Arzum Trendcare İle Işıltısıyla Göz Kamaştıran Saçlara Kavuşun

Kişisel bakım kategorisiyle yaşamı güzelleştirmeye hız kesmeden devam eden Arzum bu kez saç bakımında fark yaratan Trendcare serisiyle dikkat çekiyor. İnce saç düzleştirici, geniş saç düzleştirici ve saç kurutma makinesinden oluşan Trendcare serisi saçlarda yarattığı sağlıklı ve göz alıcı formlarla tüm kadınların yeni gözdesi olmaya şimdiden aday.

Arzum Magic, Türkiye’nin en iyi tedarik zinciri takımı oldu!

Küresel tedarik zinciri yarışması The Fresh Connection Global’de Arzum Magic ekibi dev şirketleri geride bırakarak Türkiye birincisi oldu. Arzum Magic ekibi, 16-19 Kasım tarihleri arasında yapılacak dünya finalinde Türkiye’yi temsil edecek.

İstanbul Kahve Festivali’nde OKKA’lı Türk Kahvesi Keyfi

Arzum OKKA, kahveseverleri buluşturan İstanbul Kahve Festivali’nde tam kıvamında, enfes lezzette, bol köpüklü OKKA’lı Türk kahvesi deneyimi yaşatacak. Katılımcılar ayrıca Arzum standında yapılacak yarışmalar sonucu sürpriz hediyeler kazanma ve keyifli saatler geçirme fırsatı elde edecek.

Arzum’un Yeni Robot Süpürgesi Robotek ile Ev Temizliğini Keyfe Dönüştürün
Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum’un yeni robot süpürgesi Robotek ile ev temizliği sorun olmaktan çıkıyor. Türkiye’de bir ilk olan 4 yıl garanti fırsatı ile sunulan Arzum Robotek, 4’ü bir arada temizlik özelliğiyle ev işlerinizi kısa sürede hallederken size de hayatın keyfini çıkarmak kalıyor. 
Çağrı Merkezini Diyarbakır’a Taşıyan Arzum’dan Bölge İstihdamına Katkı
Arzum’un İstanbul’dan Diyarbakır’a taşıdığı çağrı merkezi hizmete girdi. Müşterilerine her zaman samimi ve çözüm odaklı hizmet deneyimi yaşatmayı amaçlayan Arzum yaptığı yatırımla bölgedeki istihdama katkıda bulunurken Türkiye’nin her yerinden gelen çağrıları bu merkezden yönetecek. 
Londra Kahve Festivali’nde Arzum OKKA Rüzgârı Esecek

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum,  Londra Kahve Festivali’nde okkalı Türk kahvesi deneyimi yaşatacak. Arzum OKKA standına uğrayanlar Arzum OKKA ürünlerinin teknolojilerini yakından inceleme fırsatı bulacak.

1 2 3 4 5 .... 7 8 9