sadsad x
asdasd
Şehir Hatları vapurlarında Türk kahvesi keyfiniz Arzum OKKA Grandio Duo’dan

​İstanbul’un incisi Boğaz’da Şehir Hatları vapurunda seyahat ederken yolculuğunuza keyif katacak okkalı bir Türk kahvesi içmek istiyorsanız Vapur Kafe’ye uğrayın. Arzum OKKA Grandio Duo ile yapılan bol köpüklü, lezzetli Türk kahvesi ile Boğaz keyfinizi ikiye katlayın.

Arzum OKKA Grandio Duo, Haus & Garten testinde kalitesini gösterdi

Arzum OKKA Grandio Duo Almanya’nın en prestijli test dergilerinden Haus & Garten tarafından Türk Kahve Makinesi kategorisinde şu ana kadar alınan en yüksek nota layık görüldü. Test sonucunda Arzum OKKA Grandio Duo Sehr Gut (çok iyi) 1,3 notunun sahibi oldu.

Arzum’un Dijital Promotör uygulamasına Perakende Güneşi ödülü

Arzum’un, sahada tüketicinin hayatını kolaylaştıran Dijital Promotör uygulaması, perakende sektörünün en prestiji ödüllerinden biri olarak kabul edilen Perakende Güneşi Ödülleri’nde ‘Pandemi Dönemi Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Ailenin En Yeni Üyesi Arzum OKKA Minio Jet!

Arzum OKKA Ailesi’nin en yeni üyesi olan Arzum OKKA Minio Jet, iftar sonrası Türk kahvesi keyfinize keyif katıyor… Şık ve kompakt tasarımıyla ofisinize, mutfağınıza farklı bir hava katan OKKA Minio Jet, tek seferde 5 fincana kadar OKKA’lı bir Türk kahvesi deneyimi sunuyor.

New York'tan Bir Havadis: Arzum OKKA Times Square'da!

​Arzum OKKA, dünyaya Türk kahvesini sevdirmeye devam ediyor! Arzum OKKA bu kez, kelimenin tam anlamıyla OKKA’lı bir işe imza attı ve New York Times Square’daki yerini aldı.

Arzum Tostçu Mini’ye iF Design Award’dan prestijli ödül

Arzum Tostçu Mini Tost Makinesi, dünyanın en prestijli ve köklü tasarım ödüllerinden biri kabul edilen iF Design 2021’e layık görüldü. Arzum Tostçu Mini Tost Makinesi Ürün Tasarımı kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

1 2 3 4 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.