Kampanya Koşulları


KAMPANYAYA NASIL BAŞVURABİLİRİM?

1.Kampanyalarımıza katılabilmeniz için kampanyaya dahil olan Arzum ürünlerinden aşağıda belirtilen tarihler arasında satın almış olmanız ve kampanya websitesi arzumdanhediye.com‘a kaydettirmeniz gerekmektedir.

2.www.arzumdanhediye.com‘a giriş yaptıktan sonra “Kayıt Ol”a tıklayın ve hesap oluşturun.

3.Kampanyaya dahil olan ürününüzü “Ürün Seç” butonundan seçin.

4.Satın aldığınız ürün bilgileri ile fatura tarihini ve fatura numarasını sisteme kaydederek, faturanızın renkli ve okunaklı resmini yükleyiniz.

5.Kampanya başvurunuzu yaptıktan sonra oluşturduğunuz hesap ile websitesi üzerinden kampanya takibini yapabilirisiniz.

6.Başvurunuz incelendikten sonra, tüm kampanya koşullarının sağlanması ve başvurunuzun kabul edilmesi halinde, hediye ürünü 3. taraf şirket aracılığıyla 15 gün içinde adresinize gönderilecektir.

7.Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere www.arzumdanhediye.com adresinden ve 0850 222 1 800 numaralı müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.

8.Olimpia’dan Okkalı Bir Hediye Kampanyası 1 Temmuz 2021 – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan Arzum ürünlerinde (AR4095 Olimpia Smart Cyclone Filtreli Süpürge, AR4094 Olimpia Control Cyclone Filtreli Süpürge, AR4088 Olimpia Power Cyclone Filtreli Süpürge) geçerlidir.

9.Hediyeler Arzum’dan Kampanyası 1 Nisan 2021 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan Arzum ürünlerinde (AR4095 Olimpia Smart Cyclone Filtreli Süpürge, AR4094 Olimpia Control Cyclone Filtreli Süpürge, AR4088 Olimpia Power Cyclone Filtreli Süpürge) geçerlidir.


KAMPANYA KOŞULLARI

Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş. (‘Arzum’) tarafından düzenlenen “Hediyeler Arzum’dan” ve “Olimpia’dan Okkalı Bir Hediye” (‘Kampanya’) kampanyaları kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu Kampanya koşullarında ve Arzum tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup, Kampanya’dan yararlanmak isteyenler, işbu kampanya koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kampanyanın geçerli olduğu yetkili satış noktalarından “Olimpia’dan Okkalı Bir Hediye” kampanyası için “ 01.07.2021 - 31.08.2021” tarihleri arasında aşağıda belirtilen kampanyalı ürünlerden birini (‘Ürün/ler’) satın alan tüm tüketicilere (“Katılımcı”), kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda, aşağıda belirtilen Arzum ürünlerinden hediye edilecektir.

“Olimpia’dan Okkalı Bir Hediye Kampanyası” için;
AR4095 Olimpia Smart Cyclone Filtreli Süpürge veya AR4094 Olimpia Control Cyclone Filtreli Süpürge veya AR4088 Olimpia Power Cyclone Filtreli Süpürge alana OK004/OK004-K Arzum OKKA Minio Türk Kahvesi Makinası hediye edilecektir.

Her katılımcı kampanyalardaki her bir ürün grubundan kampanyaya 1 kez katılabilir. Birden fazla yapılan başvurular reddedilecektir.

Kampanyaya sadece gerçek kişiler başvurabilir. Tüzel kişi başvuruları kabul edilmemektedir.

Katılımcılar’ın, Kampanya’ya dahil Ürünlerden birini satın aldıktan sonra satın alma tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde “www.arzumdanhediye.com” web sitesi adresinde yer alan Kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurması ve ürün faturasının renkli ve okunaklı fotoğrafını başvuru sayfasında belirtilen yere yüklemesi gerekmektedir. “Olimpia’dan Okkalı Bir Hediye Kampanyası” için son başvuru tarihi 15.09.2021’dir.

Kampanyaya katılan Katılımcı’nın, internet sitesi üzerinden kayıt formu için yüklediği faturada belirtilen isimdeki kişi, diğer bir ifadeyle satın alınan ürünün faturasında ismi belirtilen kişi olması gerekmektedir. Kampanya’ya dahil Ürünlerden birini satın aldıktan sonra satın alma tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde www.arzumdanhediye.com web sitesi adresinde üzerinden başvurusunu hiç ve/veya gereği gibi (eksiksiz ve doğru) tamamlamayan katılımcılar, kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya başvuru formundaki bilgiler ile faturada verilen bilgilerin aynı olması gerekmektedir.

Katılımcılar, sundukları bu bilgilerin kampanya koşullarının yerine getirilebilmesi için ihtiyaç duyulan iş ortaklarına kampanya koşulları ile sınırlı bir veri işleme faaliyeti yürütmeleri koşuluyla aktarılmaktadır.

Kampanyaya kayıt olacak kişilere özgü hazırlanan kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnimize www.arzumdanhediye.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Arzum, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.

Kampanya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerli olup, hediye olarak gönderilecek tüm ürünler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki belirtilen adreslere kargo ile gönderimi sağlanacaktır

Katılımcı’nın tüm Kampanya koşullarını yerine getirmesi ve başvurusunun kabul edilmesi ile hediyeden yararlanması durumunda; hediye cihazın Katılımcı adresine 3. taraf bir şirketi aracılığıyla 15 gün içinde gönderilecek (onaylanan başvurunun SMS veya e-mail ile bildirilmesinden itibaren) Kampanya koşullarını yerine getirmediği tespit edilen katılımcılara ise, ilgili hediye cihaz kampanyasından faydalanamayacağı bilgisi SMS veya e-mail ile iletilecektir.

Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından ve kargo şirketinin yoğunluğunda kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran Katılımcı sorumlu olacaktır. Gönderim sürecinden kaynaklanan sorunlardan Arzum herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Hediye cihazın gönderileceğine ilişkin bildirimin e-mail veya SMS ile yapılmış olmasına rağmen, başvuru onaylandıktan sonraki 15 gün içinde cihazı teslim edilmeyen Katılımcılar’ın, Arzum Müşteri Hizmetleri’ni (0850 222 1 800) arayarak, sorunun incelenebilmesi amacıyla bilgilendirme yapması gerekmektedir.

Katılımcı’nın hediye ürünün parasal karşılığını veya farklı renk ve modelini talep etme hakkı bulunmamaktadır.

Arzum’un her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında, hediye Ürün’ün stoklarda bulunmaması halinde ilgili hediye üründe herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, yukarıda belirtilen websitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir. Güncel kampanya koşulları www.arzumdanhediye.com adresinde yer almaktadır.

Katılımcı tarafından satın alınan kampanyalı Ürünlerin iade edilmesi halinde tüketicinin, bu kampanya koşulları kapsamında aldığı hediye ürününü de iade edilen ürünle birlikte iade etmesi gerekmektedir.

Arzum, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamı ürün, model ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Detaylı bilgiye Arzum Müşteri Hizmetleri 0850 222 1 800’den ve www.arzumdanhediye.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Arzum, kötü niyetli olarak Kampanya’ya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların kampanyaya katılım kodları ile; sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye hakkedişini iptal etme hakkına sahiptir.

Kampanya’ya katılan Tüketicilerimiz’in bilgileri, Arzum Kişisel Verilerin Korunması Politikası’na (www.arzum.com.tr/kvkk) uygun olarak elde edilecek/toplanacak, kaydedilecek ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılacaktır.

Bu kampanya, Arzum’un mevcut diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.