sadsad x
asdasd
Arzum ve Beymen Club'tan Türkiye’de Bir İlk: ARZUM X BEYMEN CLUB KOLEKSİYONU
​Türkiye’nin önde gelen markalarından Arzum ve Beymen Club, uzmanlık ve yaratıcılıklarını birleştirdi. Arzum ve Beymen Club işbirliği ile hayata geçirilen “ARZUM X BEYMEN CLUB KOLEKSİYONU”, Türkiye’de bir ilke imza atarak modayı elektrikli ev aletleri ile buluşturdu.
Ticaret Bakanlığı'ndan Arzum'a Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü!
Arzum son olarak; tüketici bilincinin geliştirilmesi, tüketicilerin yasal haklarını kullanmaları konusunda özendirilmesi, tüketici talep ve tercihlerini dikkate alan firmaların teşvik edilmesi, tüketici hukuku veya tüketicinin korunması ile ilgili bilimsel
Arzum, The Stevie Awards 2019'da Müşteri Hizmetleri Başarısı ile Altın Ödülün Sahibi Oldu!
​Yenilikçi, inovatif ve dikkat çeken tasarımlar kadar satış sonrası hizmetlere de önem veren Arzum, bu alanda kazandığı ödüllerle başarısına başarı katmaya devam ediyor.
Satranç ustası kadınların Arzum sponsorluğuyla 11.kez gerçekleştirilen
“Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla tasarladığı ürünlerle 52 yıldır kadınların hayatlarında en önemli yardımcılardan biri olan Arzum, Türkiye Satranç Federasyonu (TSF)
Sevgililer Günü'nün En OKKA'lı Hediyesi Arzum'da
Arzum, Sevgililer Günü'nde hayatının aşkını mutlu etmek isteyenlere 40 yıl hatrı olacak lezzet ve keyif dolu Arzum OKKA Ailesi'ni öneriyor.
14 Şubat'ta Saçlarınız Arzum ile Işıldasın
Işıltılı, hacimli, dümdüz ya da dalgalı... Arzum Bellissima serisi ile dikkat çekici saçlara kavuşmak ister misiniz?
1 2 3 4 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.