sadsad x
asdasd
Arzum’un Dijital Promotör uygulamasına Stevie Awards’tan ödül

Arzum’un, sahada tüketicinin hayatını kolaylaştırmak için hayata geçirdiği Dijital Promotör uygulaması dünyanın en saygın iş ödüllerinden biri  olarak kabul edilen  Stevie Awards’ta ‘Bronz Stevie’ye  layık görüldü.

Arzum’dan formda kalmak isteyenler için ideal ızgara ve tost makinesi: Tostçu Fit

Tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak gören Arzum, zengin tost makinesi ailesine bir yenisini daha ekledi: Tostçu Fit. Öne eğim özelliği ile yağsız pişirme yapabilen Tostçu Fit, formuna özen gösterenler için birbirinden farklı tost, ızgara ve atıştırmalık seçeneği sunuyor.

Şehir Hatları vapurlarında Türk kahvesi keyfiniz Arzum OKKA Grandio Duo’dan

​İstanbul’un incisi Boğaz’da Şehir Hatları vapurunda seyahat ederken yolculuğunuza keyif katacak okkalı bir Türk kahvesi içmek istiyorsanız Vapur Kafe’ye uğrayın. Arzum OKKA Grandio Duo ile yapılan bol köpüklü, lezzetli Türk kahvesi ile Boğaz keyfinizi ikiye katlayın.

Arzum OKKA Grandio Duo, Haus & Garten testinde kalitesini gösterdi

Arzum OKKA Grandio Duo Almanya’nın en prestijli test dergilerinden Haus & Garten tarafından Türk Kahve Makinesi kategorisinde şu ana kadar alınan en yüksek nota layık görüldü. Test sonucunda Arzum OKKA Grandio Duo Sehr Gut (çok iyi) 1,3 notunun sahibi oldu.

Arzum’un Dijital Promotör uygulamasına Perakende Güneşi ödülü

Arzum’un, sahada tüketicinin hayatını kolaylaştıran Dijital Promotör uygulaması, perakende sektörünün en prestiji ödüllerinden biri olarak kabul edilen Perakende Güneşi Ödülleri’nde ‘Pandemi Dönemi Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Ailenin En Yeni Üyesi Arzum OKKA Minio Jet!

Arzum OKKA Ailesi’nin en yeni üyesi olan Arzum OKKA Minio Jet, iftar sonrası Türk kahvesi keyfinize keyif katıyor… Şık ve kompakt tasarımıyla ofisinize, mutfağınıza farklı bir hava katan OKKA Minio Jet, tek seferde 5 fincana kadar OKKA’lı bir Türk kahvesi deneyimi sunuyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.