Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Kapat
Sepetim

OK0018 OKKA Rich Spin M Türk Kahve Makinesi - Bakır

4.599,90 TL
Ücretsiz Kargo
ucartibir.png (3 KB) 3+1 Yıl Garanti
OK0018 OKKA Rich Spin M Türk Kahve Makinesi - Bakır

TÜRKİYE'DE İLK KARIŞTIRICILI CEZVELİ SÜTLÜ TÜRK KAHVE MAKİNESİ!

OKKA Rich Spin M, karıştırıcılı cezvesiyle sade veya sütlü Türk kahvenizi sizin yerinize karıştırarak pişirir, tam kıvamına ve lezzetine ulaştırır.

4 FARKLI MODUYLA TÜRK KAHVESİ KEYFİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Közde ve Sütlü Türk Kahvesi modlarıyla dilediğiniz kahveyi tam da istediğiniz gibi hazırlar.

MUTFAĞINIZIN BARİSTASI OLUN!

OKKA Rich Spin M, sütlü içecek yapabilmesinin getirdiği avantajarla Türk kahvesinin yanı sıra salep ve çikolata gibi içecekleri de hazırlayabilir. Dilediğiniz malzemeleri ve kokteyl şuruplarını kullanarak mutfağınızda çok farklı içecekler deneyimleyebilirsiniz.

ÖZEL CEZVE YAPISI İLE KOLAY TEMİZLEME

Derin çekme tek parça PTFE kaplamalı ve karıştırıcılı paslanmaz çelik özel cezvesiyle hijyeniktir. Bunun yanında kolaylıkla temizlenebilir.

DEMLENME NOKTASI AYARI ile HER YERDE AYNI LEZZETTE TÜRK KAHVESİ KEYFİ

Arzum OKKA Rich Spin M, bulunduğu noktadaki ideal pişirme sıcaklığını tespit ederek dünyanın her yerinde aynı Türk kahvesi lezzetine erişebilmenizi sağlayan "Auto Brewing Altitude Detection" sistemine sahiptir. Suyun kaynama noktası, deniz seviyesine göre olan yükseklik farkına bağlıdır. Bu nedenle, cihazınızın kullanıldığı rakım değiştiğinde demlenme noktasını manuel olarak ayarlayabilirsiniz.

SESLİ ve IŞIKLI UYARI SİSTEMİ

Pişirme süreçlerini bildiren sesli ve ışıklı uyarı sistemi ile her an sizi bilgilendirir.

DAMAK ZEVKİNİZE GÖRE SICAKLIĞI AYARLAYABİLME İMKANI

Kahve pişirme sıcaklığını istediğiniz şekilde artırıp azaltarak, arzu ettiğiniz sıcaklığa getirebilirsiniz. İzin verilen sıcaklık artışı maksimum 1°C, sıcaklık azalışı ise maksimum 3°C'dir.

TEK SEFERDE 5 FİNCAN KAHVE

Arzum OKKA Rich Spin M, Türk kahvesini tadını çıkararak bol köpüğü ile tam kıvamında pişirir. Üstelik tek seferde 5 fincan kahve servis edebilir. Sütlü Türk kahvesi veya sıcak içecek hazırlamak istediğinizde ise 5 fincan kahve servis edebilir.

KOLAY ve PRATİK TEMİZLEME ÖNERİLERİ

Ürününüzle sütlü kahve, sıcak çikolata ve salep gibi sütlü içecekler de pişirebilirsiniz. Bahsedilen içeceklerin pişirilmesinin ardından, haznesini su ile çalkalayınız. Böylelikle hazne bir miktar soğuyacaktır. Akabinde haznenin içerisindeki karıştırma aparatını çıkarınız ve cezvenizin içini sadece ıslak bir sünger ile silerek tortulardan arındırınız. Herhangi bir kimyasal kullanmayınız. Çıkardığınız aparatı musluk altında da yıkayabilirsiniz. Ardından temizlediğiniz aparatı yerine takarak ürünü tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

KARIŞTIRMA APARATI TEMİZLİĞİ

Pişirme haznesinin içerisinde bulunan karıştırma aparatını temizlik esnasında çıkarıp musluk altında yıkayabilirsiniz. Temizleme işlemi tamamlandıktan sonra tam olarak yerine takıldığından emin olunuz. Aparat tam olarak yerine oturtulmadığı takdirde sıçramaya sebep olabilmektedir.

Güç:700 W
Karıştırıcılı Paslanmaz Çelik Cezve:Var
Sütlü Türk Kahvesi Yapma Özelliği:Var
Közde Kahve Özelliği:Var
Klasik veya Sert Türk Kahvesi Yapma Seçeneği:Var
Emniyet Sistemi:Var
Fincan Kapasitesi:5 ( Sütlü Modda 4)
Taşma Önleyici Sensör:Var
Sesli Uyarı Sistemi:Var
Işıklı Uyarı Sistemi:Var
Kaynama Noktası Ayarlama Teknolojisi:Var