Kapat
MENÜYÜ KAPAT
Kategoriler
 • Kapat
  Hesabım
  Şifremi Unuttum
  Üye Ol
  Kapat
  Sepetim

  Anneler Günü Olimpia alana Minio Hediye Kampanyası


  Kampanya 15.04.2024 - 31.05.2024 tarihleri arasında Türkiye'deki kampanyalı ürünün satışı olan tüm market, mağaza ve online satış noktalarında fiş, fatura, e-arşiv fatura veya sözleşme üzerinde 1 (bir) adet AR4094 Olimpia Control Cyclone Filtreli Süpürge veya AR4088 Olimpia Power Cyclone Filtreli Süpürge ürünleri bulunan herkes OK004-K Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi – Krom hediye kazanabilir.

  Kampanya aşağıdaki ve Çek Kazan uygulamasındaki şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

  Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

  Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 1 (bir) defa katılabilir ve kampanya boyunca maksimum 1 (bir) kez ödül hakkı tanımlanabilir.

  Kampanya ödül stoklarla sınırlıdır.

  Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş. dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

  Kampanyaya katılım için; Çek Kazan mobil uygulamasının Apple Store, Google Play Store veya Gallery Store’den indirilmesi ve uygulama içerisinden ilgili kampanya seçilerek fiş, fatura, e-arşiv faturasının alışveriş tarihinden itibaren 10 (on) gün içinde yüklenmesi gerekmektedir.

  Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fiş, fatura, e-arşiv fatura ve sözleşmeler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir.

  Kampanya şartlarına uyan ve ilgili ürünü alan katılımcılara " OK004-K Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi – Krom Kazandınız " hediye kazandığı bildirimi uygulama içerisinden gönderilecektir. “

  “ OK004-K Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi – Krom Kazandınız ” bildirimi geldikten sonra hediye kazanılan ürünü 2 (iki) hafta sonra, kullanıcıların kampanyaya katılırken beyan ettikleri adreslere Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş./ We Lokal Lojistik A.Ş tarafından ulaştırılacaktır. Ödülün takibi için fiş, fatura veya e-arşiv faturanızın onaylanmasından 2 (iki) hafta sonra ürününüzün kargoya verildiği, sms olarak tarafınıza bildirilecektir. Sms içerisinde paylaşılacak olan link ile ürününüzü taşıyan kuryeyi anlık olarak takip edebileceksiniz. Tüketici, beyan edilen adres bilgilerinin güncel olmaması, eksik veya yanlış olması gibi nedenlerden dolayı ödülün teslim edilememesi nedeniyle, Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş. ve/veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin sorumluluğu bulunmadığını kabul ve beyan eder. Kazanılan ürünün son gönderim tarihi 28.06.2024’tür. Kampanyadan faydalanmak isteyen tüketiciler uygulama içine girilen bilgilerin "ad, soy ad, telefon numarası, adres bilgileri ve e-mail" adresleri doğru ve kendilerine ait olduğunu beyan ve taahhüt etmiş olurlar ve We Lokal Lojistik A.Ş paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.

  Kampanya detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Çek Kazan uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.