Beslenme Düzeninize Yeni Alternatif: Arzum Foodie Elektrikli Modern Sefer Tası
​Arzum Foodie Elektrikli Modern Sefer Tası, evdeki lezzeti aynı sıcaklıkta ve tazelikte gittiğiniz her yere taşıyor. Özellikleriyle Türkiye'de bir ilk olan sefer tası, sizi özel bir deneyime davet ediyor.
DUCATI BY ARZUM İLE GÜCÜ HİSSET! #DucatibyArzum #GücüHisset
​Ducati’nin performansı, gücü ve İtalyan tasarımı şimdi Ducati by Arzum ile Türkiye’de! Tasarım ve performansın buluştuğu Ducati by Arzum, erkekleri heyecan verici bir keşfe, tutkulu bir yolculuğa davet ediyor.
Arzum ve Beymen Club'tan Türkiye’de Bir İlk: ARZUM X BEYMEN CLUB KOLEKSİYONU
​Türkiye’nin önde gelen markalarından Arzum ve Beymen Club, uzmanlık ve yaratıcılıklarını birleştirdi. Arzum ve Beymen Club işbirliği ile hayata geçirilen “ARZUM X BEYMEN CLUB KOLEKSİYONU”, Türkiye’de bir ilke imza atarak modayı elektrikli ev aletleri ile buluşturdu.
Ticaret Bakanlığı'ndan Arzum'a Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü!
Arzum son olarak; tüketici bilincinin geliştirilmesi, tüketicilerin yasal haklarını kullanmaları konusunda özendirilmesi, tüketici talep ve tercihlerini dikkate alan firmaların teşvik edilmesi, tüketici hukuku veya tüketicinin korunması ile ilgili bilimsel
Arzum, The Stevie Awards 2019'da Müşteri Hizmetleri Başarısı ile Altın Ödülün Sahibi Oldu!
​Yenilikçi, inovatif ve dikkat çeken tasarımlar kadar satış sonrası hizmetlere de önem veren Arzum, bu alanda kazandığı ödüllerle başarısına başarı katmaya devam ediyor.
Satranç ustası kadınların Arzum sponsorluğuyla 11.kez gerçekleştirilen
“Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla tasarladığı ürünlerle 52 yıldır kadınların hayatlarında en önemli yardımcılardan biri olan Arzum, Türkiye Satranç Federasyonu (TSF)
1 2 3 .... 5 6 7 8 9