sadsad x
asdasd

14 Şubat'ta Saçlarınız Arzum ile Işıldasın

14.02.2019

Arzum Bellissima Beach Waves Wag Maşa İle Tek Dokunuşla Dalgalı Saçlar

14 Şubat'ta güzelleşmenin en kolay ve keyifli halini Bellissima Beach Waves wag maşasıyla yaşamınız mümkün. 1920'lerin ihtişamlı wag dalgalarını tek dokunuşla Sevgililer Günü'ne taşıyabilir, o günün yıldızı olabilirsiniz. Bellissima Beach Waves, seramik kaplamalı şekillendirici plakalar ve çift taraflı kullanımı sayesinde küçük ya da geniş dalgalara tek dokunuşla ulaşılmasını sağlıyor. Her saç tipine uygun 3 farklı sıcaklık ayarı ile de saçları yıpratmadan şekillendiren maşa, Dreamline rengiyle saçlarınızı özgürce şekillendirmenin tadını çıkarmaya davet ediyor.   

Arzum Bellissima Creativity Infrared Düzleştirici İle Hayalinizdeki Düz ve Parlak Saçlar

Sevgililer Günü'nde daha parlak ve sağlıklı saçlarla fark yaratmaya hazır olun. Arzum Bellissima Creativity Infrared Düzleştirici, hareketli plakaları ile eşit basınç ve ısı uygulayarak saçın daha etkin düzleşmesini sağlıyor. Pratik kullanımıyla da büyük kolaylık sağlayan düzleştirici keratin katkılı seramik plakaları sayesinde saçların zarar görmesini engelleyerek daha esnek ve ipeksi saçlar elde edilmesine imkan sunuyor. Özel yuvarlak tasarımıyla saçınızı düzleştirmenin yanı sıra mükemmel bukleler de elde etmenizi sağlayan düzleştirici ile o gün  hayal ettiğiniz saçlara ulaşmanız mümkün.

Arzum Bellissima Profesyonel İyonlu Saç Kurutma Makinesi İle Hızlı Güzellik

 

Uzun ömür ve güçlü hava akışı sunan profesyonel AC motoru (2200 W) sayesinde mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlayan Arzum Bellissima Profesyonel İyonlu Saç Kurutma Makinesi, Sevgililer Günü'nde hızlı güzelliğin sırrı olacak. Arzum Bellissima Profesyonel İyonlu Saç Kurutma Makinesi, saçlarınızın kolayca taranmasını ve parlak görünmesini sağlayan,  elektriklenmeyi önleyici iyon teknolojisi  ile hayalinizdeki güzelliği size sunacak. Profesyonel difüzör, profesyonel fön başlığı ve soğuk hava üfleme özelliği ile saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz makine ile 14 Şubat'a hazırlanmak çok kolay olacak.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.