Kapat
MENÜYÜ KAPAT
Kategoriler
 • Kapat
  Hesabım
  Şifremi Unuttum
  Üye Ol
  Kapat
  Sepetim

  AR4125 Olimpia Vision Cyclon Filtreli Süpürge - Mavi

  10.999,90 TL
  Ücretsiz Kargo
  Arzum Yerli Üretim
  ucartibir.png (3 KB) 3+1 Yıl Garanti
  AR4125 Olimpia Vision Cyclon Filtreli Süpürge - Mavi

  ALERJENLERE İZİN YOK!

  Yüksek teknolojiye sahip HEPA 13 filtresi, çekilen havadaki tozlar ve alerjenlere karşı temiz hava çıkışı sağlar. 2 aşamalı filtreleme sistemi sayesinde tozları %99,9 oranında hapseder.

  MAKSİMUM PERFORMANS,
  MİNİMUM SES

  Olimpia Vision, hem siz hem de sevdiklerinizin rahatı için yüksek performansının yanında oldukça sessizdir. Minimum hız ayarında çalıştırıldığında sadece 65 dB, maksimum hız ayarında çalıştırıldığında ise sadece 74 dB ses çıkarır.

  CYCLONE EXTREME

  Arzum'un Cyclone Extreme teknolojisiyle tanışın. Cyclone Extreme, yüksek emiş gücüyle derinlemesine temizlik sağlar, size de temiz evinizin keyfini çıkarmak kalır.

  ELEKTRONİK EMİŞ GÜCÜ
  AYARI

  Olimpia Vision'ın, elektronik emiş gücü ayarı sayesinde kontrol sizin elinizde! Kolay kullanım için tasarlanan emiş gücü ayarıyla her zemine uygun olarak makinanız ayarlanabilir.

  TEK TUŞLA PRATİK ve
  KOLAY KULLANIM

  Tek tuşla çıkarıp kolayca boşaltabileceğiniz 2.2 L geniş toz haznesi sayesinde temizliğe ara vermeden bütün evi tek seferde süpürebilirsiniz.

  KULLANIM KOLAYLIĞI ve TASARIM ÖDÜLLÜ
  ARZUM OLIMPIA

  Arzum Olimpia, dünyanın en saygın ödülleri arasında gösterilen Plus X Award'da "Tasarım ve Kullanım Kolaylığı" ödülüne; 2019 IF Tasarım Ödülü'ne ve Türkiye'nin en önemli tasarım ödüllerinden biri olan DesignTurkey'den "İyi Tasarım" ödülüne layık görülmüştür.

  Motor Gücü:899 W
  Toz Hazne Kapasitesi:2.2 litre
  Filtreleme Sistemi:HEPA 13
  Emiş Gücü Ayarı:Elektronik
  Min. Ses Seviyesi:65 db(A)
  Kablo Uzunluğu:6 m
  Çalışma Yarı Çapı:9 m