Yeni Arzum Freeshake şarjlı kişisel blender ile ister evde ister dışarıda sağlıklı karışımlar
Kışın soğuk günlerinde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu birbirinden sağlıklı ve lezzetli karışımları, yeni Arzum Freeshake şarjlı kişisel blender ile istediğiniz her yerde, hızlı ve pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz.
İnovasyon ve tasarımın öncüsü Arzum OKKA Design Week Turkey’de endüstri devleri arasında
​Arzum OKKA, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin ev sahipliğinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Design Week Turkey’in katılımcıları arasında yer aldı. Endüstri devleriyle tasarımcıları bir araya getiren etkinlikte konuşan Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı; “Sektörümüzde ses getiren birçok yeniliğe öncülük ettik. Her zaman olduğu gibi bundan sonra da tasarımı, en iyi inovatif ürünlerle birleştirmeye, yenilikler tasarlayarak tüketicilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz” dedi.
Arzum OKKA ve Turkish Coffee Lady Vakfı’ndan Dünya Türk Kahvesi Günü’ne özel belgesel

Türkiye’nin sekiz farklı şehrinde çekilen ‘Başlangıç: Anadolu’nun Türk Kahvesi Öyküleri’ belgeselinin özel lansmanı, Arzum OKKA ve Turkish Coffee Lady Vakfı işbirliğiyle 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü’nde Times Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

Arzum’un müşteri deneyimine A.L.F.A Awards’tan büyük ödül

Arzum, müşterileriyle sağlıklı ve sürdürülebilir bir ilişki kuran markaları onurlandıran A.L.F.A Awards’ta, Küçük Ev Aletleri kategorisinde yılın ‘Müşteri Markası’ seçildi.

Arzum Uluslararası Perakende Zirvesi’nde dünya teknoloji devleriyle yan yana

Dünya teknoloji devlerinin katılımıyla Budapeşte’de gerçekleştirilecek Uluslararası TCG Perakende Zirvesi’nde Arzum da yerini alacak. Arzum CEO’su Mete Zadil zirvede, sektörde yaşanan son gelişmeleri yerinde gözlemlemenin yanı sıra yenilikçi ürünlerini sergileme fırsatı da bulacaklarını belirterek; “Arzum olarak global bir marka olmak en büyük hedefimiz. Bu yolumuzda bize katkı sunacağına inandığımız bu gibi organizasyonlara katılarak gelişmeleri takip etmeye, birikimlerimizi dünyaya aktarmaya devam edeceğiz” dedi.

Arzum’un şarjlı serisi ile istediğiniz her yerde lezzetli yiyecekler hazırlama fırsatı

Arzum’un şarjlı serisi Freestick Şarjlı El Blender Seti ve Freechopp Cam Hazneli Şarjlı Doğrayıcı ile ev dışında da birçok tarifi aynı lezzette yapabilirsiniz. Şarjlı kullanım özelliğiyle iki ürünü de 2.5 saat kablosuz kullanmak mümkün.

1 2 3 4 .... 7 8 9