladı

  ​ Geçirdiğimiz bu zorlu günleri hep beraber, dayanışma ile aşacağımızın altını çizen Arzum, sağlık çalışanları için anlamlı bir desteğe imza atıyor.

  Devamını Oku
  09.04.2020

  Arzum’dan Satranç Ustası Kadınlara Anlamlı Destek

  ​ Arzum Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde nefes kesen bir finalle sona erdi. IM Ekaterina Atalık, kupayı alarak Türkiye Şampiyonu oldu.

  Devamını Oku
  09.03.2020

  Arzum, Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketleri Arasındaki Yerini Aldı

  ​Sadece inovasyon ve tasarım alanında değil, satış sonrası hizmetlerle de sayısız ödül sahibi olan ve ödüllerle özdeşleşen Arzum, bu kez de en iyi yönetilen şirket ödülünün sahibi oldu. Deloitte Private tarafından uygulanan ‘En İyi Yönetilen Şirketler’

  Devamını Oku
  12.11.2019

  TÜRK KAHVESİNİN OKKA'LI DÜNYA TURU, ARZUM'A ÖDÜL GETİRDİ

  ​ OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılmasını misyon edinen ve bu amaçla birçok çalışma yürüten Arzum, sosyal medyanın keyifli çifti Miray ve Tolga Öncü (@keyifliyim) ile bir araya geldi ve dünyanın dört bir köşesine bol köpüklü Türk kahvesini taşıdı.

  Devamını Oku
  23.10.2019

  Beslenme Düzeninize Yeni Alternatif: Arzum Foodie Elektrikli Modern Sefer Tası

  ​Arzum Foodie Elektrikli Modern Sefer Tası, evdeki lezzeti aynı sıcaklıkta ve tazelikte gittiğiniz her yere taşıyor. Özellikleriyle Türkiye'de bir ilk olan sefer tası, sizi özel bir deneyime davet ediyor.

  Devamını Oku
  09.10.2019

  DUCATI BY ARZUM İLE GÜCÜ HİSSET! #DucatibyArzum #GücüHisset

  ​Ducati’nin performansı, gücü ve İtalyan tasarımı şimdi Ducati by Arzum ile Türkiye’de! Tasarım ve performansın buluştuğu Ducati by Arzum, erkekleri heyecan verici bir keşfe, tutkulu bir yolculuğa davet ediyor.

  Devamını Oku
  03.05.2019

  Arzum ve Beymen Club'tan Türkiye’de Bir İlk: ARZUM X BEYMEN CLUB KOLEKSİYONU

  ​Türkiye’nin önde gelen markalarından Arzum ve Beymen Club, uzmanlık ve yaratıcılıklarını birleştirdi. Arzum ve Beymen Club işbirliği ile hayata geçirilen “ARZUM X BEYMEN CLUB KOLEKSİYONU”, Türkiye’de bir ilke imza atarak modayı elektrikli ev aletleri ile buluşturdu.

  Devamını Oku
  09.04.2019

  Ticaret Bakanlığı'ndan Arzum'a Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü!

  ​ Arzum son olarak; tüketici bilincinin geliştirilmesi, tüketicilerin yasal haklarını kullanmaları konusunda özendirilmesi, tüketici talep ve tercihlerini dikkate alan firmaların teşvik edilmesi, tüketici hukuku veya tüketicinin korunması ile ilgili bilimsel

  Devamını Oku
  16.03.2019