Kapat
MENÜYÜ KAPAT
Kategoriler
 • Kapat
  Hesabım
  Şifremi Unuttum
  Üye Ol
  Kapat
  Sepetim

  AR4088 Olimpia Power Cyclone Filtreli Süpürge - Tarçın

  13.299,90 TL
  Ücretsiz Kargo
  Arzum Yerli Üretim
  ucartibir.png (3 KB) 3+1 Yıl Garanti
  AR4088 Olimpia Power Cyclone Filtreli Süpürge

  ALERJENLERE İZİN YOK!

  Yüksek teknolojiye sahip HEPA 13 filtresi, çekilen havadaki tozlar ve alerjenlere karşı temiz hava çıkışı sağlar. 2 aşamalı filtreleme sistemi sayesinde tozları %99,9 oranında hapseder.

  MAKSİMUM PERFORMANS,
  MİNİMUM SES

  Olimpia Power, hem siz hem de sevdiklerinizin rahatı için yüksek performansının yanında oldukça sessizdir. Minimum hız ayarında çalıştırıldığında sadece 65 dB, maksimum hız ayarında çalıştırıldığında ise sadece 72 dB ses çıkarır.

  YENİ CYCLONE EXTREME

  Arzum Olimpia Power, yenilenen Cyclone Extreme teknolojisi sayesinde tozu havadan daha iyi ayırarak daha uzun süreli yüksek emis gücü olusturur.

  LED GÖSTERGE

  Olimpia Power'ın LED göstergesi, motor koruyucu filtrenin tıkanması veya boru ve fırçada oluşacak tıkanıklıklarda size uyarı vererek performansını korur.

  ELEKTRONİK EMİŞ GÜCÜ
  AYARI

  Olimpia Power'ın, elektronik emiş gücü ayarı sayesinde kontrol sizin elinizde! Kolay kullanım için tasarlanan emiş gücü ayarıyla her zemine uygun olarak makinanız ayarlanabilir.

  TEK TUŞLA PRATİK
  KOLAY KULLANIM

  Tek tuşla çıkarıp kolayca boşaltabileceğiniz 2.2. L geniş toz haznesi sayesinde temizliğe ara vermeden bütün evi tek seferde süpürebilirsiniz.

  TURBO BAŞLIKLA
  DERİNLEMESİNE PERFORMANS

  Halılarda görünmeyen toz ve tüyleri ona bırakın. Temizlenebilir turbo başlığı, ucundaki fırçalar sayesinde halılarda derinlemesine temizlik sağlar.

  KULLANIM KOLAYLIĞI ve TASARIM ÖDÜLLÜ
  ARZUM OLIMPIA POWER

  Arzum Olimpia, dünyanın en saygın ödülleri arasında gösterilen Plus X Award'da "Tasarım ve Kullanım Kolaylığı" ödülüne; 2019 IF Tasarım Ödülü'ne ve Türkiye'nin en önemli tasarım ödüllerinden biri olan DesignTurkey'den "İyi Tasarım" ödülüne layık görülmüştür.

   
  Motor Gücü:899 W
  Toz Hazne Kapasitesi:2.2 litre
  Filtreleme Sistemi:HEPA 13
  Turbo Başlık:Var
  Emiş Gücü Ayarı:Elektronik
  Min. Ses Seviyesi:65 db(A)
  Hortum Tipi:Yenilenen Telli Hortum
  Kablo Uzunluğu:7 m
  Çalışma Yarı Çapı:10 m