Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Kapat
Sepetim

OK001 OKKA Türk Kahve Makinası - Siyah

12.999,90 TL
Öne Çıkan Bilgiler
Ücretsiz Kargo
ucartibir.png (3 KB) 3+1 Yıl Garanti
OK001 OKKA Türk Kahve Makinası - Siyah
Türk kahvenizi ödüllü Arzum OKKA ’dan için Türk Kahvesi Geleneği ve Lezzetiyle Fincanınızda!
Kahve içme geleneğine getirdiği yenilikle, 500 yıllık ideal lezzeti doğrudan fincanınıza servis eder.

MÜKEMMEL TÜRK KAHVESİ KEYFİ İÇİN TASARLANDI

Arzum OKKA, kahve içme geleneğine getirdiği yenilikle Türk kahvesi keyfinizi yeniden tanımlıyor. Arzum OKKA, sizi hem Türk kahvesinin gerçek lezzetiyle tanışmaya hem de üstün teknolojisiyle size keyif verecek bu kahve deneyimini yaşamaya davet ediyor.

HER FİNCANDA İDEAL KIVAM MÜKEMMEL LEZZET

Arzum OKKA, kahve içme geleneğine getirdiği bu yenilikle ideal lezzeti sizi uğraştırmadan fincanınıza aktarır. "Doğrudan Fincana Servis" özelliği ile size her seferinde mükemmel bir okkalı Türk kahvesi deneyimi sunar.

ARZUM OKKA'NIN SİZİ DÜŞÜNEN TEKNOLOJİSİYLE HEMEN TANIŞIN!

Arzum OKKA'nın üç farklı fincan boyutu seçimi özelliği ile dilediğiniz boyutta kahve fincanı ile kahvenizin keyfini çıkarabilirsiniz.

ÖDÜLLERE DOYMAYAN TASARIM

Türk kahvesi kültüründen ilham aldık ve onu mükemmel bir kahve deneyimi yaşamanız için tasarladık. Tasarım ve kalitenin olağanüstü birlikteliği eşsiz bir formda vücut buldu. Şık bir dokunuşla birleşen bakır tonları ve naif motifler, Türk kahvesi kültürü ile mükemmel bir uyum içinde. Red Dot Award ve Plus X Award'da "Best Product" ödüllü Arzum OKKA'ya sahip olmak için artık daha fazla nedeniniz var.

AUTO BREWING ALTITUDE DETECTION

Arzum OKKA, dünyanın her yerinde aynı Türk kahvesi lezzetine erişebilmenizi sağlayan "Auto Brewing Altitude Detection" sistemine sahiptir. Bu teknoloji bulunduğunuz lokasyonun deniz seviyesine göre yüksekliğini algılayarak, suyun kaynama noktasını otomatik olarak tespit eder ve buna göre kahvenizi pişirir. Böylece Arzum OKKA her zaman ve her yerde mükemmel Türk lahvesi lezzetini deneyimlemenizi sağlar.

OKKALI TÜRK KAHVESİ DENEYİMİ

Arzum OKKA ile kahvenin köpüğü tüm fincanlara eşit olarak dağılır. Yavaş Pişirme özelliği ile de size közde Türk kahvesi keyfini yaşatır.

3 FARKLI FİNCAN BOYUTU

Arzum OKKA'nın üç farklı fincan boyutu seçimi özelliği ile dilediğiniz boyutta kahve fincanınız ile kahvenizin keyfini çıkarabilmeniz mümkün.

KÖZDE TÜRK KAHVESİ

Yavaş Pişirme özelliği ile size közde Türk kahvesi keyfini yaşatır.

PATENTLİ PİŞİRME TEKNOLOJİSİ

Arzum'a has pişirme teknolojisi ile OKKA Türk kahvesi makinesi, size her fincanda mükemmel Türk kahvesi keyfini yaşatacak.

Güç:710W
Fincana Direkt Servis:Var
Demlenme Noktası Algılama Teknolojisi:Var
Patentli Pişirme Teknolojisi:Var
Kendi Kendini Temizleme:Var
Fincan Kapasitesi:2
Fincan Boyutu Ayarı:Var
Közde Kahve Özelliği:Var
Sesli Uyarı Sistemi:Var
Işıklı Uyarı Sistemi:Var
Su Ünitesi:Var
Emniyet Sistemi:Var