Kapat
MENÜYÜ KAPAT
Kategoriler
 • Kapat
  Hesabım
  Şifremi Unuttum
  Üye Ol
  Kapat
  Sepetim

  OKKA Türk Kahvesi Makinesi

  mutfak

  OKKA TÜRK KAHVESİ MAKİNESİ

  Kapat
  Filtre
  Kategoriler
  Seçilen Filtreler
  {{ SELECTED.TEXT }} ×
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
  {{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
  Marka
  Model
  Fiyat
  SIRALAMA :

  ARZUM OKKA TÜRK KAHVESİ MAKİNESİ

  Kaliteli ve şık tasarımları ile beğeni toplayan Arzum, gıda hazırlama, içecek hazırlama, pişirme ve kızartma, ütü, temizlik, kişisel bakım gibi kategorilerde yüzlerce ürün sunuyor. Küçük ev aletleri sektörünün öncü markalarından biri olan Arzum, pratik kullanım sunan yenilikçi detayları sayesinde evdeki konforunuzu arttırıyor.

  Osmanlı mutfağından bugüne miras olarak gelen Türk kahvesi, Arzum OKKA ailesi ile lezzetine lezzet katmaya devam ediyor. Arzum OKKA ailesi, OKKA Türk kahvesi makineleri, kahve fincanı, kahve öğütücü gibi ürün çeşitliliği ile kahve keyfinizi arttırıyor. Klasik tatları modern teknoloji ile harmanlayan OKKA ailesi, OKKA Türk kahvesi makinesi ile her zaman bol köpüklü fincanlar vadediyor.   

  Kusursuz Kahve Keyfi için Arzum OKKA ile Tanışın

  Türk kahvesi kültürünü dünyaya tanıtan Arzum OKKA Türk kahvesi makinesi modelleri, zahmetsiz ve tam kıvamında kahveler hazırlamanıza olanak tanıyor. Cezveli modeller, klasik kahve pişirme yöntemlerini teknoloji ile zenginleştiriyor ve tam istediğiniz sonuçlar sunuyor. Arzum’la yapabileceklerinizi görmek için cezveye kişi sayısına göre soğuk su, Türk kahvesi ve tercihe göre şeker ilave ettikten sonra karışımı iyice karıştırmanız ve cezve yuvasına yerleştirmeniz yeterli. Sesli ve ışıklı uyarı sistemi kahveniz hazır olduğunda size haber veriyor.

  Doğrudan fincana servis işlevine sahip Arzum OKKA Türk kahvesi makinesi modelleri ile kahve pişirirken, su haznesine su, kahve haznesine fincan sayısına göre kahve ilave ettikten sonra geriye cihazı tek ya da iki fincan seçeneğinden birini seçerek çalıştırmak kalıyor İki fincan seçeneğini tercih ettiyseniz aynı anda iki kişilik kahveniz hazır oluyor. Közde kahve için yavaş pişirme seçeneğini tercih edebilir, fincan konumlanma alanını fincan büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz. Bol köpüklü kahvenizi içtikten sonra tek tuşla cihazın kendi kendini temizlenmesini sağlayabilir, atık su ızgarasında biriken suları kolayca atabilirsiniz.

  Türk Kahvesi Nasıl İçilir?

  Her fincanında 40 yıllık hatır bulunan Türk kahvesi, farklı şeker ve kahve oranı ile her damak zevkine hitap ediyor. Misafirinize kahvesini nasıl içmek istediğini sormak kahve sunumunun başlangıcı kabul ediliyor. Türk kahvesi sade, az şekerli, orta şekerli ya da şekerli olarak hazırlanıyor. Sade Türk kahvesi yapımı için şeker kullanmanıza gerek olmuyor. Kişi sayısına göre tepeleme bir ölçü kaşığı kahve ve soğuk su, sade kahvenin içeriğini tamamlıyor. Kahvenin gerektiğinden az olması kıvamın az olmasına neden olacağından fincan boyutuna göre uygun tatlı kaşığı ya da özel kahve kaşığı kullanabilirsiniz. Az şekerli kahve ise sade kahve ölçüsüne kişi başına yarım çay kaşığı şeker ilave edilerek hazırlanıyor. Az şekerli kahve genel olarak orta kahveden ziyade sade kahveye daha yakın bir tada sahip oluyor.

  Orta şekerli kahve yapımında genellikle her fincan için 1 silme çay kaşığı şeker ya da 1 adet küp şeker kullanılıyor. Bu da az şekerli kahveye göre daha yoğun bir şeker tadı veriyor. Şekerli kahve yaparken ise kişi sayısına göre kahve ve suya yaklaşık 1.5 çay kaşığı ya da 2 adet küp şeker ilave ediliyor.  

  Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi Fiyatları

  Teknolojisi ve tasarımı ile günlük hayatınızı kolaylaştıran Arzum küçük ev aletleri, kullanıcı dostu detayları ile beğeni topluyor. Arzum OKKA Türk kahvesi makinesi modelleri şık tasarımları ile mutfak tezgahlarınıza mükemmel bir şekilde uyum sağlarken, özellikleri ile kusursuz tatlar sunuyor. Cezveli ya da su hazneli olmak üzere farklı tasarımlar ile alternatiflerinizi arttıran Arzum kahve makineleri, hem bol köpük vadediyor hem de zamanınızı size bırakıyor. Siz sunumunuzu hazırlarken Arzum OKKA Türk kahvesi makinesi, kahvelerinizi özenle hazırlıyor. Yavaş pişirme işlevi ile közde kahve keyfi de sunan modeller, damak tadınıza hitap ediyor. Mükemmel sunumlar ve tam kıvamında kahveler için Arzum OKKA ailesi fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

  Makinenin arka tarafında bulunan su haznesine yeterli miktarda su, makinenin iç bölmesine kişi sayısına göre Türk kahvesi ve isteğe göre şeker ilave etmeniz yeterli! Kahve malzemelerini ekledikten sonra, tek ya da ikili fincan butonuna basarak arzu ettiğiniz miktarda kahve keyfine varabilirsiniz. Ayrıca yavaş pişirme fonksiyonu sayesinde misafirlerinize közde Türk kahve keyfi yaşatabilirsiniz.

  Fincan boyutuna göre kahvenizin miktarını ayarlamak için makinenizin arka bölümünde yer alan üç kademeli fincan büyüklüğü ayarını kullanabilirsiniz. Arzum OKKA kahve makinesi, haznesinin kendi kendini temizleme işlevi sayesinde, cezve yıkama zahmetine de son veriyor. Sadece tek bir tuşa dokunarak makinenin temizliğini sağlayabilirsiniz.

  Dünyaya Türk Kahvesini Sevdiren Marka Arzum OKKA

  16 Türk kahvesi bir yorgunluk kahvesidir. En önemli havadislerin kahvesidir. Gel iki lafın belini kıralım kahvesidir. Biz bunlara aşinayız ama onlarda hiç yabancı değil .Arzum Okka'yla Türk kahvesi şimdi dünyanın kahvesi oldu! Patenti pişirme ve kahvenin demlenme noktasını algılama teknolojisiyle hep aynı enfes Türk kahvesi deneyimi sunan Arzum Okka dünyaya Türk kahvesini sevdiren marka!

  Devamını Gör... Devamını Gizle...