sadsad x
asdasd
New York'tan Bir Havadis: Arzum OKKA Times Square'da!

​Arzum OKKA, dünyaya Türk kahvesini sevdirmeye devam ediyor! Arzum OKKA bu kez, kelimenin tam anlamıyla OKKA’lı bir işe imza attı ve New York Times Square’daki yerini aldı.

Arzum Tostçu Mini’ye iF Design Award’dan prestijli ödül

Arzum Tostçu Mini Tost Makinesi, dünyanın en prestijli ve köklü tasarım ödüllerinden biri kabul edilen iF Design 2021’e layık görüldü. Arzum Tostçu Mini Tost Makinesi Ürün Tasarımı kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

Arzum'dan Yeni Yıla Hızlı Bir Başlangıç

Türkiye’de küçük ev aletlerinin öncüsü Arzum, 55.yılına hızlı başladı! Arzum araç filosuyla ‘Arzum Yolda’ hizmetini başlatan marka, arzum.com.tr ve Arzum APP mobil uygulaması üzerinden verilen siparişleri hızla tüketicilerine ulaştırıyor. Sektöründe bir ilk olan ve ilk etapta İstanbul dağıtımından sorumlu olan ‘Arzum Yolda’, kusursuz alışveriş deneyimi sunuyor.

Evinizdeki en büyük yardımcınız

Arzum, üstün teknolojideki farkını yeni elektrik süpürgesi Cleanforce ile bir kez daha kanıtlıyor. Ev temizliğinizde tüm detayları sizin için düşünen Cleanforce, dar uçlu boru ve koltuk süpürme başlıklarıyla, evinizin hiçbir köşesinde tozdan eser bırakmıyor.

Arzum Superstar Touch ile Dolgun ve Havalı Saçlar

Kusursuz düz saçlar mı yoksa doğal bukleler mi? İkisinden de vazgeçemeyenler için kendinize en çok yakışan saç modelini keşfetme zamanı!

Arzum Ehlikeyf Semaver ile Bitmeyen Çay Keyfi

​İster evde, ister bahçenizin en güzel köşesinde, ister yazlığınızın balkonunda sıcacık bir çaya kim hayır diyebilir ki?

1 2 3 4 5 6 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.